Hledat  

Nicol91 - amatéři

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Nicol91 - amatéři

Příspěvekod Erikborovicka » sob 10. črc 2021, 10:37

Ahoj, nemá někdo zkušenost?

Odkaz na profil: https://www.amateri.com/cs/lide/2414696/Nicol91

Podle fotky nevypadá špatně. Ceny 2000 Kč / hod, 1500/30min.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod pert.rudny » sob 24. črc 2021, 10:14

Asi má novou fotku a ceny jsou trochu vyšší, zatím jsem nezkoušel
pert.rudny
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod faero » pon 13. zář 2021, 13:40

Dle fotek nevypada zle
faero
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 13. lis 2011, 15:05

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod pvdlfavb » ned 19. zář 2021, 0:47

Udává přesnou adresu hned ve druhé zprávě, ul. Sabinova. Ceny 1900 Kč / hod., 1400 Kč / půl. hod. A k tomu ještě vyžaduje foto obličeje, což nelze akceptovat.
pvdlfavb
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte 9. říj 2012, 20:24

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod Obelix » ned 17. říj 2021, 0:22

Odzkoušeno nedávno, s cenou šla dolů na 1600 Kč za hodinu. Chtěla po mně fotku, když jsem ji odmítnul poslat, tak jsme se i tak domluvili. Bydlí ve sklepním bytě, celkem v pohodě zařízený. Sprcha před a po akci. Akce celkem super nechá si dost naložit a má to ráda tvrdě, je vidět že si to užívá. Fotky odpovídají realitě včetně míry a váhy dle mého názoru.

Co se týče negativních věcí tak mi vadilo že si zapálila v mé přítomnosti když cigarety nemusím. Jinak na můj vkus ocela dost mluví, což někomu nemusí vyhovovat.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod Spiderr » sob 22. led 2022, 23:48

Podělím se o svou zkušenost.

O Nicol jsem zakopl na Amatérech. Na první pohled to není profil, který se tam objevuje denně, takže jsem se začal zajímat. Žádnou fotku po mně nechtěla, jenom kolik mi je.

Fotky mne úplně nepřesvědčily. Byly takové nemastné, neslané, neostré. O recenzích tady bych mohl říci to samé. Komunikace dobrá, vzhledem k jejím nechtům a hladině alkoholu, když jsem přišel.
Ulice uvedené ve vláknu sedí. Prostředí nic moc. Šuká se na rozloženém gauči. O nějakém povlečení, které by se dalo mezi akcemi vyměnit si můžeme nechat jenom zdát. Fotky jsou půl roku staré, před potratem, 10 kg a po operaci prsou. Vcelku kvalitní práce. Nicol mi je ochotně nastavila si je potěžkat. Narostlo jí bříško. Už na fotkách má tak 10 kg více, než bych chtěl, ale ve skutečnosti asi je to tak 20 kg. Jinak je takový tmavý typ, s umělými vlasy, nakresleným obočím.
Z komunikace na Amatérech mi bylo jasné, že ten večer jdu minimálně druhý, ale z chování mi tak nějak vyplynulo, že sprcha mezi klienty se asi nekonala.
Kombinace zakouřeného a smradlavého prostředí, gauče, hygieny a nemožnosti análu, mačkání prsou, tahání za vlasy a vlastně absence čehokoliv, co by mne bavilo, mě přesvědčila na otočku. Ona by byla schopná tak max misionáře nebo zezadu, ale kvůli nemám 30 cm kládu, abych se přes ty tuky probojoval.

Cena 1600 Kč/hod, Nicol je takový lepší průměr Štatlu, ale ve výsledku nic pro mě.

Good luck, guys...
Spiderr
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 14. kvě 2017, 9:17

Nicol Brno privát - 703394143 (703 394 143)

Příspěvekod chaospace » pon 19. zář 2022, 13:28

Aktuálně též jako Nicol ze Zelňáku https://www.sex.cz/880808
Přílohy
nicol91.jpg
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod ugo » sob 28. led 2023, 7:58

Na profilovce je teď s maserkou Ally ( podle tetování ) dají se spolu domluvit, zkoušel teď někdo ?
ugo
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 26. čer 2016, 13:33

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod TomDoll » čtv 16. úno 2023, 12:09

No na me je to trosku silna kava, nevim, zda to je alkohol nebo neco lepsiho (nebo horsiho). Ale je jednoznacne sjeta. Sprosta jak kanal. Hygiena ... no jak se rika nahore huj dole fuj.
Na druhou stranu rychlej mrd za 800 .. kozy luxusni. Obcas rajcovnej pohled. Je v Erosu za Mendlakem. Nic bez gumy bych nedal a lizat urcite nedoporucuji.
Tak asi tak ...

... jo jeste doplnim, ze tyto holky by meli mit rozum a s vonavkou to krotit. Musel jsem se sprchovat octem, jinak pro zenace totalne nemozna navsteva.
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod LoveMike » pon 17. dub 2023, 18:06

Tuhle holku jsem chtěl vyzkoušet, líbilo se mi fotkách, jak kouří a na některých fotkách je i s obličejem a vypadá na nich celkem hezky. Navíc cena 900 Kč za půl hodiny je na dnešní dobu dobrá.
Nicméně návštěva byl jeden velký provar.
Domluva tedy byla půl hodina, ale hned od otevření dávala najevo jak moc spěchá a všechno bylo stylem co nejrychleji se udělej a vypadni. Ani žádná snaha o pár slov před akcí, prostě vyndej ptáka a jedeme. Orál nic moc, hodně na to tlačila a hlavně nechtěla kouřit v poloze na zádech, prý na to není zvyklá. To byla první její skrčka. Pak tedy zásun v poloze na misionáře, začal hrozně přihrávat a vzdychat a říkat udělej se atd. Chtěl jsem jít zezadu a to nechtěla s odůvodněním, že se bojí, že ji to stčím do zadku. Tak to jsem ještě tedy nezažil. To bylo vyloženě zklamání. Celkově tedy otřesný přístup a dporučit nemůžu.
LoveMike
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 7. kvě 2005, 13:53

Re: Nicol91 - amatéři

Příspěvekod ugo » pon 17. dub 2023, 18:35

Podobná zkušenost jako kolega LoveMike. Nalákala mě fotkama je fakt sexy, v reálu +- fotky odpovidaji. Tím pozitiva končí. Domluva jak s mongolem :? Na místě byt nočních, zahuleno od cigaret, holka evidentně mimo, jestli alkohol fet to nevím, ptala se kdo jsem. Sprchu ani nenabídla. Sedli jsme na gauč a začali se bavit, ukázala ruce s monoklama od poldů jak ji prý naháněli a mlátili a všiml jsem si něčeho jako jizvy od jehel tak jsem se zvedl omluvil se a odešel. Ona tam seděla ani noc neřekla tak jsem za sebou ještě zabouchl. :lol: Konec zvonec zkuste to jinde
ugo
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 26. čer 2016, 13:33


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: profesornornik a 26 návštevníků