Hledat  

AM - DomHWcoura

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

AM - DomHWcoura

Příspěvekod Honzik1802 » čtv 18. dub 2024, 12:34

DomHWcoura, má někdo zkušenost? Teď se hodně nabízí na chatu:
https://www.amateri.com/cs/lide/2728612/DomHWcoura
Honzik1802
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 14. črc 2021, 17:18

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod albert wesker » čtv 18. dub 2024, 15:35

1000 kouření v autě nabízí. Nevyužil jsem.
albert wesker
 
Příspěvky: 69
Registrován: úte 27. zář 2022, 12:16

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod papajooe » pát 19. dub 2024, 12:59

Má více profilů, nejznámější jako Dissolvita Velké Meziříčí, má tu vlákno.
Za mě fakt pěkně rostlá sympatická holka. Byl jsem za ní v posledních letech několikrát a zkušenosti byly různé, nejvíc jí vyhovuje být dominantní, pokud to máte rádi, pak je super. Já raději submisivnější děvčata...
papajooe
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 25. čer 2018, 16:33

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod Fuckingshit » stř 26. čer 2024, 14:08

Borci bacha, něco roznáší, měl jsem s ní schůzku a mám nějaké urologické problémy.
Je dost často na chatu, dělá orál bez a vůbec se toho nebojí a to bude asi ten problém...
Nevím jestli přede mnou vykouřila nějaký UK-áčko, nebo proč něco má, ale viděl bych to na přenos skrz orál.
S nořením končím, nebo minimálně se slečnami z modrého webu. Tohle je už na mě fakt moc, nechat si ho jednou za rok vykouřit bez a skončit na kožním. Mám neskutečnou smůlu. Je prostě blbá doba dnes... Nikde moc nechodím poslední dobou, jestli jsem byl letos někde tak 8x asi, tohle byl můj jediný orál bez a bum, je to tam. I OB může být dnes fakt nebezpečný...
Takže nenechávejte si ho teď od ní hulit bez.
Fuckingshit
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod l123S » stř 26. čer 2024, 21:33

Fuckingshit píše:Borci bacha, něco roznáší, měl jsem s ní schůzku a mám nějaké urologické problémy.
Je dost často na chatu, dělá orál bez a vůbec se toho nebojí a to bude asi ten problém...
Nevím jestli přede mnou vykouřila nějaký UK-áčko, nebo proč něco má, ale viděl bych to na přenos skrz orál.
S nořením končím, nebo minimálně se slečnami z modrého webu. Tohle je už na mě fakt moc, nechat si ho jednou za rok vykouřit bez a skončit na kožním. Mám neskutečnou smůlu. Je prostě blbá doba dnes... Nikde moc nechodím poslední dobou, jestli jsem byl letos někde tak 8x asi, tohle byl můj jediný orál bez a bum, je to tam. I OB může být dnes fakt nebezpečný...
Takže nenechávejte si ho teď od ní hulit bez.


Dobre ze jsi to sem napsal
Už delší dobu jsem ji Chtel navstivil a díky bohu ze to neklapnulo
Ceny má vysoké a bůh ví co ještě
Drz se a dej vědět co mas
l123S
 
Příspěvky: 79
Registrován: úte 24. led 2012, 22:17

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod l123S » čtv 27. čer 2024, 12:06

Asi na tom něco pravdy bude už stanula fotky na obou profilech na na Dissolvita
l123S
 
Příspěvky: 79
Registrován: úte 24. led 2012, 22:17

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod Strycekfido » pát 28. čer 2024, 7:11

Tak to je hotova dobracka...tez znam 2 takove princezny.
Kdyz to ma na HPP nelze cekat ze je cista.
Strycekfido
 
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod Fuckingshit » pon 1. črc 2024, 17:44

Tak je to nakonec asi to "nejlepší" co mohlo být... Jenom bakterie hemofilus. Tak jsem z toho vyvázl ještě dobře. Každopádně orálík bez se slečnama z chatu už nikdy.
Mělo mě varovat i to, že si při domluvě v mezičase posunula čas schůzky o hodinu dozadu, zřejmě aby stihla dva naráz... Takové to kouření co hodina, to někoho jiného, tam je potom zaděláno na průser :cry:
Fuckingshit
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod bleha » stř 3. črc 2024, 21:28

Fuckingshit píše:Tak je to nakonec asi to "nejlepší" co mohlo být... Jenom bakterie hemofilus. Tak jsem z toho vyvázl ještě dobře. Každopádně orálík bez se slečnama z chatu už nikdy.
Mělo mě varovat i to, že si při domluvě v mezičase posunula čas schůzky o hodinu dozadu, zřejmě aby stihla dva naráz... Takové to kouření co hodina, to někoho jiného, tam je potom zaděláno na průser :cry:


jenom jsem to okopčil, když je to jenom :oral:

Hemofilus (latinsky Haemophilus Influenzae) je bakterie, která způsobuje celou řadu infekčních onemocnění, z nichž některá mohou být i smrtelná. Tyto bakterie se u mnoha lidí nachází v dýchacích cestách, aniž by způsobovaly jakékoliv příznaky, a proto je i jejich přenos ve formě kapénkové infekce velmi snadný.

:lol:
bleha
 
Příspěvky: 279
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod Fuckingshit » stř 3. črc 2024, 23:32

Pořád lepší jak kapavka, syfilis, nebo chlamydie.
Ono to ani není vedeno jako pohlavní choroba, ale příznaky jsou podobné...
Fuckingshit
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod vulcan » čtv 4. črc 2024, 10:13

Fuckingshit píše:Haemophilus Influenzae
Pořád lepší jak kapavka, syfilis, nebo chlamydie.
Ono to ani není vedeno jako pohlavní choroba, ale příznaky jsou podobné...

No, po lékařské stránce je to diskutabilní. :shock:
Všechno jsou to nepříjemné infekce.
Kapavka a syfilis se většinou vyléčí, pokud nejde u GO o rezistentní kmen. U syfilis se neléčená stadia vyskytují snad jen v rozvojových zemích.

Haemophilus (hlavně typ b) je zákeřnější, pokud se infekce zanedbá anebo je jedinec se sníženou imunitou, tak vznikají meningitidy, pneumonie, sepse.
Poměrně značné % úmrtí.
U Haemophila záleží, jaký je to kmen a zda je jedinec očkován. Děti to mají v rámci hexavakcíny.
vulcan
 
Příspěvky: 3503
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: AM - DomHWcoura

Příspěvekod Fuckingshit » čtv 4. črc 2024, 11:29

Hlavně nevzniká při této nákaze ta ohlašovací povinnost, kde se doktoři pídí po všem možným, nemusí se chodit na další výtěry, odběry, atd.
Z hlediska lékařského, jestli by z nákazy močové trubice někdy později mohla propuknout pneumonie, meningitida, netuším, nejsem v tom dost kovanej...
Neřekli mi ani, resp. nenapadlo mě se zeptat, jaký to byl typ. Asi vědí, že antibiotika to spolehlivě vypudí, dál se mnou nezabývali. Takže tak... :wink:
Fuckingshit
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků