Nezná někdo privárek na Štefánikově 42 ( snad se nepletu s číslem )
Dejte vědět norníci.
Díky.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

borecnakonec píše:Nezná někdo privárek na Štefánikově 42 ( snad se nepletu s číslem )
Dejte vědět norníci.
Díky.

Uživatelé procházející toto fórum: finc, PetrGo a 10 návštevníků