Zdravím,nemá někdo info o Viktorii,nic jsem nenašel.Starší páni vítáni?
Díky
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
slunicqo píše:Zdravím,nemá někdo info o Viktorii,nic jsem nenašel.Starší páni vítáni?
Díky
Uživatelé procházející toto fórum: Hladas, radim5891 a 12 návštevníků