Hledat  

Babička Zdeňka

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Babička Zdeňka

Příspěvekod andarone » pát 31. pro 2021, 16:46

Pod názvem babička inzerovala dřív na seznamce 69, dnes ještě na Sally, křestním jménem snad Zdenka, zná někdo ?
andarone
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 31. bře 2011, 20:07

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod acx » sob 1. led 2022, 23:11

andarone píše:Pod názvem babička inzerovala dřív na seznamce 69, dnes ještě na Sally, křestním jménem snad Zdenka, zná někdo ?


Dokonce inzeruje i zde https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... enka-32301

Mám dojem, že je to bývalá šéfová z Běhounské, tu z té doby znám, ale nešukal jsem ji. Co vím, byly na ni pozitivní reference na šuk a anál, ovšem už tehdy před cca 20 lety byla babičkou, takže dnes spíš prababičkou. :idea:
Pokud máš takové choutky, budeš muset zjistit sám, pochybuji, že dostaneš nějaké aktuální info ... :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod kevin2 » úte 1. úno 2022, 17:28

Ahoj, byl jsem za ní několikrát, je to lowcost, takže když tlačí v koulích, je kam zajít. Jen má dost plno, chlapi si tam podávají dveře, tak chod na otvíračku, ať jsem první. Někdy má dost blbý kecy, anál sice inzeruje, ale nedělá, kozy má hodně malý a má z nich komplex, tak si je drží a nenechá si na ně moc sáhnout. Na koníka taky odmítá jít, takže je nejlepší ji pichat zezadu, aspoň vynikne ta velká prdel, kvůli které tam chlapi chodí. Docela dobře kouří, ale to raději odmítám kvůli počtu návštěvníků. A vždycky se zeptá, zda nasadíme primerosku. Tak asi s s někým i bez. Už tam asi nepůjdu, ale pořád funguje. Naposledy jsem byl někdy v listopadu 2021.
kevin2
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26. lis 2019, 16:35

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod lukas141 » ned 6. úno 2022, 19:40

Ahoj, je to tak, je to bezgumka a netají to. Má ráda, když se jí chlap udělá dovnitř. Anál dělala ze začátku ještě tak před 2 lety, kvůli vytíženosti ale přestala. Takže teď už je to trochu vo hubu, bacha na breberky!
lukas141
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 22. kvě 2015, 22:29

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod kevin2 » čtv 10. úno 2022, 14:40

Ještě jsem vzpomněl, že má deníček, kam si zapisuje telefonní čísla svých klientů a základní info, zda je ten chlap OK, nebo ho nemá brát.
Pikantní je, že jako první holku na privátě jsem před sedmnácti lety píchal její dceru. Sex s její dcerou se dá domluvit přes Zdeňku, ale je to komplikovanější, každopádně podle fotek na fb je to jen pro silné povahy, nebo prasata. Já bych s návštěvami privátů rád skončil, tak mě napadlo, že bych si zkusil domluvit trojku se Zdeňkou a její dcerou, protože to by byl tak hrůzný zážitek, že bych byl snad do konce života bez sexu :D ale vzhledem k tomu, že je bezgumka, jsem to radši pustil z hlavy :-)
kevin2
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26. lis 2019, 16:35

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod Dylenhunt » pát 11. úno 2022, 9:14

silný povahy? proč?

každopádně babča, co pase dceru…povedená rodinka :P
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod aposkreos » pát 11. úno 2022, 14:33

Ona se ta její dcera občas střídala se svou sestrou. Měl jsem obě. Ale špatné to nebylo a hodně lowcost.

Ale tuhle se Zdenkou hattrick kompletovat nebudu. :D
aposkreos
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 26. kvě 2005, 14:13

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod Dylenhunt » pát 11. úno 2022, 20:31

A nebyla ta sestra té její dcery náhodou taky její dcera? :lol:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod spankerak » stř 16. bře 2022, 23:44

Je to pěkná kráva a asi to emá v hlavě v pořádku, volal jsem a zjistil že mám její číslo uložené, ařekl jí to zdali už jsme se nepotkali, začala být velmi nepříjemná a nadávala mi ve stylu ty úchyláku neotravuj, na takový jako ty ...atd... Já jsem jí slušně vysvětloval že se s ní chci sejít že je to zvláštní náhoda a ona mě poslal do prdele a položila to.... V životě jsem ji neviděl ale pokud ji potkám tak jí asi uletí hlava docela daleko....
spankerak
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16. bře 2022, 23:23

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod lukas141 » ned 28. led 2024, 22:29

Tak jsem se s ni po dlouhé době zkoušel spojit a sdělila mi, že se teď pár dnů nemůže setkávat, že bere antibiotika, tak aby nikoho nenakazila. To už je fakt vo průser, hlavně tím, že chodí s každým bez, se tím “něčím” muselo jistě pár lidí nakazit, tudíž to nejen zde bude o to víc o hubu..
lukas141
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 22. kvě 2015, 22:29

Re: Babička Zdeňka

Příspěvekod valdinek » pon 29. led 2024, 13:05

Ta její dcera má inzerát? Máte někdo zkušenost info atd. Děkuji
valdinek
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 27. črc 2020, 8:33


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Teddy77 a 17 návštevníků