Hledat  

Holky z Afrodita House?

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Holky z Afrodita House?

Příspěvekod Dansony » sob 1. led 2022, 10:40

Čau chlapi,

nemá někdo zkušenost z holkama z Kovářské (Afrodita House). Našel jsem tu nějaké vlákno, ale povětšinou jde o holky, které tam buď skoro nejsou, nebo už tam ani nepracujou. Nejčastěji tam vidívám Vanesu 722 700 045, ale recenze nikde. Zkoušel někdo? Mám vyhlídnutý nějaký holky na vyzkoušení a nechce se mě úplně jít na slepo, jelikož se mi to hodněkrát nevyplatilo.

Díky moc a hepy ňů jír :)
Dansony
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 7. úno 2016, 17:43

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod aznoh03 » pon 3. led 2022, 15:15

Vždycky půjdeš do rizika a s kůží na trh. To že má jeden s nějakou dívkou super zážitek, neznamená u tohodle koníčku, že ho budeš mít
nárokově taky. A platí to samozřejmě i obráceně. Seber odvahu a vyraž. Když se k ní budeš chovat slušně a mile, je mnohem větší pravděpodobnost
že na oplátku dostaneš to stejné.
Jen si nejsem jistý, jestli náhodou taky nezvedly ceny. Pokud ano, tak to raději neakceptuj, protože žádné výstavní slečny tam aktuálně bohužel nejsou.
aznoh03
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 19. úno 2015, 14:02

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod Dansony » pon 3. led 2022, 23:03

Souhlasím, že tam žádné výstavní kousky nejsou, ale zase na druhou stranu, kde v Brně nějaké jsou? :D

Jde mě spíš o to, že často čtu, že nějaká slečna byla vyloženě protivná, zákazníka odbyla, měla k němu negativní přístup a ono zase si řekněme na rovinu, že za 1500 na hodinu fakt nepotřebuju, aby byl někdo nafouklej jak balon a otrávenej :D chápu, že maj třeba špatnej den, ale i tak :) každopádně díky za zprávu a určitě se pokusím to v týdnu prubnout a dám info :) Aktuálně tam je Sára a Vanesa, tak uvidím, co padne
Dansony
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 7. úno 2016, 17:43

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod vulcan » úte 4. led 2022, 1:48

Dansony píše:...nemá někdo zkušenost z holkama z Kovářské (Afrodita House). Našel jsem tu nějaké vlákno, ale povětšinou jde o holky, které tam buď skoro nejsou, nebo už tam ani nepracujou. Nejčastěji tam vidívám Vanesu 722 700 045, ale recenze nikde. Zkoušel někdo? Mám vyhlídnutý nějaký holky na vyzkoušení a nechce se mě úplně jít na slepo, jelikož se mi to hodněkrát nevyplatilo.....
Souhlasím, že tam žádné výstavní kousky nejsou, ale zase na druhou stranu, kde v Brně nějaké jsou?
....Jde mě spíš o to, že často čtu, že nějaká slečna byla vyloženě protivná, zákazníka odbyla, měla k němu negativní přístup a ono zase si řekněme na rovinu, že za 1500 na hodinu fakt nepotřebuju, aby byl někdo nafouklej jak balon a otrávenej
chápu, že maj třeba špatnej den, ale i tak :) každopádně díky za zprávu a určitě se pokusím to v týdnu prubnout a dám info :) Aktuálně tam je Sára a Vanesa, tak uvidím, co padne

Dansony, též - hepy njů jír end meny saxes :D

Dansony, je třeba se trochu zorientovat, ne vše je na podnose - dívka + recenze, Brno v placeném sexu má svůj vývoj a historii, a též AFH. Recenze nějaké jsou, i ode mne, tady nebo na jiných serverech.
Tamější Dům Afrodity organizuje jistý pasák (dříve byl jinde..) a do inzerce dává jen ty, co k němu aktuálně přijedou, když některé nejsou v inzerci, tak jsou t.č. doma a odpočívají, aby opět mohly nastavit svůj pracovní nástroj.
A nemá jich tolik - proto furt inzeruje : AFH - Nábor.. :evil:
Aspoň z mého pohledu, občas se tam nějaká obstojná děva dříve mihla, dost často jen krátce a odešla, důvody si můžeme domyslet.
Na některé jsem napsal recenze, namátkou Elisha, Dominika (ex Emma, ex Natálka), Laura, Riana, Viky, etc.

Jak správně psal aznoh03 , nikdy nemáš nic zaručeného, u žádné dívky. Už jsem to psal před pár dny na Norníku.., nikdy nevstoupíš do stejné dívky, za stejných podmínek. Na někoho může být vlídná, mít dobrou náladu, na jiného třeba protivná, může jí něco trápit, bolet, mít krámy, být přešu..ná. A zase naopak.
Platí to obecně - zkusit, spálit se, získat nadhled. Peněz ztratíš spousta, nejen v placeném sexu.
Teď jde o to je zbytečně nedávat privátům či dívkám, které si to nezaslouží. Nepoučit se.

Z mého pohledu, omlouvám se za trochu vulgární obrat :oops: , jsou tam v AFH v poslední době nešukatelné dívky, z mého pohledu. Nejsem na obézní, protivné či starší, někdo třeba má tuto preferenci.
A tedy skoro zákonitě - toto "zhoršení nabídky" vede ke zdražení - podle telefonátu na 1200/1700, podle toho, jak ta dívka/mladá velryba povídala, nebyla tam nějaká schopnost se prezentovat, být vlídná, informovat ochotně.
Nejsem sebevrah, ani Greenpeace záchranář, abych tam lezl, resp. vyběhl 5 pater..

Často tady slyším: "co mám dělat.., nic není.., kde najít...napětí v kalhotách.. nemohl jsem si pomoci, tak jsem tam přesto šel.." :shock:
Opravdu musí někdo jít, za předraženými, neochotnými, neforemnými... XY ?
Za dívkami, cestovatelkami, které využívají nynější situaci, kdy se uplatní skoro každá ? A šponují ceny , zhoršují služby ? Za dívkami, které sem organizují šíbři z Ruska, Ukrajiny ? Za nějakými rádoby masérkami, házející termíny tantra, nuru, certifikát etc ?
Proč se akceptují falešné fotky, falešně uváděný nižší věk, inzerce je jak z pomocné školy ? Proč ty holky (některé) mění stále jména ?

Vidím-li takovou situaci, tak raději udělám otočku, telefonickou nebo na místě a raději najdu dívku mimo placený sex, která má docela jiné chování, i finanční nároky. Není to snadné, ale jde to.
Není také jen Brno, někdy je třeba cestovat, hledat jinde.
Anebo si najdu jinou kratochvíli, život snad není jen o tomto :D
Omlouvám se za trochu delší stať. :wink:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod clada » úte 4. led 2022, 10:39

ano,velice rozumný náhled,je to zhruba jako v jiném podnikání se zákazníky, klienty, hosty
clada
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 3. bře 2016, 10:49

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod Dansony » úte 4. led 2022, 10:44

Ahoj vulcane,

docela mě těší, že jsem dostal feedback zrovna od tebe, protože ty jsi zdejší legenda. Upřímně a narovinu říkám, že nemám tolik zkušeností a takovej nadhled s holkama z brněnských privátů. Bohužel se vůbec neorientuju v tom, kterou slečnu má pod sebou pasák a která to dělá na vlastní triko. Rád bych do toho pronikl víc, ale nevím jak a kde najít tyto informace. Takže jsem vyloženě rád, že tu vůbec najdu nějakou recenzi na danou slečnu, která mě zaujme. Prakticky se mi poslední dobou stává, že spíš recenzi podle čísla ani nenajdu :D

Chápu, že zážitek na privátu může být ovlivněn spousty faktorů od zdravotního stavu až po náladu slečny, ale přece jen je dobré najít nějakou recenzi a ujistit se, že to není vyloženě ojeb, jako třeba u čokoladové Lejly (ta mimochodem v konverzaci přes amatéry a telefon působí extrémně mile, ale díky recenzi jsem tam ani nešel a tím pádem nepřiživoval podvod). Zase na druhou stranu mám třeba extrémně kladné dojmy z Patricie na Staré Osadě. Spousta chlapů zde bude namítat, že byla třeba protivná, nehezká, nebo něco, ale za mě kladný zážitky. Prostě jsme si sedli. Samozřejmě není to žádná hitparáda už, ale já jsem prostě na starší mamky (mě je 29). No a já ji asi sedl, protože mě nezakázala vůbec nic, v ničem neprotestovala a div mě sama nevyslíkla hned, co jsem si vyzul boty :D

Každopádně holky z Afrodity jsem si vyhlídl proto, protože to je přesně můj typ. Mám rád pevný, kozatý, prdelatý i s trochou špíčku. Ale pokud se cena šroubuje nad 1500 a holky jsou protivný, tak to ani zkoušet nebudu. Možná tam zkusím zavolat, potvrdit si info, ale nemám potřebu šukat za každou cenu protivný holky, který šroubujou ceny do nebes. Jak říkáš, kdy tak vyprcám nějakou kámošku, nebo holku z baru. Pro mě je privát vyloženě zábava a takové zpestření všedního píchání. Prostě adrenalin :D

Taky jsem se docela rozvášnil v tom psaní a ani nevím, jestli to má hlavu a patu :D Každopádně abych to shrnul, tak chápu, že holky mají jinou náladu každej den a že se to taky odvíjí od toho, jak jsme jim sympatický. Jen jsem doufal, že třeba se tam někdo stavil a napsal by mi, jestli to je úplnej průser, nebo není. Jak říkám, je to pro mě zábava a nepotřebuju dojít za protivnou pičou, protože tu si můžu nastěhovat dom :D

Díky a lovu zdar borci
Dansony
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 7. úno 2016, 17:43

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod Dansony » úte 4. led 2022, 13:05

Tak už jsem pochopil, že Vanesa z Afrodity je bývalá Laura z Erosu, takže nic moc :D pak mě ještě zajímá, kdo je ta Sára, která tam s ní bývá :D
Dansony
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 7. úno 2016, 17:43

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod gumak » úte 11. led 2022, 19:31

Už tam maj dvě maserky, takže na piču.. :D
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod aznoh03 » stř 12. led 2022, 12:39

Ano, přesně tak!
Ze solidního privátu, kde se občas dala zastihnout zajímavá dívka za standartní cenu, se během pár málo týdnů stal masážní salon
s navýšenou cenou. Je potřeba si uvědomit, že tenhle přístup by rozumný návštěvník neměl podporovat.
aznoh03
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 19. úno 2015, 14:02

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod Adam1233 » pát 14. led 2022, 2:24

aznoh03 píše:Ano, přesně tak!
Ze solidního privátu, kde se občas dala zastihnout zajímavá dívka za standartní cenu, se během pár málo týdnů stal masážní salon
s navýšenou cenou. Je potřeba si uvědomit, že tenhle přístup by rozumný návštěvník neměl podporovat.


Ano potvrzuji. U jedné jsem byl. :D jmenuje se ted LEA. V nejlepší masáži kde byla před tím na herspicke si říkala myslím jenifer nebo nějak tak. Zkoušela být týden v nějakým tantra studiu a teď šuka za nehorazny prachy. Tváří se že masíruje ale šuka. Potvrzeno . Tehdy v nejlepší masáži mi doslova cpala příplatky který se moc masáže teda netýkaly... lakalo mě to ale když řekla tu cifru..... přešlo me to. Já mám snedy docela rád...ale tady to oželim...holka už je asi tak zoufalá že neví kudy kam..každopádně kdo má chuť šukat za 6000 ať si zajde :D ale lituji takových.....
Adam1233
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát 17. zář 2021, 23:59

Re: Holky z Afrodita House?

Příspěvekod chaospace » ned 23. led 2022, 2:04

Dansony píše:Tak už jsem pochopil, že Vanesa z Afrodity je bývalá Laura z Erosu, takže nic moc :D pak mě ještě zajímá, kdo je ta Sára, která tam s ní bývá :D

Jako ruku do ohně bych za to nedal, ale podle mě působila na tomtéž místě (AFH) taky jako Laura, u které jsem byl (https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... f=2&t=9928). Na stopro si jistej nejsem, ale parametry jsou stejné a na fotkách je podle mě ta samá baba. Ověřovat si to asi nepůjdu ;).
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: bosor2, Iceman001, Topborec1 a 15 návštevníků