Hledat  

Lindas_022 AM

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Lola31

Příspěvekod CarratGold » ned 29. kvě 2022, 15:32

Chtěli jste recenzí, máte ji. A myslet si můžete co chcete.
Zkuste, uvidíte, nebo na to serte...
Čus ✌
CarratGold
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 29. kvě 2022, 0:29

Re: Lola31

Příspěvekod Lola am. » ned 29. kvě 2022, 16:49

Děkuji vám dvěma za recenzi, a děkuji pánovi který mě sem přivedl.
Podívejte, mně jste u prdele, kdo za mnou byl, ví jaká jsem, kdo mě nechce, nikoho ne přemlouvám, a všímejte si sebe jo?
Zase pár zhrzenych kokotu který jsem odmítla, ale samozřejmě to nepřiznají,protože dle někoho mávání litrem, a poseru se?? Nee.
A nezapomeňte napsat že se vyjadřuji jako stará šlapka, ten slovník.. Ale s váma to jinak nejde.
Lola am.
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 29. kvě 2022, 16:41

Re: Lola31

Příspěvekod CarratGold » ned 29. kvě 2022, 16:54

David_brno píše:Ahoj, nedávno jsem byl na masáži z happy endem u Loli31 z amateru https://www.amateri.com/cs/lide/2571432/Lola31.

mohu jen vrele doporučit, místo v obranech v rodinnem domku. masíruje v takovém atelieru. holka opravdu hodne hubena, nic pro toho kdo hledá krev a mlíko. foto sedi. vek cca 35-40 jde videt, ze neco zazila ale rozhodne udrzovana. průbeh byl asi klasický sparcha a potom masáž(ta byla opravdku příjemná) ocenil jsem i to, ze u masaze nebyla snaha o rozhovor. masaz neni body tu body, masíruje v kalhotkách dotýkal jsem se prsou, zadecku, vic jsem nezkoušel ani jsem se neptal. ukonceni rukou . sel jsem na pul hodky a odchazel asi po 50ti minutách coz me dost prekvapilo. tedy u masáže nebyl žádný spěch atd.

rozhodne bude opáčko. cena 1000
CarratGold
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 29. kvě 2022, 0:29

Re: Lola31

Příspěvekod Lola am. » ned 29. kvě 2022, 17:01

Mikin3 píše:Čau, asi tak za sex chtěla 4-5 mě psala.

Tak zrovna tebe jsem poslala někam.. Co tady píšeš že jsem chtěla tolik a tolik??
Tobě jsem řekla ani za nic.
Přesně jak říkám.. Ubožáci
Lola am.
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 29. kvě 2022, 16:41

Re: Lola31

Příspěvekod Lola am. » ned 29. kvě 2022, 17:04

bilmc píše:Tak jsem si říkal, že jí zkusím napsat na amatérech zprávu. Po dvou jejích totálně arogantních odpovědích jsem to vzdal. Mám pocit, že pokud k ní člověk chce jít, tak jí musí nejdříve obrazně vlézt do zadku a potom i reálně... :lol: na to jsem ale už asi moc starej.


Me nikdo nikam lizt nemusí, stačí jednat a ptát se slušně.
Lola am.
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 29. kvě 2022, 16:41

Re: Lola31

Příspěvekod bilmc » ned 29. kvě 2022, 18:27

Teď to tu začne být teprve zajímavé a člověk se zasměje podruhé :D
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Lola31

Příspěvekod Che » ned 29. kvě 2022, 19:17

prog píše:Recenzi od CarratGold bych bral hodně s rezervou...i když, třeba tak na něj zapůsobila :-) Mně to spíš příjde, že si to napsala sama :-)...

Řekl bych, že Ti to přijde velmi správně. Alespoň totožná IP adresa to dosvědčuje. Myslím, že trvalý ban pro CarratGold i pro Lola am. je zcela zasloužený.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Lola31

Příspěvekod tojejedno » ned 29. kvě 2022, 20:22

Che píše:
prog píše:Recenzi od CarratGold bych bral hodně s rezervou...i když, třeba tak na něj zapůsobila :-) Mně to spíš příjde, že si to napsala sama :-)...

Řekl bych, že Ti to přijde velmi správně. Alespoň totožná IP adresa to dosvědčuje. Myslím, že trvalý ban pro CarratGold i pro Lola am. je zcela zasloužený.

Pane moderatore, mozna by bylo dobre smazat prispevek zde probirane flundry (na predchozi strance), ve kterem se nachazi real foto kolegy
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Lola31

Příspěvekod Che » ned 29. kvě 2022, 20:47

tojejedno píše:...mozna by bylo dobre smazat...real foto kolegy

Dík za upozornění, to jsem přehlédl.
Obecně, pokud podobnou situaci kdokoliv zaregistrujete, ideální je upozornit mě přes SZ. Ta se ke mně dostane nejrychleji.
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Lola31

Příspěvekod Dobermann » ned 29. kvě 2022, 21:52

Nechci zpochybňovat tu ip adresu, do administrace nevidím, ale…
V inzerátu píše, že pichat nebude a tady do recenze si uvede, že je to možné?
Jaký by to mělo smysl?
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Lola31

Příspěvekod Sakrasexxx » ned 29. kvě 2022, 23:33

Nechápu, co to tady žvaníte.
Jasně že nenapíše hned že nabízí sex, to je snad jasný???
Mimochodem, i z Norniku za ni byli, já jsem za ni byl, plno dalších, vím že dělá z tři čtvrtiny sex.. A výbornej..
Ale teď už tak max těm co k ní chodí pravidelně.
Debilitě zdar!
Sakrasexxx
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. kvě 2022, 23:09

Re: Lola31

Příspěvekod solonius » pon 30. kvě 2022, 5:37

No já teda nevim, ale za mě slušně psát nestačí. Já psal slušně, na normální dotazy se mi dostalo strohých odpovědí a na dotaz co, jak a za kolik se mi nedostalo odpovědi žádné. Fotku nechtěla a i kdyby… Ani náhodou. Takže souhlas s příspěvkem bilmc na předchozí straně a virtuální otočka.
solonius
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 26. dub 2017, 9:42

Re: Lola31

Příspěvekod Hujeros17 » pon 30. kvě 2022, 11:00

Zmena nicku na Lindas_022 :D
Hujeros17
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 12. srp 2008, 23:24

Re: Lola31

Příspěvekod acx » pon 30. kvě 2022, 11:36

Dobermann píše:Nechci zpochybňovat tu ip adresu, do administrace nevidím, ale…
V inzerátu píše, že pichat nebude a tady do recenze si uvede, že je to možné?
Jaký by to mělo smysl?


To naznačení možného šuku měla v profilu, text je teď smazaný. A v komunikaci tuto možnost připouštěla, pokud bude chtít, tedy dostane pro ni zajímavou nabídku. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Lola31

Příspěvekod prog » pon 30. kvě 2022, 15:09

Lola am. píše:Děkuji vám dvěma za recenzi, a děkuji pánovi který mě sem přivedl.
Podívejte, mně jste u prdele, kdo za mnou byl, ví jaká jsem, kdo mě nechce, nikoho ne přemlouvám, a všímejte si sebe jo?
Zase pár zhrzenych kokotu který jsem odmítla, ale samozřejmě to nepřiznají,protože dle někoho mávání litrem, a poseru se?? Nee.
A nezapomeňte napsat že se vyjadřuji jako stará šlapka, ten slovník.. Ale s váma to jinak nejde.


To je těžké s Tebou...
Kdyby sis na sebe nepsala opěvující recenze, tak by se Ti ostatní nesmáli. A ještě kopeš kolem sebe, urážíš všechny a vyjadřuješ se jako dlaždič.
No to sis pomohla. Kdybys držela pusu, hleděla si svých klientů, jasně napsala, že za 3 500 Kč nabízíš klasiku i s Ačkem (jak napsalCaratgold), tak bys měla klid. Ubrat na sebestřednosti, působit příjemněji ...
A pokud máš spostu spokojených klientů, tak není potřeba psát sama recenze na sebe, navíc na první recenzi...
prog
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 18. úno 2006, 12:07

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků