Hledat  

Nadržená Izabela - SOHO

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Nadržená Izabela - SOHO

Příspěvekod Che » stř 21. zář 2022, 10:29

Dovolím si jednu nostalgickou vzpomínku. Cirka před čtyřmi lety jsem ještě v Sohu na Lidické navštívil Izabelu a nebyl to vůbec špatný zážitek. Kromě jednoho dotazu jsem o ní na zdejším fóru nenašel ani zmínku. Nemáte někdo tušení, v případě, že ještě pracuje, kam se poděla?

Její tehdejší telefon: 733224290 / 733 224 290

Tehdejší inzerát:
Jsem tu nová a jsem opravdu nadržená!!!! Izabela 25/172/56/2. Mám krásné, pevné, štíhlé tělíčko a pohlednou tvářičku. Přijď za mnou a udělej mi to pěkně hluboko. Miluji to a užívám si to. Chci ti ji hezky nastavit a ukázat ti vše. Chci ho v sobě cítit, jak ve mně pěkně klouže a ty přirážíš. Jak ti tvrdne, když ho mám v pusince. Nenech mě čekat. Zavolej. Čekám tě v pleíšku. Mám cistlivá prsa, tak mě přijď ochutnat. Otevři si mě a zasuň. Podržím ti. Kl, O, OO, O bez, líbání, AE, FF, masáže ...

Izabela_SOHO_1.jpg
Izabela_SOHO_1.jpg (47.21 KiB) Zobrazeno 2632 krát
Izabela_SOHO_2.jpg
Izabela_SOHO_2.jpg (42.9 KiB) Zobrazeno 2595 krát
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků