Hledat  

Terka - Stavnatabohyne AM

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Terka - Stavnatabohyne AM

Příspěvekod Che » pon 26. zář 2022, 15:57

Stavnatabohyne z AM
30 let, 174 cm, 49 kg

Osobní popisek v profilu na AM (v podstatě téhož znění je i její inzerce na AM):
Zdravím pánové :)
Který z vás má rád uvolnění v podobě olejové masáže? U které je masérka nahá a opečovává celým tělem to vaše? Hodinu či víc? Něžně nebo dráždivé svádění? ....
Závěr masáže může být, ruční vyvrcholení nebo sex. Domluvíme se? Budu ráda za vzkaz kde zodpovím případné doplňující otázky. Dohodnout si schůzku prosím jedině telefonicky. Terka BRNO


Telefonní číslo v profilu není uvedeno.

Stavnatabohyne.jpg
Stavnatabohyne.jpg (46.64 KiB) Zobrazeno 7275 krát

Může se někdo podělit o zkušenost?
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Terka - Stavnatabohyne AM

Příspěvekod sexman12321 » pon 26. zář 2022, 20:34

V jednom z inzerátů uvádí 736649578 / 736 649 578 :wink:
sexman12321
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 17. led 2013, 2:53

Re: Terka - Stavnatabohyne AM

Příspěvekod acx » pon 26. zář 2022, 22:06

Mnoholetá pracovnice, začínala sexem za 1500, věk kolem 20. Potom myslím na Úvoze, kde nabízela masáž za 1500 + 500 ukončení sexem, vše s. Nic moc, nevím už pod jakým jménem. Masáž nemasáž, sex pouze mechanický jako honění masérkami. Potom s přestávkami inzerce na amatérech, tak před cca rokem přešla krátkodobě do Despacia (jen masáž), kdy zvedly ceny. Asi nebyl zájem, takže zpět na amatérech. Jaká je teď nevím, také by mě informativně zajímaly ceny. To jen, aby si někdo nemyslel, že je to nějaká novinka, myslím si, že na začátku se jmenovala nějak jako Michaela nebo podobně.
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Terka - Stavnatabohyne AM

Příspěvekod Fuckingshit » pon 26. zář 2022, 22:12

Také by mě zajímalo, jestli je tak skvělá. Je to bývalá ťapina, ano dříve pod nickem Michaela, ale delší dobu už nabízí jen masáže, i když klasika asi není nemožná, podle toho co uvádí. Já se k ní objednával asi před dvěma roky. Po telefonu hodně chladná, možná i pod vlivem něčeho, nebo jen prostě total znuděný hlas profesionálky. Po příjezdu na místo nebrala telefon a nereagovala na sms. Od té doby jsem ještě zkusil párkrát volat, ale telefon jen zvoní a nikdy hovor nepřijme. Nevím jestli je to jen můj případ... Asi není jednoduché se k ní dostat?
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Terka - Stavnatabohyne AM

Příspěvekod Zden1 » pon 17. črc 2023, 20:48

Zden1
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 22. srp 2021, 17:28


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků