Hledat  

Viktorie 722539704 / 722 539 704

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Viktorie 722539704 / 722 539 704

Příspěvekod Che » pát 30. zář 2022, 15:41

Viktorie z privátu Viktorie privát Pardubice - tel.: 722539704 / 722 539 704, tč. inzeruje Brno
20 let, 168/63/3, možné praktiky: klasika, SM, masáž, doprovod

Text inzerátu ze sex.cz:
Ahoj jmenuji se Viktorie jsem mladá sexy studentka, která miluje sex a vše co k tomu patří. Mužů ti nabídnout - klasiku, masáže ,69, orál bez, výstřik do úst, líbání, BDSM-služby, . Na sms nereaguji pouze volat. Těším se na vás.

Viktorie.jpg
Viktorie.jpg (28.38 KiB) Zobrazeno 5547 krát
Viktorie_2.jpg
Viktorie_2.jpg (25.24 KiB) Zobrazeno 5549 krát

PCila a MonteCristo mají na nornik.net zcela protichůdné recenze píše:
PCila píše:
30 březen 2022 19:48
+420 722 539 704
Pardubice Viktorie.
Jeden z nejlepších zážitků co jsem kdy zažil.
Milá, Veselá, příjemná holka. Dlouhovlasá.
Stále se usmívá, dívá do očí, krásně kouří, jezdí na koníčka, ze zadu taky super šukání.
Doporučuji.
Kdo ji měl, napište

MonteCristo reaguje:
Kolego, ujímám se výzvy!!! Tato svlečna byla jeden z nejhorších zážitků. Já tuto osobu navštívil, letos to budou 2 roky a silně pochybuji, že by došlo k výrazné změně. Tj. je jako kdyby DACIE konkurovala BMW a to se vším všudy!!!! Daná holčina měnila na začátku svoje jména, že by člověk nestíhal měnit ponožky a podle kdysi dalších reakci panovala věcná shoda absolutní negace. Jen pro tvoji informaci, tady je moje recenze jak jsem uvedl:
RECENZE
sobota 22. srp 2020, 20:49
"Anita" - navštívena v dopoledních hodinách, než vypuklo opětovné vedro :(. Dal jsem testovací 1/2 hodinku. Fotky byly skutečné a zdárně nafoceny, kde nebylo nic poznat. Podle parametrů byla váha trochu více, už jsem několikrát zažil a nebylo to špatný. Tady bylo špatný vše už od začátku. Holčina ač mlaďouká (podle údaje z inzerátu), zřejmě potřebuje vydělat peníze (dluhy?, hypoška?) a založila ho na tomto oboru. Upřímně za mně si to chce ještě pohrát s panenkami a po dozrání a nabitých zkušenostech, možno pokračovat v tomto oboru. Hluboká poklona kdo fotil, první vada to co není vidět a je zakryto na fotkách je ve skutečnosti hodně, hodně nepěkná postava (asexuální), myšlena celkem a to není urážlivý...prsa 3-ky ani náhodou, spíše přifouknuté 1, ale s tvarem jako když lehce fouknete do gumového balónku. OB o ničem, žádná intenzita...možná by to chtělo potrénovat na nanuku :), vlastní akce bez jakékoliv šťávy, úsilí...všechno naprd...TOTÁLNÍ propadák...tady z mého pohledu nevidím žádnou vhodnou alternativu, že by mohlo dojít k výrazné změně...ANI náhodou...zpět do reality...nevěřím tomu, že by někdo napsal úplně obrácenou tzn. excelentní recenzi návštěvy u dotyčné...


Třeba už dozrála. Podělí se někdo o svou zkušenost?
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Viktorie 722539704 / 722 539 704

Příspěvekod x24xx » stř 4. říj 2023, 10:41

Taky by mě zajímalo, jestli někdo nemá aktuálnější zkušenost
x24xx
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 10. lis 2021, 14:55

Re: Viktorie 722539704 / 722 539 704

Příspěvekod chaospace » čtv 5. říj 2023, 20:40

Tohle děvče podle mě funguje jenom v Pardubicích a když zrovna "nedělá", změní lokaci na Brno, protože zřejmě neví, že inzerce se dá i jen tak vypnout. Nikdy se mi nepodařilo se jí dovolat, když zrovna "byla v Brně". Takže jsem to vzdal, do Pardubek kvůli ní nepojedu, i když postavou by asi mohla být jeden z mých mnoha oblíbených typů (zde mladá dlouhovláska s vláčným tělem).
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: brambora42 a 24 návštevníků