Hledat  

Pinetti

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Pinetti

Příspěvekod Strycekfido » stř 26. črc 2023, 11:04

valdinek píše:Tak jsem dostal Ban na amaterech na chatu. Že jsem napsal pravdu o janapusinka. Nějak se jí tam zastávají!!!


Jo my to chceme taky vedet kdyz jsi to uz nakousnul.
Strycekfido
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: Pinetti

Příspěvekod Pinetti » stř 26. črc 2023, 15:45

Dlouhodobě vůbec nereaguji na urážlivé příspěvky, které tady na mne píšete. Nejvíce zoufalý je člověk, který neustále mění svůj nick tak, aby to vypadalo, že těch nespokojených je mnoho. K psaní těchto příspěvků má velmi zvláštní důvod. Do soukromých zpráv mi píše zamilované zprávy, jak po mně touží, jak mne miluje a ve veřejných příspěvcích píše jak je to se mnou hrozný, ať ke mě nikdo nechodíte a myslí si, že mne tak bude mít sám pro sebe. Jestli někdo chcete vědět, jak je to se mnou ve skutečnosti, tak mi klidně napište soukromé zprávy. Nemám co skrývat.
J.
Pinetti
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 4. čer 2022, 18:23

Re: Pinetti

Příspěvekod Romano » pon 7. srp 2023, 8:56

:mrgreen:
Romano
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 25. úno 2023, 2:24

Re: Pinetti

Příspěvekod Strycekfido » pát 25. srp 2023, 12:40

Pratele nemusite mi psat dotazy do zprav ohledne tyhle "jany".
Svuj nazor jsem vyjadril v recenzi vcelku srozumitelne.
Jeste doplnim kondom s sebou kdyby nahodou dosly a popreju ucastnikum tohoto zajezdu hodne stesti a zdravicko.
Strycekfido
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: Pinetti

Příspěvekod amater52 » pát 25. srp 2023, 17:36

Vy jste si na ni nějak zasednul. Pokud Vám něco vadilo, tak proč jste se s ní stýkal.
amater52
 
Příspěvky: 134
Registrován: sob 14. úno 2009, 17:49

Předchozí

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků