Hledat  

Mirka 608290289 / 608 290 289

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Mirka 608290289 / 608 290 289

Příspěvekod ram » čtv 9. úno 2023, 21:56

Mirka https://www.sex.cz/801857?Kraj=jihomoravsky&SLoc=brno&Abi=1&Order=RegD&S=4 z privátu Mira Plzeň Privat https://www.sex.cz/miraplzenprivat- Medlánky., tel.: 608290289 / 608 290 289
36 let, 164/68/5, možné praktiky: klasika, masáž

Inzerát z naprivat.cz : Krásný den přeji... Můj milý, jsem Mira a ráda tě přivítám v soukromém bytě. Chceš se uvolnit ? Máš chuť na příjemníj sexsik? Tak zavolaj my a užijeme sy to spolu .Jsem mazlíva kočka, je my 36 let , mám hesku postavu , milá a příjemná. Dokážu ti dostat do něčeho kouzelného , máš rád oralek, klasiku , masáž , autoerotiku? Skus vytočit moje číslo, a domluvené se. Budu se těšit :)!

Víc český např. z agamy: Ahojky, Jmenuji se Mirka a miluji sex. Jsem příjemná, maličká a usměvavá blondýnka a mám modré oči. Mohu Vám nabídnout klasické služby, orální mazlení a klasické nebo erotické masáže. Ráda bych, aby odcházel každý člověk uspokojen . Zavolej těším se!

Obrázek

Podle fotek i textu inzerátu Ukrajina/jiná východná země, podle názvu privátu z Plzně taky cestovatelka. Na mapách má genericky střed Brna, na seznamce69 ovšem ční doplněk- Medlánky, žeby Polívkova? Na norníku ani přidružených fórech jsem nic nenalezl, a i přesto, že se dá tušit průser, mě velice láká vyzkoušet.

Měl by prosím někdo nějaké info/zkušenost?
ram
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 28. pro 2019, 20:34

Re: Mirka 608290289 / 608 290 289

Příspěvekod Kanistr » čtv 7. pro 2023, 0:20

Nyní je v UH. Nikdo nevyzkoušel? :roll:
Kanistr
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 12. kvě 2020, 9:15

Re: Mirka 608290289 / 608 290 289

Příspěvekod ram » pát 8. pro 2023, 21:51

Cestovatelka Polka Mira

Mira / Mirka
https://dobryprivat.cz/divka/mira/
Tel: 608 290 289 / 608290289

Věk - udává cca 36 (řekl bych něco přes 40), 165/65 výška zhruba sedí, váha min. +10-15 kg, prsa 4 - určitě, krásná prsiska, ale už hodně věšáky teda :oo:
Adresy má různé - cestuje hlavně do Plzně, do HK, já ji měl v Brně- Polívkově, na profláklém privátu, teď je teda v UH.
Cena za hod 1700 Kč, na extras jsem se neptal, nenabízela.

Návštěva staršího data, byla zde recenze na Norníku, když teda ještě fungoval, mimo to žádné informace, tak jsem odpověděl sám a zkusil bojem, a nelitoval (ač to jistě není pro každého).

Komunikace a objednání- telefon vzala s tichým jemným hláskem, trošku boj s plynulostí, ale hodně se snažila a dalo se rozhodně pochopit co, kde a jak. Vyžádováno potvrzení návštěvy pomocí sms 30 min předem. Parking tedy paneláky na Medlánkách špatný, o její nynější lokaci v UH ovšem bohužel nemůžu doplnit hlášení. Pustila mě načas, navigace do patra v pohodě.
Vzhled: Za mě je to dosti zajímavě-pěkná MILF, můj typ, navíc východní vzhled (řekl bych že je spíš Ukrajinka nebo Ruska podle vzhledu, ale polština prozradila, že je od našich severních sousedů- sama i potvrdila) nevybavuji si žádné okaté tetování, správné kurví líčení, postava plná, prsa vypučené ven, ale teda víc vysící, větší než teda udává, i fotky jsou její, no umně nafocené, každopádně kdo má rád plné tvary (jako já), tak super.

Dotaz jestli zůstanu, milé chování, navigačka do koupelny, čas dodržen- nastaven budík, který zvonil v tom nejlepším, ale úplně ho ignorovala a nechala mě si jí ještě pár minut užít. Dveře-dveře 1:10 hod. Nechala mě ovšem po sprše čekat asi dve-tři minuty samotného v pokoji (malinko divné, nebyla totiž ve sprše)
Sprcha, ručník, vše cajk.

Akce zajímavá- řekla, že nechce pospíchat, a že si mě chce na akci pořádně uvolnit, jestli jsem s tím ok. Já v dobrém rozmaru souhlasil, a následovala asi 10-minutová seánse s příjemnou (nikoliv profi) masáží, rukama i těma velkýma kozama, dokonce i nějakým pírkem. Pak teda že
můžu chvilku já- abych si ji mohl pěkně omakat, včetně těch cicků, nechtěla na ně moc tvrdě, jinak osahávačka super, popravdě mě dost brala,
i chování bylo příjemné, a to uvolnění fakt zabralo, ven byla zima, a mě už opravdu stál. Pak teda akce na třikrát, poprvé rovnou do pusy (nasadila gumu ústy, to jsem viděl snad poprvé, ani jsem si nevšiml, kdy si jí tam dala. Podruhé zas v rychlosti osahávací, prsná masáž, a mezi kozy + zezadu (tam si nechala naložit, na to jaká byla předtím jemná, tak vůbec nebrzdila) a napotřetí kvalitní koníček se slušnou iniciativou- já jsem byl za hodinku velice šťastný, netuším jak bych se spokojil s 30 min (já ale raději pomalejší akce). Mezi zásuny taková kostrbatá konverzace, ovšem snažila se držet atmosféru, takže mi jednodušší témy ani tak nevadili. Ve dvěřích rozloučení i s pusou... každopádně od té doby jsem jí v inzerci pro Brno neviděl :(
Určitě hodně tomu pomohl můj subjektivní dojem z ní, prostě MILF se zajímavou tváří a hlavně velkýma kozama! :oo: :D

Pro mnohé ale pochopitelně moc velká a tlustá, rozumím, a nehádám se, hold máme jiný vkus.

Možná někdy v budoucnu zajdu znovu... jestli se vrátí do Brna.
ram
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 28. pro 2019, 20:34


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků