Hledat  

Tereza Lesná

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Tereza Lesná

Příspěvekod labrador » pon 1. kvě 2023, 20:17

l123S píše:Kolegové norníci kontakt zde veřejné dávat nebudu! Pokud chcete pište si do SZ.
K Tereza chodím od února. Chodil jsem pouze k ni! Musím bohužel potvrdit negativní zkušenost. Slečna má velký problém s alkoholem.
Nerad přiznávám, ale i ja jak psal kolega Muay patřím do VIP skupiny a nejsem sám, co už vím jsou nás asi desítky.
Od poslední návštěvy mám zdravotní problémy. Na žaludku se mi udělali červené pupínky a měl jsem i urologické komplikaci.
Nikdy před tím jsem nic podobného neměl. Léčil jsem to asi 2 týdny a vypadá to, ze se to už lepší. Vyzkoušel jsem několik mastiček a ani nevím něco mi zabralo. Doufám ze budu už v cajku. Chlapi dávejte si na sebe pozor, opravdu to nestojí za problémy.
Teď mě ještě čekají testy, abych měl jistotu, ze jsem v pořádku.
Noru zdar a pozor na bezgumky co vám jenom lžou je jich opravdu hodně

Tak hlavně doufám, že jsi s těma zdravotníma problémama lezl i za jinýma holkama, aby se to pěkně roznášelo dál. :evil:
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Re: Tereza Lesná

Příspěvekod l123S » pon 1. kvě 2023, 20:30

labrador píše:
l123S píše:Kolegové norníci kontakt zde veřejné dávat nebudu! Pokud chcete pište si do SZ.
K Tereza chodím od února. Chodil jsem pouze k ni! Musím bohužel potvrdit negativní zkušenost. Slečna má velký problém s alkoholem.
Nerad přiznávám, ale i ja jak psal kolega Muay patřím do VIP skupiny a nejsem sám, co už vím jsou nás asi desítky.
Od poslední návštěvy mám zdravotní problémy. Na žaludku se mi udělali červené pupínky a měl jsem i urologické komplikaci.
Nikdy před tím jsem nic podobného neměl. Léčil jsem to asi 2 týdny a vypadá to, ze se to už lepší. Vyzkoušel jsem několik mastiček a ani nevím něco mi zabralo. Doufám ze budu už v cajku. Chlapi dávejte si na sebe pozor, opravdu to nestojí za problémy.
Teď mě ještě čekají testy, abych měl jistotu, ze jsem v pořádku.
Noru zdar a pozor na bezgumky co vám jenom lžou je jich opravdu hodně

Tak hlavně doufám, že jsi s těma zdravotníma problémama lezl i za jinýma holkama, aby se to pěkně roznášelo dál. :evil:

Nebyl jsem nikde však říkám, ze jsem chodil od února jenom k Tereze neumíš číst?!
Teď se lečím!
l123S
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte 24. led 2012, 22:17

Re: Tereza Lesná

Příspěvekod Muay » ned 7. kvě 2023, 16:49

Mate někdo další zkušenost s touto slečnou? Služby bez ?
Muay
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 29. dub 2020, 5:02

Re: Tereza Lesná

Příspěvekod strik » sob 8. črc 2023, 11:23

Nevíte zda dívka ještě pracuje?
Dekuji za informaci
strik
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Tereza Lesná

Příspěvekod Pavel80 » ned 9. črc 2023, 9:34

Myslím že už nepracuje, protože se odstěhovala.
Pavel80
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 13. črc 2021, 10:30

Předchozí

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: alest, christopher a 15 návštevníků