Hledat  

Barbínka v Brně

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Barbínka v Brně

Příspěvekod mija_abc » pon 22. kvě 2023, 15:37

Ahoj,

přemýšlím, že poprvé zajdu k nějaké holčině. Ovšem mám poměrně specifické požadavky a tak bych se rád zeptal, zda-li o nějaké víte (prošel jsem už poměrně hodně stránek, ale žádnou jsem nenašel) :(
Požadavky:
- Ideálně velmi hubená holka
- ideál blondýna
- styl barbínka (namalovaná až zmalovaná, umělé řasy, dlouhé umělé nehty, atd.)
- ideálně velká prsa a ideálně umělá
- ideálně velmi vysoké podpatky
- ideál hodně malá
- co nejmladší (žádná 35+)

Pokud cokoliv z toho nebude splněno, nevadí, ale ideálně hledám slečnu, která splnuje vše popsané, ale nevadí cokoliv přibližujícího se. Může být i v okolních městech, případně i dál.

Díky za pomoc
mija_abc
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 5. zář 2022, 13:50

Re: Barbínka v Brně

Příspěvekod yonex » pon 22. kvě 2023, 20:29

mija_abc píše:Ahoj,

přemýšlím, že poprvé zajdu k nějaké holčině. Ovšem mám poměrně specifické požadavky a tak bych se rád zeptal, zda-li o nějaké víte (prošel jsem už poměrně hodně stránek, ale žádnou jsem nenašel) :(
Požadavky:
- Ideálně velmi hubená holka
- ideál blondýna
- styl barbínka (namalovaná až zmalovaná, umělé řasy, dlouhé umělé nehty, atd.)
- ideálně velká prsa a ideálně umělá
- ideálně velmi vysoké podpatky
- ideál hodně malá
- co nejmladší (žádná 35+)

Pokud cokoliv z toho nebude splněno, nevadí, ale ideálně hledám slečnu, která splnuje vše popsané, ale nevadí cokoliv přibližujícího se. Může být i v okolních městech, případně i dál.

Díky za pomoc


...no jak to tak čtu, tak nejlíp by Tvým požadavkům odpovídala nějaká nová nafukovací panna.....navíc i mlčí a platíš ji jenom jednou... :D
yonex
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 3. říj 2022, 2:05


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků