Hledat  

Masérka Emily

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Masérka Emily

Příspěvekod Clyde88 » čtv 1. čer 2023, 22:52

Ahoj,máte prosím někdo zkušenost s masérkou Emily??působí v salónu Despacio v Brně.https://www.eroticke-masaze.cz/inzeraty ... masaz-brno
Clyde88
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 1. čer 2023, 22:41

Re: Masérka Emily

Příspěvekod bushmills » pát 2. čer 2023, 7:05

Clyde88 píše:Ahoj,máte prosím někdo zkušenost s masérkou Emily??působí v salónu Despacio v Brně.https://www.eroticke-masaze.cz/inzeraty ... masaz-brno


Naštěstí nemám, honírny nepodporovat !
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Masérka Emily

Příspěvekod Clyde88 » pát 2. čer 2023, 7:44

Nevím jak ty, ale když si chci zapíchat tak jdu pichat !když chci masáž jdu na masáž,že ty to vidíš jinak je tvůj problém.
Clyde88
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 1. čer 2023, 22:41

Re: Masérka Emily

Příspěvekod mysak.50 » sob 3. čer 2023, 19:01

Ahoj,
nevím, jaké máš požadavky, ale mně přišla v pohodě.
Nezkoušel jsem se domlouvat na ničem extra, každopádně dotýkat se můžeš a pokud chceš tak přitlačí, ubere, přidá víc B2B...Oddalování je občas potřeba trochu řídit, úplně mechanické to ale zase není.
Dá se s ní i pokecat docela dobře, takže mi ten čas utekl příjemně.
Fotky a míry na webu odpovídají skutečnosti.
Když to shrnu, tak jsem asi zažil i lepší masáže, ale pokud ti jde hlavně o masáž, tak to za zkoušku stojí.
mysak.50
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 9. říj 2021, 15:54

Re: Masérka Emily

Příspěvekod Adonis1 » sob 3. čer 2023, 20:18

V uvedeném podniku jsem vyzkoušel více dívek a Emily patří k těm lepším. Má dost výrazné tetování, to nemusím, ale postava je přímo famózní. Během masáže se taky hezky kroutí, nastavuje. Nejsem nadržený ošmatlávač, ale letmé doteky povoleny. S prsama mě nechala vyhrát dostatečně , příroda jí ale asi nenadělila, takže silikony (ale dost hezky udělaný). Co se týká pokecu, rád u masáže mlčím, což se tady povedlo, takže jsem nebyl zbytečně bombardován trapným,, small talkem,,. Po masáži žádné přílišné GFE, ale ani zbytečný spěch, nabídne pití. Za mě tak 7/10.
Adonis1
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 1. bře 2022, 2:11

Re: Masérka Emily

Příspěvekod Clyde88 » ned 4. čer 2023, 22:24

Díky za příspěvky;)
Clyde88
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 1. čer 2023, 22:41


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků