Hledat  

Sexy Michaela 770667713

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod mikerrr » čtv 13. črc 2023, 9:22

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... a-plzen-65

Zdarec,byl nekdo?
Nikde nic jsem nenasel...
mikerrr
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 20. pro 2007, 1:12

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod x24xx » stř 4. říj 2023, 10:46

Zjevně pendlerka na trase Plzeň-Brno.

Fotky nevypadají špatně, ale s uváděným věkem 37 se obávám, že jí může být klidně pod padesát.

Navštívil někdo? Aktuálně prý působí v Líšni.
x24xx
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 10. lis 2021, 14:55

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod vita.vavra » čtv 5. říj 2023, 12:21

Já byl cca 2 měsíce zpět v HK, fotky odpovídají realitě, krásný prsa, Ob v ceně. Věk cca 45, mě je 50, takže jsme si sedly, ceny 1300pul a 1800 hodina. Někdy zopakují.
vita.vavra
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 17. lis 2012, 10:32

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod vulcan » čtv 5. říj 2023, 22:40

vita.vavra píše: Já byl cca 2 měsíce zpět v HK, . Věk cca 45, mě je 50, takže jsme si sedly, ceny 1300pul a 1800 hodina. .

Víťo Vávro,
ty jsi ženská ? :shock:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod vita.vavra » pát 6. říj 2023, 9:39

Už to nehul, Vulkane, začínáš být trošku paranoidní. Za Michalou jsem byl na základě recenze na norníku a byl jsem spokojený, toť vše.
vita.vavra
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 17. lis 2012, 10:32

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod vulcan » pát 6. říj 2023, 16:47

vita.vavra píše: Už to nehul, Vulkane, začínáš být trošku paranoidní. Za Michalou jsem byl na základě recenze na norníku a byl jsem spokojený, toť vše.

Nic jsi nepochopil, Vávro. :shock: Poukázal jsem jen na tvou pravopisnou hrubku. To není žádná paranoia.
Pokud ti to furt nedochází, tak ještě jednou:
vita.vavra píše:Já byl cca 2 měsíce zpět v HK, . Věk cca 45, mě je 50, takže jsme si sedly, ceny 1300pul a 1800 hodina. .

Samozřejmě to není nic podstatného. Každý občas napíšeme chybu.
Pokud jsi s ní spokojen, přeji ti to. :idea:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod random1599 » pon 22. led 2024, 19:31

Byl jste někdo v poslední době? Popripade jaké to bylo, jaká je cena a je sama v bytě nebo je jich tam víc
random1599
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon 15. úno 2021, 19:52

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod dosty.7 » úte 23. led 2024, 13:26

Já jsem byl dva týdny zpátky. Pěkný a intimní byt v Líšni, koupelna prostorná a čistá. Žádnou kolegyni jsem na bytě nepotkal. Můj odhad věku Michaely se pohybuje někde mezi 42-47 lety (mě je 32 a přesně tyto MILF vyhledávám), má hezký obličej a na svůj věk perfektní postavu. Domluvena půlhodina za 1 300. Při příchodu milé přivítání, celkově jsme si sednuli, na závěr při masáži zad i příjemně popovídali.

Akce byla také moc fajn, bohužel kvůli mé slabé výdrži zabrala z půlhodiny o něco menší část, než povídání a masáž - na začátek pomalejší procítěný orálek bez, nasazení gumy, a sama si poté nasedla na koníčka (žádné líné klečení na kolenou, ale poctivě odskákaný dřep), kdy jsem si vychutnal ta velká prsa – mohl jsem mačkat a lízat jak jsem chtěl. Pak už jen rychlá výměna, kde jsem s jejími nohami za mým krkem po pár zasunutích zakončil.

Celkově hodnotím návštěvu kladně (přístup, vzhled), jediné co mi nevyhovuje je cena (raději využívám rychlovky 15-20 minut za méně peněz), ale nechodím až tak často, tak si někdy prostě dopřeju tento „luxus“. Kéž by v Brně bylo víc příjemných MILF s tímto přístupem.
dosty.7
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22. zář 2021, 12:02

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod x24xx » čtv 15. úno 2024, 21:58

S Michaelou jsem se pokoušel domluvit už delší dobu, ale nikdy jsem ji při jejích občasných pobytech v Brně nezastihl. Včera jsem zkusil prozvonit, sice nevzala, ale pak poslala sms, že dnes v Brně bude. Následná domluva po telefonu byla taková zmatečná, ptal jsem se, jestli můžu dnes v 11 hodin, načež ona odpovídala "tak si potom nějak zavolej". Ale já jsem to, hrome, chtěl už mít domluvený napevno :D Nicméně, dnes jsem si "tak nějak předtím zavolal" a domluvu se podařilo dotáhnout do konce.

Adresu - v panelákové zástavbě v (Nové) Líšni - jsem našel snadno, leží opravdu na dohled od nejmenované zastávky MHD, kterou jsem na dnešní výlet použil. Michaela mě na minutu přesně pustila dál. Po příchodu jsem byl trochu zklamaný vzhledem - postava na těch cca 45 let velmi slušná, prsa přímo krásná, ale čekal jsem hezčí obličej. Za sebe hodnotím jako průměrný. A to je pro mě důležité, rozhoduje to o tom, jestli mě to bude opravdu rajcovat, nebo jestli si to spíš jen tak odjedu. Michaela mi při akci přišla dost pasivní, nezdá se, že by ji její profese bavila. A zahrát to moc neumí. Jinak ale komunikovala vcelku mile, snažila se, po sexu nabídla masáž, což jsem na těch posledních pár minut využil. Čas dodržen, respektive přetáhnut o pár minut, takže v tomto ohledu nelze nic vytknout. Byt, koupelna, čistota - vše v normě.

Za mě to tedy bylo po všech stránkách tak nějak na tři hvězdičky z pěti, neurazilo, nenadchlo. Cena 1300 za půl hodiny je na dnešní poměry asi docela příjemná, ale na celkovém dojmu to nemění nic.

P. S.

Když Michaela při závěrečném small talku zmínila, že na bytě má ještě kolegyni, zeptal jsem se jen tak z hecu, jestli bych se s ní třeba nemohl domluvit na příště. Už jsem to takhle na různých privátech nadhodil vícekrát, jen tak ze zvědavosti, ale vždycky jsem byl odmítnut. Tentokrát ale kupodivu ne, Michaela jí šla říct a kolegyně se mi přišla představit do chodby. Byla to žena z Ukrajiny, docela boubelka, vzhledově mě nezaujala, ale chování měla milé.
x24xx
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 10. lis 2021, 14:55

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod ram » čtv 15. úno 2024, 23:46

x24xx píše:S Michaelou jsem se pokoušel domluvit už delší dobu, ale nikdy jsem ji při jejích občasných pobytech v Brně nezastihl. Včera jsem zkusil prozvonit, sice nevzala, ale pak poslala sms, že dnes v Brně bude. Následná domluva po telefonu byla taková zmatečná, ptal jsem se, jestli můžu dnes v 11 hodin, načež ona odpovídala "tak si potom nějak zavolej". Ale já jsem to, hrome, chtěl už mít domluvený napevno :D Nicméně, dnes jsem si "tak nějak předtím zavolal" a domluvu se podařilo dotáhnout do konce.

Adresu - v panelákové zástavbě v (Nové) Líšni - jsem našel snadno, leží opravdu na dohled od nejmenované zastávky MHD, kterou jsem na dnešní výlet použil. Michaela mě na minutu přesně pustila dál. Po příchodu jsem byl trochu zklamaný vzhledem - postava na těch cca 45 let velmi slušná, prsa přímo krásná, ale čekal jsem hezčí obličej. Za sebe hodnotím jako průměrný. A to je pro mě důležité, rozhoduje to o tom, jestli mě to bude opravdu rajcovat, nebo jestli si to spíš jen tak odjedu. Michaela mi při akci přišla dost pasivní, nezdá se, že by ji její profese bavila. A zahrát to moc neumí. Jinak ale komunikovala vcelku mile, snažila se, po sexu nabídla masáž, což jsem na těch posledních pár minut využil. Čas dodržen, respektive přetáhnut o pár minut, takže v tomto ohledu nelze nic vytknout. Byt, koupelna, čistota - vše v normě.

Za mě to tedy bylo po všech stránkách tak nějak na tři hvězdičky z pěti, neurazilo, nenadchlo. Cena 1300 za půl hodiny je na dnešní poměry asi docela příjemná, ale na celkovém dojmu to nemění nic.

P. S.

Když Michaela při závěrečném small talku zmínila, že na bytě má ještě kolegyni, zeptal jsem se jen tak z hecu, jestli bych se s ní třeba nemohl domluvit na příště. Už jsem to takhle na různých privátech nadhodil vícekrát, jen tak ze zvědavosti, ale vždycky jsem byl odmítnut. Tentokrát ale kupodivu ne, Michaela jí šla říct a kolegyně se mi přišla představit do chodby. Byla to žena z Ukrajiny, docela boubelka, vzhledově mě nezaujala, ale chování měla milé.


Můžeš potvrdit/vyvrátit, že zmiňovaná kolegyně je tato Anna 777 253 079 / 777253079 https://dobryprivat.cz/divka/anna-anicka/ prosím? Případně jak moc tyto fotky sedí či odpovídají, prosím?
ram
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 28. pro 2019, 20:34

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod x24xx » pát 16. úno 2024, 0:34

ram píše:
x24xx píše:S Michaelou jsem se pokoušel domluvit už delší dobu, ale nikdy jsem ji při jejích občasných pobytech v Brně nezastihl. Včera jsem zkusil prozvonit, sice nevzala, ale pak poslala sms, že dnes v Brně bude. Následná domluva po telefonu byla taková zmatečná, ptal jsem se, jestli můžu dnes v 11 hodin, načež ona odpovídala "tak si potom nějak zavolej". Ale já jsem to, hrome, chtěl už mít domluvený napevno :D Nicméně, dnes jsem si "tak nějak předtím zavolal" a domluvu se podařilo dotáhnout do konce.

Adresu - v panelákové zástavbě v (Nové) Líšni - jsem našel snadno, leží opravdu na dohled od nejmenované zastávky MHD, kterou jsem na dnešní výlet použil. Michaela mě na minutu přesně pustila dál. Po příchodu jsem byl trochu zklamaný vzhledem - postava na těch cca 45 let velmi slušná, prsa přímo krásná, ale čekal jsem hezčí obličej. Za sebe hodnotím jako průměrný. A to je pro mě důležité, rozhoduje to o tom, jestli mě to bude opravdu rajcovat, nebo jestli si to spíš jen tak odjedu. Michaela mi při akci přišla dost pasivní, nezdá se, že by ji její profese bavila. A zahrát to moc neumí. Jinak ale komunikovala vcelku mile, snažila se, po sexu nabídla masáž, což jsem na těch posledních pár minut využil. Čas dodržen, respektive přetáhnut o pár minut, takže v tomto ohledu nelze nic vytknout. Byt, koupelna, čistota - vše v normě.

Za mě to tedy bylo po všech stránkách tak nějak na tři hvězdičky z pěti, neurazilo, nenadchlo. Cena 1300 za půl hodiny je na dnešní poměry asi docela příjemná, ale na celkovém dojmu to nemění nic.

P. S.

Když Michaela při závěrečném small talku zmínila, že na bytě má ještě kolegyni, zeptal jsem se jen tak z hecu, jestli bych se s ní třeba nemohl domluvit na příště. Už jsem to takhle na různých privátech nadhodil vícekrát, jen tak ze zvědavosti, ale vždycky jsem byl odmítnut. Tentokrát ale kupodivu ne, Michaela jí šla říct a kolegyně se mi přišla představit do chodby. Byla to žena z Ukrajiny, docela boubelka, vzhledově mě nezaujala, ale chování měla milé.


Můžeš potvrdit/vyvrátit, že zmiňovaná kolegyně je tato Anna 777 253 079 / 777253079 https://dobryprivat.cz/divka/anna-anicka/ prosím? Případně jak moc tyto fotky sedí či odpovídají, prosím?


Typově jo - ale jestli to jsou její fotky? To si potvrdit netroufnu. Já na baculky nejsem, takže tím je můj názor automaticky ovlivněný, ale celkově nepůsobila vůbec přitažlivě. Jo, chovala se slušně a mile.
x24xx
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 10. lis 2021, 14:55

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod Sirup88 » pát 16. úno 2024, 22:10

Dnes sem navštívil a upřímně, absolutně nechápu žádnou kladnou recenzi na tuto ženu. Lituji, ze sem nedal otočku hned. Misto 37lete otevřela snad 55leta ženská. Říkám si ok, bude zkušená a bude to dobry. (Jako treba s Lili). Ale vubec. Po celou dobu otrávená nalada, kouření katastrofa. Když sem chtěl, aby šla na mě, tak ze ju bolí noha. No celkově hrozny. Jedno z nejhorších, co sem zkusil.
Sirup88
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 25. srp 2023, 4:46

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod Tomm123 » sob 17. úno 2024, 2:48

Já ovlivněn kladnými recenzemi se musím bohužel taky přidat s negativním hodnocením.:( Fotky bych řekl taky že její nebudou.V telefonu působila mile a ani po příchodu to takové zklamání ještě nebylo.To trošku nastalo až se svlékla. Myslím že na ty roky má udržované tělo, ale mě vůbec nepřitahovala a ani ty její prsa. Při akci se snažila vyhovět, akorát jsem se taky setkal s tím že když šla na mě, tak že jí bolí noha (a to jsem u ní byl před třemi týdny), ale i navzdory tomu si to poctivě odmakala. No největší zklamání přišlo při pokecu, na který jsem se taky těšil díky pochvalným recenzím že je to s ní super. No bylo by jakž takž do doby než jsem na dané téma měl jiný názor a ona mě vůbec nechápala a div mě neokřikla co že si to vlastně dovoluji :roll: Samozřejmě jsem se s ní nijak nedohadoval, neboť jsem dal hodinu a měl před sebou ještě druhé kolo a chtěl si to užít. No po té konverzaci, která z její strany hraničila až s tupostí mi to už nešlo, snažila se tedy rukou mi ho postavit, já se udělal na ní víceméně z povinnosti a byl rád že vypadnu. Vůbec mi nesedla a já ji myslím také ne. Říkala mi co k ní někdy chodí za lidi, to jak vypadají a chovají se. Při tom ona taky není bůhví jaká hvězda, za mě určitě žádná. Na podobné milfky je to v Brně bída. Já nebyl spokojený ani u Lili. Počkám na Miu která by ještě mohla platit za kvalitu.
Tomm123
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 25. pro 2018, 18:44

Re: Sexy Michaela 770667713

Příspěvekod supersperman88 » sob 20. dub 2024, 7:50

Vyzkoušena cca měsíc a půl zpět. Domluva po telefonu dobrá, sídlí v Nové Líšni. Mně se celkem líbila, taková pěkná mamina - postava zachovalá, obličej taky OK. Otevřít přišla v pěkném prádle a lodičkách. Při akci je taková odtažitá - např. při orálu si sedla vedle mě a sklonila se, takže je k vám zády. Jinak orál bez celkem slušný včetně lízání koulí. Akce samotná proběhla na misionáře z důvodu bolavého kolena. Do druhého kola se jí moc nechtělo, ukecal jsem ji alespoň na hoňku, ale dělala to tak otráveně, že z toho nic nebylo. Placeno tuším 1200 (nebo 1500?) za půl hodiny. Opakoval bych pouze v případu nouze.
supersperman88
 
Příspěvky: 70
Registrován: pát 4. led 2013, 22:51


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků