Hledat  

Pěkný Ukrajinky?

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod Dansony » úte 1. srp 2023, 14:41

Čau chlapci,

upřímně jsem před rokem čekal trošku větší nájezd ukrajinských prostitutek a k mé smůle jsem zatím na nic nenarazil. Asi špatně hledám. Nevíte o nějakým pěkným ukáčku. Samozřejmě vaše osobní zkušenost vítána.
Dansony
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 7. úno 2016, 17:43

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod Tulamor » stř 2. srp 2023, 11:44

Dobře ti tak že si na žádnou nenarazil... Trapný takový příspěvek...
Tulamor
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 6. led 2017, 0:40

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod Romano » stř 2. srp 2023, 19:25

Dansony píše:Čau chlapci,

upřímně jsem před rokem čekal trošku větší nájezd ukrajinských prostitutek a k mé smůle jsem zatím na nic nenarazil. Asi špatně hledám. Nevíte o nějakým pěkným ukáčku. Samozřejmě vaše osobní zkušenost vítána.



Musis do Kyjeva:-)
Romano
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 25. úno 2023, 2:24

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod Dansony » čtv 3. srp 2023, 13:43

Tulamor píše:Dobře ti tak že si na žádnou nenarazil... Trapný takový příspěvek...



Můžeš mi prosím vysvětlit co je na tom trapnýho? Prostě mě berou holky z východu... Ukrajinky, Rusky, nebo třeba i Polky... Takže úplně nechápu, co je trapnýho na tom, že se zeptám, jestli někdo nebyl v poslední době u nějaký pěkný mladý Ukrajinky, kterou by doporučil... Trapný je reagovat na příspěvky, který tě nezajímá... Jestli nemáš něco k tématu, tak to radši nekomentuj
Dansony
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 7. úno 2016, 17:43

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod otik1 » pát 4. srp 2023, 9:03

Tulamor píše:Dobře ti tak že si na žádnou nenarazil... Trapný takový příspěvek...

Taky sem to nepochopil proc tak reagujes, kdyz to byl normalni dotaz.
otik1
 
Příspěvky: 182
Registrován: ned 10. led 2010, 18:54

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod Fuckingshit » pát 4. srp 2023, 23:16

Ukrajinky či Russian sluts jsou přece dost na tom privátu na Bratislavské, pokud nevadí, že vás podojí o 3000 minimálně :roll:
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod Parsifal » sob 5. srp 2023, 0:40

Tulamor píše:Dobře ti tak že si na žádnou nenarazil... Trapný takový příspěvek...


Trapná je jen tvá reakce. Vůbec nic na ní nedává smysl...
Parsifal
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 11. srp 2021, 15:05

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod Tulamor » pon 7. srp 2023, 9:35

Dansony píše:
Tulamor píše:Dobře ti tak že si na žádnou nenarazil... Trapný takový příspěvek...



Můžeš mi prosím vysvětlit co je na tom trapnýho? Prostě mě berou holky z východu... Ukrajinky, Rusky, nebo třeba i Polky... Takže úplně nechápu, co je trapnýho na tom, že se zeptám, jestli někdo nebyl v poslední době u nějaký pěkný mladý Ukrajinky, kterou by doporučil... Trapný je reagovat na příspěvky, který tě nezajímá... Jestli nemáš něco k tématu, tak to radši nekomentuj



Přišlo mi trapné jak to bylo napsáno - "Nevíte o nějakým pěkným ukáčku"
Takže kdyby si to napsal tak jak si to napsal teď tak mlčím.
Každopádně to co je u nás je předražený 2k,3k+ = nesmysl... Ale ono stačí vyjet do Polska a člověk to má za půlku.
Tulamor
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 6. led 2017, 0:40

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod vulcan » pon 7. srp 2023, 17:56

Tulamor píše:
Dansony píše:
Tulamor píše:Dobře ti tak že si na žádnou nenarazil... Trapný takový příspěvek...

Můžeš mi prosím vysvětlit co je na tom trapnýho? Prostě mě berou holky z východu... Ukrajinky, Rusky, nebo třeba i Polky... Takže úplně nechápu, co je trapnýho na tom, že se zeptám, jestli někdo nebyl v poslední době u nějaký pěkný mladý Ukrajinky, kterou by doporučil... Trapný je reagovat na příspěvky, který tě nezajímá... Jestli nemáš něco k tématu, tak to radši nekomentuj

Přišlo mi trapné jak to bylo napsáno - "Nevíte o nějakým pěkným ukáčku"
.. Každopádně to co je u nás je předražený 2k,3k+ = nesmysl... Ale ono stačí vyjet do Polska a člověk to má za půlku.

Já celkem reakci Tulamor, tak jak to napsal, chápu a rozumím mu.

Dansony, pokud se trochu porozhlédneš tady anebo i na jiných fórech, tak zjistíš minimálně to,
že Ukrajinky, Rusky, Polky jsou buď pod organizovaným dohledem (eufemisticky řečeno) na privátech, resp v pronajatém appartementu, tady v Brně, cestují po republice, v Olomouci byly vyprášeny ze stadionu Sigmy, pak Jihlava, Pardubice, UH atd.
Vesměs pěkné fotky, které neodpovídají, strašné ceny 1500-2000/ 3000 většinou, věk těch ženštin o dost vyšší než píšou.
A značnou část výdělku dávají těm, co s nimi šibují. Je dost škoda, že to někdo podpoří a ty peníze jim nacpe. Obvykle tyto UA získají již na Ukrajině anebo na hranicích v Polsku.

A pak je daleko větší skupina Ukrajinek, které sem přijely v důsledku války, mají dočasné vízum, normální ženské, holky. Ty jsou samozřejmě mnohem lepší (nejsou zkažené kurevským prostředím), ale musíš si je najít. Není to snadné, ale jde to.
A je naivní se domnívat, že ti je někdo sem naservíruje na podnose. A obzvláště někomu, co se ničím moc nepřispěl.
V tom kontextu chápu Tulamor.

A souhlasím s jeho názorem, vyjet do Polska, a máš to lepší. Ne všude.
V Olomouci máš 2 Ukrajinky na privátu Sweet Angels, za 1500/h. Ty nepatří do té organizované sorty.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod 530i » stř 9. srp 2023, 7:43

Dansony píše:Čau chlapci,

upřímně jsem před rokem čekal trošku větší nájezd ukrajinských prostitutek a k mé smůle jsem zatím na nic nenarazil. Asi špatně hledám. Nevíte o nějakým pěkným ukáčku. Samozřejmě vaše osobní zkušenost vítána.


Co jsem se doslechl od známích doktorů tak do UA holek bych nešel asi přes 2 gumy.....ikdyž některý jsou fakt hezký....
Naposledy upravil 530i dne pon 28. srp 2023, 4:37, celkově upraveno 1
530i
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 15. lis 2012, 5:57

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod Romano » stř 9. srp 2023, 11:03

Cizinu nebrat.kdyz tak podporit nase cesky holky
Romano
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 25. úno 2023, 2:24

Re: Pěkný Ukrajinky?

Příspěvekod bleha » pon 21. srp 2023, 14:42

Romano píše:Cizinu nebrat.kdyz tak podporit nase cesky holky


Moravský só nélepčí! :wink:
bleha
 
Příspěvky: 273
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků