Hledat  

Aktuální slečny z Amatérů?

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Aktuální slečny z Amatérů?

Příspěvekod x24xx » ned 6. srp 2023, 0:46

Ahoj, budu rád za tip na holku/holky z Amatérů, s nimiž se dá domluvit sex za FO.

- věk do 30 let
- štíhlá nebo "normální" postava (zkrátka ne bacule)
- spolehlivá, dodrží termín etc.
- vlastní prostory
- sympatická, nemusí to být úplně GFE, ale zkrátka ne nepříjemná kráva :-)

Dá se něco zajímavého najít mimo oficiální priváty?
x24xx
 
Příspěvky: 82
Registrován: stř 10. lis 2021, 14:55

Re: Aktuální slečny z Amatérů?

Příspěvekod LoveMike » sob 12. srp 2023, 20:03

Stále hledám - platí i pro ostatní - spolehlivé parťáky na trojku s amatérkami. Mám různé možnosti, hezké mladé štíhlé holky, i na deepthroat, análek, nicméně někdy je těžký se s někým domluvit. Pokud se chce někdo zapojit, napiš do vzkazu email a já se ozvu.
LoveMike
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 7. kvě 2005, 13:53

Re: Aktuální slečny z Amatérů?

Příspěvekod Bobokleplo » sob 12. srp 2023, 20:40

Zvláštní příspěvek zde.Pokud něco takového hledáš tak smeruj dotazy na modrých stránkách zde se s tebou na tvém nápadů nikdo podílet nebude.
Bobokleplo
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 6. zář 2020, 10:42

Re: Aktuální slečny z Amatérů?

Příspěvekod LoveMike » pát 18. srp 2023, 12:18

Kleplo, bude lepší, když budeš mluvit za sebe a ne za ostatní :-) kdo chce tak se domluví a kdo je zapruzený a nechápavý jako ty, tak se nedomluví, je to velmi prosté :-))



Bobokleplo píše:Zvláštní příspěvek zde.Pokud něco takového hledáš tak smeruj dotazy na modrých stránkách zde se s tebou na tvém nápadů nikdo podílet nebude.
LoveMike
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 7. kvě 2005, 13:53

Re: Aktuální slečny z Amatérů?

Příspěvekod LoveMike » čtv 31. srp 2023, 22:56

Narazil jsem na opravdu pěkné mladé holky, nicméně chtějí 5000 za schůzku a víc. Tolik nedávám, nicméně pokud by chtěl někdo, kdo neřeší peníze zasponzorovat trojku, tak napiš.
LoveMike
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 7. kvě 2005, 13:53


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Petr123456* a 32 návštevníků