Hledat  

Alisa 733299523 SexyGirl Brno

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Alisa 733299523 SexyGirl Brno

Příspěvekod Jarmil; » úte 15. srp 2023, 9:35

Jistě už ste zaznamenali:
Pracovní doba non-stop, udávanej věk 24 let, prsa č. 2, text: "Ahoj. Jsem štíhlá, velice pohledná a milá holka se smyslem pro humor. Jsem nová, ale připravená splnit všechny tvé touhy. Udělám pro tebe maximum. Jsem empatická a dokáži vycítit jak se ti přizpůsobit, tak aby jsi si to užil na 110%.Libani, orálek bez, milování, masáž a další slasti na domluvě"
Oťuknutí po telefonu (na SMS nereaguje): Hlas s lehkým přízvukem, nijak zvlášť sladkej ani vstřícnej. Oznámení cen 3000/h, 2000/půl. Příplatky různý po 500. Nevím, jesli sou fotky fejk nebo ne ale za tyto ceny do toho nejdu.
Má někdo osobnější zkušenost?
Alisa 1.png

Alisa 2.png
Jarmil;
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 2. črc 2021, 11:14

Re: Alisa 733299523 SexyGirl Brno

Příspěvekod man963 » úte 15. srp 2023, 10:51

Jiná, nebo možná ta stejná, kterou někdo popsal ve vláknu "Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd." má úplně stejně napsaný inzerát. A s takovýma cenama ať jdou do prdele. Jak tady někdo psal, proč živit ještě pasáky...?

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.
Příspěvek od Entony » pát 11. srp 2023, 15:48

Ahoj ,taky jsem dnes dal otočku ,po telefonu si řekla o 3000,na místě chtěla 3500-ukrajinka vychrtlá,v žádném případě hezká spíš cuchta od vedle,foto neodpovídá je to na Lidické,tak bacha na to, telefon 776 355 088
Ahoj. Jsem štíhlá, velice pohledná a milá holka se smyslem pro humor. Jsem nová, ale připravená splnit všechny tvé touhy. Udělám pro tebe maximum. Jsem empatická a dokáži vycítit jak se ti přizpůsobit, tak aby jsi si to užil na 110%.Libani, orálek bez, 69, milování, masáž a další slasti na domluvě

Typ podniku: Privát
Adresa: Střed, Brno
Volejte: Non-stop
Právě teď: Právě teď můžete volat
Vybavení: Sprchy
Poslední aktualizace: 31. 7. 2023 (změna fotografií)
Odkaz na tuto stránku: http://www.sex.cz/terezabrnoprivatek
man963
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 28. dub 2022, 21:16


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků