Hledat  

Teeaa

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Teeaa

Příspěvekod slimjims » pát 18. srp 2023, 8:53

slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Teeaa

Příspěvekod ugo » pát 18. srp 2023, 9:55

ugo
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 26. čer 2016, 13:33

Re: Teeaa

Příspěvekod Fuckingshit » pát 25. srp 2023, 1:06

Já u ní byl na jaře, když ještě inzerovala s cenou 1200. O tom, že by nabízela sex, teda nic nevím, ani tehdy ho nenabízela v inzerci. Já testoval její bdsm dovednosti, které inzeruje :wink: Masáže mě celkem nezajímají...
Ženská s relativně slušnou postavou, věk určitě 40+ Ale brát s rezervou, vysvlečenou jsem jí neviděl a nebyl zrovna slunný den, v bytě zatažené záclony, takže úplné detaily jsem neviděl, dívaly jsme se na sebe neustále v takovém přítmí. Hned v úvodu mi řekla, že to dělá teprve krátce a že nemá moc pomůcek, neměla fakt skoro nic... Řekli jsme si co a jak, v podstatě zopakovali, co jsme si psali na AM, nebyl problém se jí zeptat. Mluvit se s ní dá normálně, je docela přátelská. Co jsme dělali, si nechám pro sebe, nebudu rozepisovat, každého osobní věc... Řekla, že se na to vysvleče, ale jen shodila ty šaty, pod kterými měla spodní prádlo, silonky a plný (jednodílný) vršek, takže posoudit jak pevné má tělo stále nešlo. Při akci je spíše mírnější, opatrná, jen udělá co člověk chce a moc u toho nemluví. Účel to tak nějak splnilo, ale nebyla to nějaká skvělá jízda, zažil jsem určitě lepší. Nicméně velké plus je ta cena, dnes je to tuším 1300, což je stále krásná částka na dnešní dobu.
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Past a 7 návštevníků