Hledat  

-sexymel-

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

-sexymel-

Příspěvekod TomDoll » stř 23. srp 2023, 15:32

Amaterka ... Neni to nahodou zase od mrdovnice?
https://www.amateri.com/cs/lide/2916750/-sexymel-
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: -sexymel-

Příspěvekod WhatWasIMadeFor » stř 23. srp 2023, 17:51

Když jsem ji zkusil vyhledat podle telefonu, tak mi vylezlo toto:
https://www.sex.cz/960962?S=5
WhatWasIMadeFor
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 31. črc 2023, 13:55

Re: -sexymel-

Příspěvekod brnobrno » čtv 24. srp 2023, 10:55

Prave se od ni vracim.

Od mrdovnice to neni (resp. mozna neznam vsechny), ale jinak velky spatny. Sidli v nejakym byvalym baru vedle Mahenova div. Tj. pohodli nula na divnym gauci, moznost sprchy apod. tipuju nula.

Domluva v pohode, setkani v pohode, zadna krasavice, ale na rychly vysypani prvi dojem OK. Pak to ale zaclo. Kyselej ksicht, uz konecne budes? Na ty kozy opatrne. Sis mel koupit delsi cas apod. Nakonec jsem se podruhy za tu spoustu let ani neudelal a rekl, ze na to serem. Cisty straveny cas s ni 9 minut a bylo to presne o 9 mimut vic, nez bylo potreba.

Vrele nedoporucuju, fakt strasny!
brnobrno
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 12. pro 2018, 9:13

Re: -sexymel-

Příspěvekod Jills » čtv 24. srp 2023, 11:18

brnobrno píše:Prave se od ni vracim.

Od mrdovnice to neni (resp. mozna neznam vsechny), ale jinak velky spatny. Sidli v nejakym byvalym baru vedle Mahenova div. Tj. pohodli nula na divnym gauci, moznost sprchy apod. tipuju nula.

Domluva v pohode, setkani v pohode, zadna krasavice, ale na rychly vysypani prvi dojem OK. Pak to ale zaclo. Kyselej ksicht, uz konecne budes? Na ty kozy opatrne. Sis mel koupit delsi cas apod. Nakonec jsem se podruhy za tu spoustu let ani neudelal a rekl, ze na to serem. Cisty straveny cas s ni 9 minut a bylo to presne o 9 mimut vic, nez bylo potreba.

Kolik si platil za tenhle super zážitek?

Vrele nedoporucuju, fakt strasny!
Jills
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 14. led 2023, 11:25

Re: -sexymel-

Příspěvekod albert wesker » čtv 24. srp 2023, 13:54

To je 100% ta piča z party mrdovnice, co mrdala a honila v dodávce v řečkovicích, pak v music clubu v Kuřimi a teď je tady. Pendlerka, která vidí místo člověka jen chodící peněženku.
albert wesker
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte 27. zář 2022, 12:16

Re: -sexymel-

Příspěvekod TomDoll » stř 30. srp 2023, 11:40

Diky, ja si to tak nejak myslel ...
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: -sexymel-

Příspěvekod Zden1 » pon 4. zář 2023, 17:07

Dnes jsem se domluvil. Domluva v pohode. Chtela zavolat 20 min. predem na potvrzeni. Taky v pohode... 5minut pred akci mi napsala ze to rusi ze ji nejede auto....
Zden1
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 22. srp 2021, 17:28

Re: -sexymel-

Příspěvekod Strycekfido » pon 4. zář 2023, 23:08

Chlapi nebrat dalsi bezguma typu janapusinka.zkusil jsem ji a za 2500 nema problem se nechat vystrikat ta sexymel a pak ho jeste olizat..na muj dotaz ty nemas strach ze neco chytis odpoved ne ..rikam ty uz neco mas? Odpoved ze jsem idiot a blok :)
Strycekfido
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: -sexymel-

Příspěvekod brnobrno » čtv 7. zář 2023, 8:45

Zden1 píše:Dnes jsem se domluvil. Domluva v pohode. Chtela zavolat 20 min. predem na potvrzeni. Taky v pohode... 5minut pred akci mi napsala ze to rusi ze ji nejede auto....


Tohle nepochopím - několik recenzí, že to fakt stojí za hovno, ale stejně to někdo chce zkusit, aby pak mohl napsat, že to fakt stojí za hovno :)
brnobrno
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 12. pro 2018, 9:13


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků