Hledat  

Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Příspěvekod 3Gf » čtv 31. srp 2023, 9:44

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-nova-sara-brno-242

Ahoj, jsem Sára, mladá, hezká, štíhlá a milá sexy tmavovláska. Najdeš mě v příjemném, diskrétním a čistém soukromí v centru Brna. Nabízím společnou sprchu, erotickou masáž, klasiku, autoerotiku a lehké SM. Dbám na dodržování hygieny, proto služby bez ochrany nenabízím. Zavolej, pošli zprávu, nebo se ozvi na whatsapp. Těším se na tebe.


Nekdo zkusenosti?
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Příspěvekod Kalder » pon 25. zář 2023, 15:28

Taky by mě zajímalo....
Kalder
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 10. kvě 2013, 1:31

Re: Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Příspěvekod Parsifal » stř 27. zář 2023, 1:03

A mě taky. Doufal jsem že dnes už bych představu mohl mít ale ani napodruhé to nevyšlo.Jaká vlastně je naživo a v posteli to nemůžu říct protože jsem se tam nedostal. Slečna je jedna z těch nsprosto nespolehlivých.

Vzala mi mobil dvakrát skoro hned(což tak nějak sugeruje že je připravena pracovat), hlásek má krásně mladý, dívčí, prostě něco co bych si s těmi fotkami spojoval. Domluva rychlá a bezproblémová takže se zdálo že by to mohlo jít jako po másle ale chyba lávky. Při prvním objednání jsem navrhl čas, trochu se jí nezamlouval ale souhlasila. Když jsem dojel na místo tak se "omluvila" s tím že nemůže že má klienta a další příjde za chvilku tak že by na mě měla jen 20 minut nebo ať počkám několik hodin. Schůzku jsem zrušil.

Dneska jsem jí dal druhou šanci(fotky vypadají fajn, ty menší kozičky tak akorát do ruky to já můžu a ten hlas), ze své strany opět splnil vše ale bylo to ještě horší. Poučen z prvního pokusu jsem ji hned ze startu požádal aby schůzku zavčas zrušila pokud z nějakého důvodu nebude chtít.Jenže ona zase přijala a prý že ten den budu její poslední ale jen na 30 minut za 2000 kaček.vzhledem k tomu že jsem se objednal na 11:30 tak se divím že bych měl být "ten den její poslední klient" protože většina holek začíná úřadovat až po 10 hodině, výjimečně o trochu dřív. Na 30 minut jsem chtěl dojít tak jako tak. V obou případech mě požádala abych 30 minut předem schůzku ještě potvrdil což by se vzhledem k její nespolehlivosti hodilo spíš z její strany.Tentokrát mi tou dobou sama zavolala jestli by to nešlo posunout na 12.Nebyl to velký rozdíl oproti původní domluvě tak jsem přijal s dodatkem ať tam teda ale je. Ona na to že určitě a ahoj zatím.

Dorazil jsem na Radnickou a po zavolání přesně ve 12 nezvedá a hraje mrtvého brouka. Zkusím to po 5 minutách ještě jednou a odcházím. Existuje možnost že mě nevzala protože jsem se jí třeba nelíbil.Řekla mi téměř jistě jinou adresu aby si mě mohla prohlédnout z domu kde vícero prostitutek sídlí naproti ve skutečnosti(podle fotek i ona). Vyloučit to nemůžu ale vzhledem k tomu že úplně špatně nevypadám(i když názor samozřejmě může mít individuální odchylky) a ještě nikdy se mi nestalo abych tímhle testem neprošel tak bych se přikláněl spíš k variantě že mrtvého brouka začala hrát prostě kvůli té své nespolehlivosti a že se jí zase náhle nechtělo. Tohle nevychované chování předvádí vícero holek. Nedokážu pochopit proč je pro některé tak těžké říct prostě "ne" když klienta nemohou nebo nechtějí příjmout nebo ho o tom zavčas předem informovat. Já po nich nevyžaduji aby mi říkali proč, jen tu slušnost s rozumným časovím odstupem informovat o zrušení schůzky. Největší mazec je že často právě tyhle nespolehlivky žádají potvrzující SMS 30 minut předem a přitom jsou to ony na koho ten spoleh není. No alespoň jsem ušetřil 2 tácy... Teda prozatím, nakonec jistě padnou ve službě za nějakou jinou :wink: .

Jinak to podivné ticho ohledně téhle Sáry je možná projevem toho že když už se k ní dostanete tak je vážně hezká a dobrá a lidi pozitivní recenzí nechtějí způsobit že by se pak na ni vrhlo stádo nadrženců a na ně samotné už by se do budoucna tak snadno nedostalo. Kdyby byla vyloženě špatná tak bych naopak čekal že by o tom už dávno někdo poreferoval. Ale jen spekuluji, třeba to tak vůbec není a jde jen o náhodu.
Parsifal
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 11. srp 2021, 15:05

Re: Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Příspěvekod Jurasxxx » stř 27. zář 2023, 17:01

Parsifal píše:Jinak to podivné ticho ohledně téhle Sáry je možná projevem toho že když už se k ní dostanete tak je vážně hezká a dobrá a lidi pozitivní recenzí nechtějí způsobit že by se pak na ni vrhlo stádo nadrženců a na ně samotné už by se do budoucna tak snadno nedostalo. Kdyby byla vyloženě špatná tak bych naopak čekal že by o tom už dávno někdo poreferoval. Ale jen spekuluji, třeba to tak vůbec není a jde jen o náhodu.


Myslím, že jsi udeřil hřebíček po hlavičce. Takže by stálo za to, ještě to zkusit. Ona ti dala jinou adresu jo? Páč ty fotky jsou 100% z domu prostitutek na radnické a v tom bytě jsem i byl za jinou.
Vypadá to, že ještě nezvládá logistiku, nebo si bere i schválně víc klientů na stejnej čas. Líbí se mi, taky bych ji zkusil, ježe má pro mě nevhodnou pracovní dobu.
Jurasxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 15. črc 2023, 14:50

Re: Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Příspěvekod amater52 » stř 27. zář 2023, 19:25

To je teda kurva zkurvená.
amater52
 
Příspěvky: 134
Registrován: sob 14. úno 2009, 17:49

"Nová" Sára Brno 739 494 922 NIcky 775 433 428

Příspěvekod vulcan » stř 27. zář 2023, 22:10

Parsifal píše: .... Při prvním objednání jsem navrhl čas, ... se "omluvila" s tím že nemůže že má klienta a další příjde za chvilku

... dal druhou šanci (.... že ten den budu její poslední ale jen na 30 minut za 2000 kaček.....
..... Dorazil jsem na Radnickou a po zavolání přesně ve 12 nezvedá a hraje mrtvého brouka. ....

... Jinak to podivné ticho ohledně téhle Sáry je možná projevem toho že když už se k ní dostanete tak je vážně hezká a dobrá a lidi pozitivní recenzí nechtějí způsobit že by se pak na ni vrhlo stádo nadrženců a na ně samotné už by se do budoucna tak snadno nedostalo..... Ale jen spekuluji, třeba to tak vůbec není a jde jen o náhodu....


Když čtu podobnou recenzi, je mi smutno. :evil:
Kam až dospěla situace s placeným sexem, do jakého bahna.
Jak se celá řada norníků až doprošuje o zásun i s třeba naprostou mentálně vymaštěnou fetkou.
Nekritizuji jmenovitě Parsifala, je to obecný jev. Tady v Brně a celkově skoro všude v republice.

"Nová" Sára samozřejmě není nová.
Primárně se objevila v Tuřance jako NIcky, Niky (775 433 428) , pak ještě Sára školačka 608 897 495.
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... 433+428%2A

Ve Slatině jsem za ní byl (2020), na 30 minut, za 1000. I to bylo na nas... í.
Je fakt, že tehdy byla dost mladá, asi 20, docela pěkná malá prsa. Pokérkovaná naprosto nevkusnou čmáranicí.
S termínem schůzky se hlavu nedělala, přišla o 20 minut později, byla prý nakupovat. A pak ještě si zakouřila (cígo).
No, slušně řečeno, mladá kráva z jedné jihomoravské vesnice, která si ve všem neskutečně vymýšlela, tam nelehat, tam nešahat, nesprchovala se, sama si furt šmrdlala píču, roztěkaná mysl, známky mimetik.
Rozhodně tam nebude nějaká vyrovnanost, už vůbec ne snaha o poskytnutí potěšení pro norníka, ale jednoduché prozření, že ty love na fet snadno vydělá jednoduchou parodíí na sex. :oo:
Docela zajímavá záležitost je, jak dovedla být jímavě vlídná v telefonu, s tou kombinací fotky s prsíčkami - na to se někdo jistě chytne. Mladá ještě stále je, to je pravda.

Je to tady v Brně fakt neřešitelná situace. :evil:
Z velké části zůstávají tisíckrát ošustěné veteránky, stejně jim někdo zavolá. Pak cestovatelky, které vyšponují ceny do výšin, mění místa, vytěží region sterilním sexem, a stejně je někdo zaplatí, aby si zašukal. o:-o
A pak podobné typy jako Mrdovnice, protivná Sára/Amy, atd atd. hejno masérek, u kterých norníci slintají, že je přesvědčí k šuku za 3000. Kdo z vás to má ? :shock:
No kabaret, dekadence, výsměch doby, kdy byla tato činnost příjemná zábava, se snahou dívek a norníků po vzájemné symbióze.

Nebude lépe do doby, kdy norníci začnou odmítat podobné nabídky a slečny nechají vycukat. :idea:
Vzhledem k tomu, že celá řada začínajících "norníků" si ani nepřečte zdejší historii, stále se opakují stejné otázky, zda někdo "zkoušel", ZDA SKUTEČNĚ JE TAK ŠPATNÁ :shock: :D .., koho byste doporučili :shock: , nejlépe naservírovat pod nos..
Nevím, jestli je to lenost, anebo nedostatek hormonů, invence, vlastní důstojnosti. :evil:
Znovu zdůrazňuji: není to o Parsifalovi, ale o většině komunity.

Jednoznačně je lepší hledat mimo tento segment placeného sexu, není to snadné.. není to zavolat a jít..
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Příspěvekod otik1 » stř 27. zář 2023, 22:39

Vulcane, naprosto s tebou souhlasim, ale taky sem si vsiml,ze inzeruje daleko vice asiatek. Tyhle nove holky, maji sice vetsi ceny,ale pristup uplne nekde jinde. Jsou usmevave, nerusi schuzky nebo nevypinaji telefony, da se s nemi vpoho domluvit na vsem moznym. Tohle nase ceske holky uz neznaji,jak se maji chovat ke klientovy.
otik1
 
Příspěvky: 182
Registrován: ned 10. led 2010, 18:54

Re: Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Příspěvekod x24xx » stř 27. zář 2023, 23:43

Souhlas s Vulcanem. Já třeba nemusím být na privátu každý týden, ale nejsem ani sváteční návštěvník, co by chodil jednou dvakrát za rok - chodím tak jednou za měsíc, za měsíc a půl, třeba 10x do roka. A dostal jsem se do situace, že už fakt nevím, kam jít. Na tenhle týden jsem měl naplánovanou jednu slečnu, ale nedovolal jsem se jí. Koukám tedy do aktuální nabídky privátů a vídím:

- ty, u kterých už jsem byl, přičemž já neopakuju, mám to prostě takhle nastavené. Když je návštěva průměrná nebo solidní, ale nijak památná, tak není důvod. A když je to super, když jsem maximálně spokojený s kombinací vzhled plus přístup, nechci si ten dojem příště pokazit. Mimochodem, právě tahle kombinace je často problém, zažijete ženu, u které vás trochu zklame vzhled, ale má fajn přístup, jindy je zase vzhled fajn, ale přístup slabota. Ale i kdybych tohle pravidlo porušil, tak ty k opakování spočítám na prstech jedné ruky a není záruka, že bych se třeba dovolal a domluvil na termín, který potřebuju.

- veteránky, často s dost varovnými recenzemi (asi nebudu daleko od pravdy, že když vidíme u inzerátu věk 40 a více, realita bude spíš 50 a více, etc.) Další vyloženě nelákavá věc je, když zjistíte, že dotyčná má vlákno třeba 15 let dozadu - to už je vrak.

- cestovatelky, co jsou týden na Zelňáku a týden někde v Pardubicích. Recenze tady tomu odpovídají

- dívky z UA, nebo prostě východní provenience, nešel bych - to vozí kdovíkdo po Evropě jako zvířátka.

- Asie - tak to mi připadá už úplně děsivý, i z těch recenzí tady jsou to stroječky na šukání. A jako červená nit se tím nese "no, 25 ani náhodou, spíš 40...."

- a mezi tím nějaké to "mimo kategorie", co už ani na těch fotkách nevypadají dobře, nějaká oplácaná nevkusně potetovaná holka se špatně vyfotí špatným mobilem někde v koupelně a za to má jako někdo platit?

A potom tady taky často čtu - "no, moc se mi nelíbila, ale potřeboval jsem vysypat pytel," "neměla zdravé zuby, ale hučelo mi v kládě". Já tohle vůbec neznám. Já nevím, co to je, být takhle nadržený, že někdo vleze na něco, co by mělo platit JEMU, aby si o to opřel kolo. Žiju v dlouhodobém vztahu, sex sám o sobě není něco, co by mi chybělo, tady v tomhle hledám změnu a zpestření, chci občas mít i jinou. To asi mnozí z vás mají stejně. Jinou. Ale ne jakoukoli...

A ještě jedna zásada - když máte "Den D" a chcete zajít, ale nedovoláte se té, kterou máte vyhlédnutou a která tu má většinově ok rezenze, je dobrý tomu nepodlehnout a nezačít naslepo obvolávat nějaká náhradní řešení, to si pak vyloženě říkáte o to, že vlezete někam, kam jste nechtěli.
Naposledy upravil x24xx dne pát 29. zář 2023, 8:21, celkově upraveno 1
x24xx
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 10. lis 2021, 14:55

Re: Nová Sára Brno 739494922 | 739 494 922

Příspěvekod Tobiáš » čtv 28. zář 2023, 9:40

1. Nejsou nové dobré holky, momentálně jsou tak 2-4 na Brno, které jsou většinou časově nedostupné i na den předem
2. Zvětšující se počet klientely většinou z oblasti IT korporátů ochotné platit jakékoliv částky :D
Tobiáš
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 3. dub 2020, 14:20

Re: "Nová" Sára Brno 739 494 922 NIcky 775 433 428

Příspěvekod chaospace » čtv 28. zář 2023, 12:18

vulcan píše:"Nová" Sára samozřejmě není nová.
Primárně se objevila v Tuřance jako NIcky, Niky (775 433 428) , pak ještě Sára školačka 608 897 495.

Jo to je tahle provařená potvora? Vidíš, na tu už jsem si u těch novejch fotek ani nevzpomněl. Je na nich nějaká vychrtlejší. Dobrý vědět.

Tobiáš píše:2. Zvětšující se počet klientely většinou z oblasti IT korporátů ochotné platit jakékoliv částky :D

Hele, tohle už prej dávno není pravda. Co jsem se tak poslední dobou na to téma s holkama bavil, tak je "ajťáci" a korporát drželi nad vodou naposled za covidu, ale teď prý jsou tak tři čtyři z pěti klientů ze stavebnictví. Lidi z IT bývají na svoje prachy docela opatrní, protože většinou vědí, jak s nima zacházet, a sypat je po hrstech do kurev není právě ten způsob. Ale tahle "nová" klientela, to nejsou žádní lumeni, to jsou jen přeplacený solviny, který si jdou vrznout třeba jednou za měsíc a je jim u prdele, jestli vylepí trojku nebo bůra, protože maj pocit, jak jsou ve vatě.
Tak až budete stavět nebo rekonstruovat, tak si vzpomeňte, že ty astronomický sumy platíte i za to, aby měl Franta, co vám udělá křivou podlahu, love na štětky za tři tácy hodina. :lol:
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Re: "Nová" Sára Brno 739 494 922 NIcky 775 433 428

Příspěvekod vulcan » čtv 28. zář 2023, 16:55

chaospace píše:
Tobiáš píše:2. Zvětšující se počet klientely většinou z oblasti IT korporátů ochotné platit jakékoliv částky :D

Hele, tohle už prej dávno není pravda. Co jsem se tak poslední dobou na to téma s holkama bavil, tak je "ajťáci" a korporát drželi nad vodou naposled za covidu, ale teď prý jsou tak tři čtyři z pěti klientů ze stavebnictví. Lidi z IT bývají na svoje prachy docela opatrní, protože většinou vědí, jak s nima zacházet, a sypat je po hrstech do kurev není právě ten způsob. Ale tahle "nová" klientela, to nejsou žádní lumeni, to jsou jen přeplacený solviny, který si jdou vrznout třeba jednou za měsíc a je jim u prdele, jestli vylepí trojku nebo bůra, protože maj pocit, jak jsou ve vatě.
Tak až budete stavět nebo rekonstruovat, tak si vzpomeňte, že ty astronomický sumy platíte i za to, aby měl Franta, co vám udělá křivou podlahu, love na štětky za tři tácy hodina. :lol:

Mám podobnou reakci od děvčat, ťapin. :idea:
Správně jsi to shrnul, chaospace. :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků