Hledat  

Chlupatá Lola

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Chlupatá Lola

Příspěvekod Jills » ned 10. zář 2023, 7:39

https://www.agama-seznamka.cz/zeny/chlupatalola

Znáte někdo? Nic jsem tu o ní nenašel. Pod stejným číslem je malé vlákno, ale očividně o jiné holce. Holka jen úplný můj typ tak mě zajímá jestli funguje a jestli jste u ní někdo byl.
Přílohy
full0005.jpg
Jills
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 14. led 2023, 11:25

Re: Chlupatá Lola

Příspěvekod Fuckingshit » ned 10. zář 2023, 9:40

Stará inzerce, pochybuji, že by ještě nějak fungovala. Tenkrát byla tuším v Mystery na Palackého, telefon podnikový, takže více dívek pod jedním číslem. Ten rok vydání hovoří za vše... 2017 :|
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Chlupatá Lola

Příspěvekod Jills » ned 10. zář 2023, 10:04

Díky myslel jsem si, že to tak bude. Nechápu proč to nestáhnou. Každopádně je škoda, že podobná holka aktuálně v Brně není...ta v inzerátu je bohyně :twisted:
Jills
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 14. led 2023, 11:25

Re: Chlupatá Lola

Příspěvekod bleha » ned 10. zář 2023, 23:15

Fuckingshit píše:Stará inzerce, pochybuji, že by ještě nějak fungovala. Tenkrát byla tuším v Mystery na Palackého, telefon podnikový, takže více dívek pod jedním číslem. Ten rok vydání hovoří za vše... 2017 :|

Jo, bévala v Mystery. Ale jenom chvilku, byla někde od Hradiště a potřebovala jen vydělat love na nějaké rodinné průser, tak se jak se říká obětovala. Šikovná koc, dodnes lituju, že jsem byl jen jednou. Zrovna byla celá omodrákovaná, prý od zákazníka. Měla totiž v inzerci submisivitu a narazila na nějakýho totál idiota, tak mě jí bylo líto. Brzo na to zmizela.
bleha
 
Příspěvky: 273
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: Chlupatá Lola

Příspěvekod pepek1 » pon 11. zář 2023, 9:44

Ma tady vlakno: https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... %2Alola%2A
Moc mila slecna, nostalgicky jsem si zavzpominal.
pepek1
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 13. pro 2011, 20:44


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: pomerangex a 27 návštevníků