Hledat  

Mladé cikánky

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Mladé cikánky

Příspěvekod Erikborovicka » ned 10. zář 2023, 15:33

Ahoj,
Nemáte někdo kontakt na nějakou mladou cikánku za FO? Ideálně ne na takovou, co stojí u albertu, nebo na plynárenské, ale s kterou se dá domluvit třeba na hotel, nebo ke mně domů... Klidně výměnou za kontakt na nějakou z mých ověřených amatérek :)
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod valdinek » ned 10. zář 2023, 18:10

Zajdi si k alberu nebo na Plynarenskou a tam jsou. Takto jsem získal kontakt. Dojede kam chceš.
valdinek
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 27. črc 2020, 8:33

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod Erikborovicka » ned 10. zář 2023, 18:26

valdinek píše:Zajdi si k alberu nebo na Plynarenskou a tam jsou. Takto jsem získal kontakt. Dojede kam chceš.


Já kousek odtam bydlím a nikdy jsem kontakt nedostal, ale tak můžu zkusit některou proaktivně oslovit.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod pert.rudny » ned 10. zář 2023, 18:39

není to riziko? jsou mladé, kdo ví jaká hygiena, plus tě může zbouchat nějaký její boss, nebo tě chytne policie...
pert.rudny
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod Erikborovicka » ned 10. zář 2023, 18:42

pert.rudny píše:není to riziko? jsou mladé, kdo ví jaká hygiena, plus tě může zbouchat nějaký její boss, nebo tě chytne policie...


Právě proto bych bral nějakou normální, třeba v rozmezí 18-22 let... Jakože jasný, že je prostituce nelegální, ale tak nebudu tam mít cedulku, že hledám někoho na sex...
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod Lolitasara » ned 10. zář 2023, 19:25

Kontakt je problém, ty smažky pouliční mají každou chvilu jiný číslo.Jistota je to sjet osobně.Parkrat jsem tam ulovil slušný kousky, ale celkově to doporučit nemůžu.Býval to docela adrenalin
Lolitasara
 
Příspěvky: 126
Registrován: stř 22. srp 2012, 10:06

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod Erikborovicka » ned 10. zář 2023, 19:43

Lolitasara píše:Kontakt je problém, ty smažky pouliční mají každou chvilu jiný číslo.Jistota je to sjet osobně.Parkrat jsem tam ulovil slušný kousky, ale celkově to doporučit nemůžu.Býval to docela adrenalin


Myslíš, že se nedá najít žádná, která nebere drogy? :/
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod Jills » ned 10. zář 2023, 20:28

Za kolik se dá na té plynárenské a za Albertem zašukat? Dělají i anál?
Jills
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 14. led 2023, 11:25

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod vulcan » ned 10. zář 2023, 20:55

Erikborovicka píše:
Nemáte někdo kontakt na nějakou mladou cikánku za FO? .. Klidně výměnou za kontakt na nějakou z mých ověřených amatérek

Eriku Borovičko,
tak začal bych nejprve tím, jaké "prověřené" amatérky chceš směňovat, napiš konkrétně jaké.
Pominu,že forum by mělo být o popisu těch těch holek a ne o směně.

Obecně platí, že děvčata cikánky obvykle nemají stálý telefon, stále jej ztrácejí nebo dávají do zastavárny,
u mladých je riziko věku (nízkého), nespolehlivosti, jejich hlídačů. Výjimečně může být nějaká, co nefetuje.
A základní povahový rys je lež. Anebo velká fantasie.
Jak psali předchozí, je třeba zkusit ulovit sám. A být stále ve střehu. :D
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Mladé cikánky

Příspěvekod Erikborovicka » ned 10. zář 2023, 21:05

vulcan píše:
Erikborovicka píše:
Nemáte někdo kontakt na nějakou mladou cikánku za FO? .. Klidně výměnou za kontakt na nějakou z mých ověřených amatérek

Eriku Borovičko,
tak začal bych nejprve tím, jaké "prověřené" amatérky chceš směňovat, napiš konkrétně jaké.
Pominu,že forum by mělo být o popisu těch těch holek a ne o směně.

Obecně platí, že děvčata cikánky obvykle nemají stálý telefon, stále jej ztrácejí nebo dávají do zastavárny,
u mladých je riziko věku (nízkého), nespolehlivosti, jejich hlídačů. Výjimečně může být nějaká, co nefetuje.
A základní povahový rys je lež. Anebo velká fantasie.
Jak psali předchozí, je třeba zkusit ulovit sám. A být stále ve střehu. :D


Mám následující kontakty:
Slečna 22 let, hubená, z Brna, za schůzku 2-3 tisíce, ale většinou je to třeba za 2 hodiny času.
Slečna 19 let, není z Brna, lolitkovská postava, ale dělá jen delší schůzky, třeba na 4 hodiny za 8-9 tisíc, v ceně skoro vše až na anál
Slečna 22 let, z Brna, velmi výrazně potetovaná, včetně obličeje, 3000 Kč / 2hod

Asi máš pravdu, že budou dost nespolehlivé, ale tak nějak se snažím splnit si věci ze svého ,,seznamu přání" a tohle je jeden z bodů :D Pokusím se nějakou ulovit a kdyžtak poreferuji...
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků