Hledat  

Studentka026

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Studentka026

Příspěvekod Mildous » sob 27. led 2024, 8:49

Po komplikované a zdlouhavé domluvě jsem holku navstivil. Bohužel už ta domluva me měla odradit. Byt má někde na kraji Kurimi. Parkovat se dá nedaleko bez problému. Po příchodu v domu mi přišla otevřít normální holka v ušmudlaném oblečení, ale říkám jsi jsem už tady tak jdu.
V byte trochu bordel na můj vkus. Chlupy od zvířat všude hromada věci no proste hrůza. Šel jsem do koupelny dostal jsem čistý ale smradlavý ručník.
K samotné akci slečna neumí vůbec kouřit. Kouři pero jen na vrchu a k tomu blbě! Sukani taky katastrofa nasadí vám malý kondom, který vás akorát skrti a sklouzavá protože je malého průměru. U šikana má furt nějaké prupovodky moc sukas to bolí takto ne apd. kdo by Chtel takový kecy poslouchat. Cokoli jsem po ni chceš vc analu který dela tak mi tekla ze se to musí hlásit dopředu a ze budu mít aspoň duvod přijít! To určitě za takovou vychcanou a neschopnou ženskou ! Byl jsem rad ze jsem vypadnul. Příště penize věnuji raději na charitu než takové rádoby neschopné amaterce.
Mildous
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 30. dub 2023, 8:12

Předchozí

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: amater52, zahumenek a 23 návštevníků