Hledat  

Dejaviii

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Dejaviii

Příspěvekod kamo54 » stř 18. říj 2023, 16:57

Staronovy píše:Vše je otázkou nabídky a poptávky. Každý se snaží najít tu nejvyšší cenu a pokud se najde někdo, kdo mu ji dá, obchod se uzavře. A věřte nebo ne, myslím, že někdo se najde. Stejně tak, jak jsou někteří z nás ochotni poslat fotku tak určitě se najdou i takoví, kteří dají tohle.




Mám uplně stejný názor.Bud na to mam ci nemam ale nejdu hanit kvuli cene.Nikomu pušku u hlavy nikdo nedrži
kamo54
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 12. říj 2023, 13:29

Re: Dejaviii

Příspěvekod bushmills » stř 18. říj 2023, 17:18

kamo54 píše:
Staronovy píše:Vše je otázkou nabídky a poptávky. Každý se snaží najít tu nejvyšší cenu a pokud se najde někdo, kdo mu ji dá, obchod se uzavře. A věřte nebo ne, myslím, že někdo se najde. Stejně tak, jak jsou někteří z nás ochotni poslat fotku tak určitě se najdou i takoví, kteří dají tohle.




Mám uplně stejný názor.Bud na to mam ci nemam ale nejdu hanit kvuli cene.Nikomu pušku u hlavy nikdo nedrži


Hlavní otázka ale není, zda na to máš nebo nemáš ty, ale daná holka. Průměrné až podprůměrné vyžadují špičkové odměny, wtf?
Tohle se musí hanit a ne že ne.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Dejaviii

Příspěvekod Strycekfido » stř 18. říj 2023, 17:42

Za 4 tacy bez fotky to je uplne mimo realitu z meho pohledu.mimochodem jsem ziskal pry jeji fotku obliceje z druhe ruky a ja bych to videl uplne na jinou cifru ale je to kazdyho vec kdyz chce "preplatit".
Strycekfido
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: Dejaviii

Příspěvekod kamo54 » stř 18. říj 2023, 21:07

Strycekfido píše:Za 4 tacy bez fotky to je uplne mimo realitu z meho pohledu.mimochodem jsem ziskal pry jeji fotku obliceje z druhe ruky a ja bych to videl uplne na jinou cifru ale je to kazdyho vec kdyz chce "preplatit".



přesně jak říkáš každýho věc,ale dle tvých odpovědi už je to o zhrzenosti:)
neustále řešiš love.Však nechci necham byt ne? tendenci se utapět v diskuzi
kamo54
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 12. říj 2023, 13:29

Re: Dejaviii

Příspěvekod Strycekfido » stř 18. říj 2023, 21:41

kamo54 píše:
Strycekfido píše:Za 4 tacy bez fotky to je uplne mimo realitu z meho pohledu.mimochodem jsem ziskal pry jeji fotku obliceje z druhe ruky a ja bych to videl uplne na jinou cifru ale je to kazdyho vec kdyz chce "preplatit".



přesně jak říkáš každýho věc,ale dle tvých odpovědi už je to o zhrzenosti:)
neustále řešiš love.Však nechci necham byt ne? tendenci se utapět v diskuzi


Da a tvé příspěvky jsou hodny Nobelovy ceny soudruzko :D
Strycekfido
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: Dejaviii

Příspěvekod albert wesker » stř 18. říj 2023, 21:48

otik1 píše:Napsala si o 4tis za schuzku.
A fotku nechtela poslat. Ta se zblaznila, to ji nemuze nikdo dat.


To je přece normální, když kupuješ např.auto ,taky prodávající neposle fotky a chce 2x tolik, co stojí jinde ne ? :lol:
albert wesker
 
Příspěvky: 67
Registrován: úte 27. zář 2022, 12:16

Re: Dejaviii

Příspěvekod Strycekfido » čtv 19. říj 2023, 8:53

albert wesker píše:
otik1 píše:Napsala si o 4tis za schuzku.
A fotku nechtela poslat. Ta se zblaznila, to ji nemuze nikdo dat.


To je přece normální, když kupuješ např.auto ,taky prodávající neposle fotky a chce 2x tolik, co stojí jinde ne ? :lol:



Kamoska54 nam rada urcite poradi jak pri nakupu ojetin.maji s tim v krpoli bohate zkusenosti :wink:
Strycekfido
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: Dejaviii

Příspěvekod Staronovy » čtv 19. říj 2023, 14:05

kamo54 píše:
Staronovy píše:Vše je otázkou nabídky a poptávky. Každý se snaží najít tu nejvyšší cenu a pokud se najde někdo, kdo mu ji dá, obchod se uzavře. A věřte nebo ne, myslím, že někdo se najde. Stejně tak, jak jsou někteří z nás ochotni poslat fotku tak určitě se najdou i takoví, kteří dají tohle.




Mám uplně stejný názor.Bud na to mam ci nemam ale nejdu hanit kvuli cene.Nikomu pušku u hlavy nikdo nedrži


Jsme OT. Ale ne, nemáš stejný názor. Já říkal, že se najdou hlupáci, kteří si koupí zajíce v pytli za cenu nitě. Nemám problém nabídnout i vyšší částku, ale chci za ni odpovídající službu. Pokud chce někdo peníze bez toho, aby představil nabídku, není to seriózní jednání a je dobře, když na to někdo upozorní. Stejně jako se upozorňuje na to, že je ta či ona slečna nespolehlivá, protože se domlouvá a pak nezvedá telefon, je dobré upozornit na to, že jiná slečna chce částku, která neodpovídá tomu, co nabízí.
Staronovy
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 29. čer 2015, 8:50

Re: Dejaviii

Příspěvekod Strycekfido » čtv 19. říj 2023, 19:38

nornajs píše:ja bych si vsadil, ze to je dalsi reinkarnace AnnaDevine
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... %2A#p86872


Reinkarnace jsou casty jev..rovnez jsem jednu ted zaznamenal
Strycekfido
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: Dejaviii

Příspěvekod Snackcrack » pon 19. úno 2024, 16:59

Nejnovější pokus o hejla, pod nickem Orofluido00
Snackcrack
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 9. úno 2010, 23:11

Předchozí

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků