Hledat  

Mrsinka39

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Mrsinka39

Příspěvekod WayneGretzky99 » pát 13. říj 2023, 2:33

Ahoj na amaterech inzeruje baculka prsa 6 není to ta samá Vendulka utesitelka?? Díky
WayneGretzky99
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 24. črc 2022, 22:37

Re: Mrsinka39

Příspěvekod marvex23 » stř 8. lis 2023, 21:09

Taky by me zajímala :D
marvex23
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 3. říj 2023, 14:00

Re: Mrsinka39

Příspěvekod NightBooy » stř 29. lis 2023, 16:56

Nemáte tady o té nějaké info? Chci už konečně nějakou babu zkusit ale odrazují mě většinou recenze...
NightBooy
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. led 2022, 0:13

Re: Mrsinka39

Příspěvekod weid » úte 30. led 2024, 7:07

Velmi příjemná paní, dávám s ní hodinu a půl za dva litry.OB v ceně.Je takový sluníčko.Pokud ti nevadí festovní holky tak návštěvy nebudeš litovat.
weid
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 5. čer 2019, 9:34

Re: Mrsinka39

Příspěvekod man963 » stř 6. bře 2024, 12:59

weid píše:Velmi příjemná paní, dávám s ní hodinu a půl za dva litry.OB v ceně.Je takový sluníčko.Pokud ti nevadí festovní holky tak návštěvy nebudeš litovat.

Výška 170cm.. A kolik tak zhruba váží, dokážete odhadnout, prosím?
man963
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 28. dub 2022, 21:16

Re: Mrsinka39

Příspěvekod man963 » stř 24. dub 2024, 9:36

Domluva v pohodě během chvilky, překvapilo mě zdvořilé vykání v telefonu. Telefonní číslo mně dala na amatérech, tak jej nebudu zveřejňovat, je to její věc, komu ho dá a komu ne. Pronajatý šmajchlkabinet nedaleko Zvonařky. Okolí trochu ghetto. Ale u ní čisto, uklizeno. Vedlejší místnost taky někdo má, ale zrovna tam nebyl(a).
Inteligentní ženská, hodně upovídaná a zvědavá, což mně nevadí. Uváděný věk 42 asi odpovídá. Od začátku se snažila navodit pohodu. V obličeji ani kráska ani ošklivá. Za mě tam nějaká jiskra v oku byla, nějací veselí čertíci :) Platba předem 1200/h.
Sex si užívá, snažila se udělat zároveň se mnou, honila si ji u toho jak o život. Pokud se jí to nepodařilo, nechybělo moc.. Kdybych si před tím dal o něco víc záležet s předehrou, tj. s líbáním prsou a jemným lízáním (má ji moc hezkou s velkým klitorisem), tak by to vyšlo stopro. Orál bez kondomu, zažil jsem i lepší, ale snažila se. Zvládli jsme teda 2 čísla, misionář a po pauze misionář+zezadu, byla aktivní, i prsama mi to zkoušela dělat s olejíčkem. Nelíbali jsme se, měl jsem dojem, že to s kunčoftama spíš nedělá a sám s tím nikdy nezačínám. U toho druhýho čísla už tam bylo i trochu "divadýlko" na povzbuzení, abych se rychle udělal. Aspoň takovej byl můj dojem, že už by si bývala raději jen povídala.. Takže nečekejte zas permanentně nadrženou nymfu. Nicméně, celkový čas jsme přetáhli minimálně o čtvrt hodiny, nikam mě nevyháněla, opět se rozpovídala, jako by ji navštívil starej kámoš.
Je festovní, ale obezitou bych to ještě nenazval. Má sice velká, ale hódně měkká prsa. Že budou trochu povislá, s tím jsem samozřejmě počítal. Břicho mi připadalo celulitidní, ani jsem na něj nesáhl. Zadek celkem dobrý, nohy silnější, ale obojí bez celulitidy.
Na jednu stranu se mi to s ní dost líbilo, na opakování to ale není kvůli té postavě. Pro mě by to byla ideální kámoška na drink a pokec, sedla mně jako člověk, je to fakt velká pohodářka. Takže kdo je opravdu nenáročný na fyzickou krásu, najde příjemnou společnici za dobrou cenu, za krásou ale jděte jinam. Je si jistě vědoma svých nedostatků, proto ta nižší cena, navíc je to pro ni jen přivýdělek k běžnýmu zaměstnání. Zrovna jak to píšu, došla od ní nevyžádaná zpráva, kdy má čas, i když jsme se na ničem dalším nedomluvili. Mně to nevadí, ale upozorňuju ty, kteří dbají na absolutní diskrétnost. Řekl jsem jí, že jsem samotář, tak možná proto se nebála napsat.
man963
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 28. dub 2022, 21:16


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků