Hledat  

Relax Belvedere,Erbenova 1

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Relax Belvedere,Erbenova 1

Příspěvekod Lolitasara » čtv 7. pro 2023, 4:38

Byl někdo na ty exotický děvy?jaké jsou ceny?fotky sedí?Moc se mi nechce věřit,že jsou některé reálné
Lolitasara
 
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. srp 2012, 10:06

Re: Relax Belvedere,Erbenova 1

Příspěvekod sumiiik » čtv 7. pro 2023, 18:20

Jseš tady 11 let a ještě ses nenaučil dávet sem odkazy?? :shock:
https://relax-belveder.webnode.cz/o-nas/
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Relax Belvedere,Erbenova 1

Příspěvekod bleha » čtv 7. pro 2023, 18:39

Lolitasara píše:Byl někdo na ty exotický děvy?jaké jsou ceny?fotky sedí?Moc se mi nechce věřit,že jsou některé reálné



Zkusil jsem, když jsou ty vánoce :D https://dobryprivat.cz/divka/exoticka-riches/ 732808212 Fotky fake, postava podle popisu jakš takš seděla, černý to ovšem bylo jako čert :lol: Tetovačka, nalepený dlouhatánský řasy, bylo to ještě v poledne poněkud zhulený po probdělé noci a na šteklech to vypadalo komicky, jak se tomu podlamovaly kotníky :lol:
V hampejzu bordel jak v tanku, musí se projít přes bar, kde si tě všichni se zájmem zlustrují. Ručník jeden, mokré po předešlých nornících. Holka se sice snažila, ale jak byla kóslá, tak poněkud kostrbatě a hrubě, což na tvrdosti nepřidá. Vzdor k inzerci si na ni moc šahat nechtěla nechat, evidentně ji měla rozbolavělou od jebání...další pokles :roll: Po zdařilém zásunu polotuhé hadice kvasinkový závan :shock: No ještě že jsem po prvotním zhlédnutí upustil od choutek si trochu líznout černých faldíků, twl to by asi byla tyčka! :mrgreen: Cena vysoká, 1800/2200, ale šel jsem do toho vyloženě s tím, že mám chuť na v Brně nebývalé zboží. Hodina ani omylem nevyužita, holka se snažila o masáž, při které používala i kolena, ale to jí asi při jejím stavu vůbec nešlo. Opakovat určitě nebudu a ani nedoporučuju, jedině že má někdo neodolatelnou chuť na černošku místo někde dvou bělošek :lol:
bleha
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků