Hledat  

1MILFF amateři

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

1MILFF amateři

Příspěvekod eddie88 » sob 9. pro 2023, 9:16

Holka inzerující na amíkách. Domluva nic moc když jsem byl u dveří tak že to necháme na zítra atd. Pak Teda domluva že za hodku. Byt naproti Semillasa něco už pamatuje. Holka pěkná i postava ok hezky kozy sice už ne pevný ale dobrý, frnda pěkná ale tím všechny pozitiva končí. Love předem a to byla chyba.Vše s gumou i honění. Kuřba takový ocucavaní o ničem, šuk tohle ne to bolí máš ho velkyho atd. Pořád ho držela rukou, dotýkat se mě nesmíš atd. Pak si začala honit frndu a vyhon se sám.Sečteno podtrženo ojeb kuřba cca 2 min, honění taky a šuk dá li se to tak nazvat cca 5 min.Tak jsem se v honil sám a nasranej šel dom. Ojeb. Škoda holka celkem pěkná ale nikdy víc, nejhorší návštěva privátu. Nepodporovat.U pokladny v Penny ji to bude bavit třeba víc.
eddie88
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 11. srp 2013, 17:49

Re: 1MILFF amateři

Příspěvekod christopher » sob 9. pro 2023, 10:40

Honění v kondomu je unikát. Nechce za to příplatek? :lol:
christopher
 
Příspěvky: 58
Registrován: ned 15. říj 2023, 6:31

Re: 1MILFF amateři

Příspěvekod mr.univerzalum » sob 9. pro 2023, 22:09

mr.univerzalum
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 17. říj 2018, 20:43

Re: 1MILFF amateři

Příspěvekod Strycekfido » sob 9. pro 2023, 22:16

christopher píše:Honění v kondomu je unikát. Nechce za to příplatek? :lol:


Nejlip si doma vyhonit do kelimku a poslat ji to s 2.tis taky znam takovou... :D
Strycekfido
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: 1MILFF amateři

Příspěvekod ka.mil » úte 9. led 2024, 13:04

Tak jsem taky skočil na spek.Zase jsem myslel ptákem,místo toho,abych si zjistil nějaké info. Role hrála i lokalita. Mám to blízko.
Domluva pouze přes amiky,poslala mě i "svoje" fotky, které mě navnadily a pln očekávání jsem vyrazil. Trochu rozčarování bylo při placení, jelikož avizovaná cena 1500,- byla pouze za 1/2 hodiny. Takové ceny bych čekal u mladé holky a ne tapoty za zenitem. Moje druhé já mě říkalo ať se otočím a jdu pryč. Pták mě říkal,že to třeba nebude tak špatný.
Bylo.
Domluvená masáž,zakončení oralkem. Vyfasoval jsem ručník velikosti kapesníku a šel do sprchy. Po návratu mě čekala ve spodním prádle. Na dotaz jestli se také svlékne,jako že jo,ale až potom. Hmm. Masáž=katastrofa,bez náznaku erotiky. Matlani po zadech,když už mě to nebavilo, tak jsem se otočil, aby se věnovala tomu proč jsem tam přišel. Požádal jsem ji ať se teda svlíkne. Sundala si jenom sprndu, a co kalhotky???Tak si teda sundala i je. Nicméně zujala polohu, že se na ni nedalo sahnout. Nasadila mě gumu a začala kouřit. Bylo to klasické pumpování, aby ses co nejrychleji udělal a vypadl. Když jsem ji řekl, aby se věnovala i varlatum protože to mám rád, tak mě řekal,že to nedělá. S tím jsem se ještě nesetkal. Podotýkám, že je mám oholený. Když ho mela v puse, tak to byla jediná chvíle kdy nemlela ty svoje nesmysly.
Když jsem se vystříkal,tak jsem ji řekl,že k ní už nikdy nepřijdu. Koukala jak vydra a že pro stálý klienty má slevu. Tak jsem ji zarazil, ze s takovým přístupem ani zadarmo.
Kdyby aspoň z poloviny byla jako Markéta, nebo Nella. Kdyby masáž byla aspoň z jedné desetiny jakou dělá Kacoch. Nic hruza. Zapomenout a jit si spravit chuť jinam. Některým tapkam opravdu záleží na tom, aby byl klient spokojenej a třeba se i vrátil. Tenhle typ sází na to že se vždycky najde takovej blbec jako já, kterej ji přispěje na dovolenou.
ka.mil
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: desperada a 22 návštevníků