Hledat  

Alissashy / BabyDontcry8 - AM

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Alissashy / BabyDontcry8 - AM

Příspěvekod papajooe » pon 22. dub 2024, 13:01

Ahoj, tato slečna nabízí na amaterech sex ve Šlapanících (ne pronajatý byt, ale v rodinném domě), především mě zajímá, jestli se k ní někdo reálně dostal, nebo jestoli je to jen nějaká hloupá hra. Byl jsem za ní v pátek, domluva v chatu dobrá. Před domem jeden týpek stál, během toho, co jsem se s ní snažil komunikovat se tam motali další dva. Mě řekla ať jdu ke dveřím a pak mi napsala, že se jí nezdám, ať jdu pryč. S ostatními to asi bylo podobné.
Celé bych to pustil z hlavy jako normální ojeb, ale jak jsem přicházel, stála ve dvěřích a rozhlížela se, byla reálná, snědá a fakt hezká, takže to není jen standardní tahání za nos od znuděného šprýmaře...
Takže byl u ní někdo? :-) Díky
papajooe
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 25. čer 2018, 16:33

Re: Alissashy / BabyDontcry8 - AM

Příspěvekod valmontbrno » ned 28. dub 2024, 6:20

Je to past, holka tě naláká dovnitř a chce prachy předem. Pak zmizí a vyběhnou na tebe 2 borci. Já tam šel a nezdála se mi, tak jsem ty prachy z ruky nedal a jak se objevili tak jsem odešel.
valmontbrno
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 3. kvě 2016, 17:09

Re: Alissashy / BabyDontcry8 - AM

Příspěvekod papajooe » pon 29. dub 2024, 16:02

Díky za info. Můžu potvrdit, že peníze předem zdůrazňovala v komunikaci v chatu několikrát.
papajooe
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 25. čer 2018, 16:33

Re: Alissashy / BabyDontcry8 - AM

Příspěvekod chaospace » úte 30. dub 2024, 8:58

valmontbrno píše:Je to past, holka tě naláká dovnitř a chce prachy předem. Pak zmizí a vyběhnou na tebe 2 borci. Já tam šel a nezdála se mi, tak jsem ty prachy z ruky nedal a jak se objevili tak jsem odešel.

Tak to se mi zřejmě podařilo vyklouznout :D Mně psala, že chce 2500 za hodinu. Když jsem jí odpověděl, že by mě zajímalo, co všechno v tom má, protože je to docela dost za základ a cestu do Šlapek, tak přestala reagovat :D
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: timbrland1 a 6 návštevníků