Hledat  

Romana - něžná a romantická slovenka

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod cyklon » úte 22. črc 2008, 16:01

Dotazy na Romanu - slovenku , prsa č. 4, tel. 720340082 se tady objevovaly dost často, vždy bez odpovědi. Nezměnilo se to směrem k nějakým referencím ? Díky
cyklon
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 17. čer 2005, 17:11

Romana

Příspěvekod yuris » úte 17. bře 2009, 18:40

Hezká, byť poněkud nikoliv už nejmladší a trošku jakoby stydlivá. :oops: Prsa měkké čtyřky, postavou štíhlá, povahou a při akci snaživá. Všechno důsledně s. Podniká na Bělohorské.
yuris
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30. říj 2006, 21:14

Romana

Příspěvekod X-Man » pon 23. bře 2009, 0:48

Ano, charakteristika souhlasí. Má jistě víc než inzerovaných 38 let, ale je to celkem udržovaná paní - štíhlá s nádherným poprsím, škoda jen plochého zadku. Chování je příjemné - je milá a usměvavá, dá se s ní normálně pokecat, bohužel ale dost hlídá čas (prý by za přetáhnutí musela platit pokutu). Sice není žádná dračice (řekl bych, že ta inzerovaná romantika a něžnost není výmysl), ale také nejde o leklou rybu. Slovo snaživá ji vystihuje docela dobře. Mnohem horší je však prostředí - bývalá Vila Denisa: vana na pokoji, umakartové stěny, takže je slyšet, co se děje vedle, snad i plíseň na stěně za postelí (ale raději jsem to moc nezkoumal). Cena: 1000/1500 za K a O (nadstandardy jsem nezjišťoval). Škoda, že Romana nemá vlastní privát, protože to prostředí celkový dojem hodně kazí.
X-Man
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 29. čer 2007, 22:18

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod esuba » ned 15. kvě 2011, 22:20

HM....
Vypadá docela zajímavě...Profil co má na sexprivatu je ted sice neaktivní ale skusím jí brnknout na číslo které je uvedeno zde.Byl jste za ní někdo v době nedávné?Je hezka.Díky
Esuba
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod honovo » pon 16. kvě 2011, 0:08

Chtel jsem k ni jit asi tak nekdy pred rokem, tehdy byla na Stefanikove zhruba naproti Fledy. Fotky vypadaly lakave, mel jsem predstavu takove te sexy zenske do 40 let veku. Kdyz jsem ji ale videl na zivo, tak jsem dal otocku. Silene mnozstvi makeupu, jakoby tim chtela vratit zpet poslednich 10 let. Takova zachovala dama ve strednich letech, to je asi tak prava predstava, aspon teda ta moje.
honovo
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 30. lis 2008, 19:45

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod esuba » pon 16. kvě 2011, 10:08

Honovo díky.
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod Dobermann » pon 16. kvě 2011, 20:52

esuba píše:HM....
Vypadá docela zajímavě...Profil co má na sexprivatu je ted sice neaktivní ale skusím jí brnknout na číslo které je uvedeno zde.Byl jste za ní někdo v době nedávné?Je hezka.Díky
Esuba


Jestli jsi viděl Jacka Nicholsona v roli Jokera /Batman/ pak máš hrubou představu o tom, jak paní Romana vypadá v obličeji. Tipuju, že jí bude okolo 55-60.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod turbodrak » úte 5. lis 2019, 19:46

Byl někdo v poslední době? Stojí klasika za návštěvu nebo je fakt už stará?
Vizáž je vidět na fotkách, ale jaká jsou prsa po vytažení ? Jsou to věšáky nebo je to pořád ok. Díky
turbodrak
 
Příspěvky: 48
Registrován: pát 25. pro 2009, 11:35

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod mathes » čtv 9. dub 2020, 16:34

Zdravim kolegove, nevite zda Romana keste pracuje? Nemohu nikde najit aktivni inzerat ani tel cislo. Rad bych ji navstivil. Diky za jakykoliv kontakt nebo zpravu
mathes
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 22. led 2013, 0:29

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod honovo » pát 10. dub 2020, 11:39

mathes píše:Zdravim kolegove, nevite zda Romana keste pracuje? Nemohu nikde najit aktivni inzerat ani tel cislo. Rad bych ji navstivil. Diky za jakykoliv kontakt nebo zpravu


Jeste par dni zpatky zcela urcite inzerovala na sex.cz. Podle me inzerci stahla kvuli nouzovemu stavu. Jakmile prijde na ni, tak podle zase spusti inzerci.
honovo
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 30. lis 2008, 19:45

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod honovo » pát 10. dub 2020, 16:55

mathes píše:Zdravim kolegove, nevite zda Romana keste pracuje? Nemohu nikde najit aktivni inzerat ani tel cislo. Rad bych ji navstivil. Diky za jakykoliv kontakt nebo zpravu


Tady je, mrska jedna stara: https://www.bezpasaka.cz/vanesa-3
honovo
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 30. lis 2008, 19:45

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod mathes » pát 8. kvě 2020, 18:19

Diky,

mám v úmyslu ji navštítvit a nechat se i namasírovat. Snad to bude stát za to jsem na mature:)
mathes
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 22. led 2013, 0:29

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod prog » pon 11. kvě 2020, 10:20

Hochu neblázni, já za ní byl cca před 10 lety, to říkala, že jí je 52. To problém nebyl, i když inzerovala 38 :-) Kozy dobrý, postava taky, obličej lehce mauzoleum, ale největší problém byl, že chlastala. A to docela výrazně. To mi vadilo.
prog
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 18. úno 2006, 12:07

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod fogl » úte 1. pro 2020, 13:59

Zdar borci
Nevite neco o teto dlouholete “stare zname” tapine? Funguje jeste nebo to uz nadobro zabalila anebo si pouze dava Covitovy oddech?
Diky za info.
fogl
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 16. srp 2005, 7:18

Re: Romana - něžná a romantická slovenka

Příspěvekod honovo » úte 12. říj 2021, 13:19

Tak tahle dama teda dost prekvapila: https://www.indexxx.com/m/lilian-black
honovo
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 30. lis 2008, 19:45

Další

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků