Hledat  

adinka 723 789 204

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: adinka 723 789 204

Příspěvekod montecinto » úte 22. úno 2011, 1:04

gejzir02 píše: ...ze ve vetsine tvych prispevku prevlada kritika divky ci negativni nazor na ni. Mam rad poradek a jasno ve vecech. Ale myslim si, ze pokud neni divka uplne drevo, seredka nebo na private je skutecny neporadek, hluk.... Bude to ode me znit asi zvlastne, ale trochu kroutim hlavou, ze jsi tak aktivni nornik, kdyz ma z tebe clovek pocit, ze vetsinu divek a privatu nenavidis. ... diskuse je o protichudnych nazorech.

gejzir02
diskuse je opravdu o protichudnych nazorech, Tvůj názor, že bych nenáviděl dívky je samozřejmě nesmyslný. Na druhé straně není třeba popisovat něco růžově, když to má třeba tmavší barvu. Tvoje názory mně zase připadnou hodně naivní. :evil: Zapomínáš, že se jedná o placenou ( a ne zrovna za málo) službu, a není dobré si všechno nechat líbit.
To, že souhlasím s kritikou vysokých cen v Brně, jsem už napsal.
Pokud za tyto vysoké ceny ještě navíc chceš mít za zády dohled pastevce, je to Tvoje věc. Mně to příjemné není, a je to důvodem někdy i otočky, jako to bylo u Adiny. Podobně nemám rád arogantní chování některých dívek, jejich nespolehlivost v domluvě. Zrovna u Adiny jsem byl domluven již několikrát na přesný termín a pak krátce předtím mně prozvonila a řekla, že jí přišel stálý klient, že později. Ani se neobtěžovala, aby sama zavolala, ztratila by pár korun :shock: .
Bohužel zrovna takoví, jako jsi Ty, gejzir02, vedou dívky k tomu, že si mohou pak vše dovolit.
To není nic o nějaké nenávisti :shock: , ale o solidním oboustranném jednáni.
Ale , OK, mír v duši, norníku :D
montecinto
 
Příspěvky: 449
Registrován: stř 13. kvě 2009, 10:52
Bydliště: jižní Morava

Re: adinka 723 789 204

Příspěvekod gejzir02 » pon 28. úno 2011, 16:58

Jen dodam, ze ja jsi take nenecham nic libit. Mohl bych napsat, ze narozdil od tebe nebo vulcana jsem podstatne flegmatictejsi, ale lhal bych. Ja byl vzdy u divek spokojen a to i presto, ze jedna mela takovou chybu, druha takovou. Vzdy se mi dostalo toho, ceho jsem chtel. Pokud by od zacatku domluva s divkou nebyla dobra, take se otocim a pujdu za jinou samozrejme. Ale asi jsem mel stesti, divky byly dobre - ci dobre herecky a take jsem na privatu mnohokrat nebyl. Kdyz jdu soulozit za penize, uprednostnuji lidskost, proto naprosto chapu nektere veci.

Jeste k tomu pasakovi za zdi, ja ho temer neslysel, proto nebyl zadny problem. Vadi mi hluk, ne pritomnost jinych osob.

Pro Vulcan:
tim, ze je divka na privatu sama, zvysuje riziko mozneho nebezpeci. Samozrejme ze nic zleho se stat nemusi, ale jsou tu pro a proti. Rozhodne je pravdepodobnejsi zlo na privatku, kde je divka sama nez v nocnim klubu. Souhlasis?
..v nocnim klubu maji divky vetsinou velky dozor.

Me nazory se take odviji take od toho, ze jsem muz, kteremu nejde jen o to zaplatit, a pak si podle toho zasukat, a pak zase odejit. Holky na privatu jsou me milenky, jen placeni probiha rychleji a city jsou z jejich strany temer na nule. Ale zkratka si divek z privatu ( napadla me myslenka = narozdil od vas ) vazim.
gejzir02
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 10. úno 2011, 19:44

Předchozí

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků