Hledat  

732959368 znáte?

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

732959368 znáte?

Příspěvekod hit.man » sob 19. úno 2011, 0:47

Měla by fungovat na privátě na ulici Banskobystrcka 79, jméno nevím, mám jen toto foto, má někdo nějaké reference?
Přílohy
Kristina 4.jpg
hit.man
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 11. dub 2009, 21:34

Re: 732959368 znáte?

Příspěvekod petr.2004 » pon 21. úno 2011, 10:31

Začátkem února se Patricie mihla na Agamě a vzápětí inzerát zmizel ...
Zadáno: 2.2.2011 0:33 | ID inzerátu: 10345744
Věk: 21 Jmenuju se Patricie jsem černovlasá hnědooká zvu tě k sobě na privátek na okraji Brna nabízím klasiku orál i bez 69 můžeš přijt i se ženou nebo s dalším mužem dále mazlení líbání masáže ale také dámský i pánský análek (vibrátorem) piss lehké SM (přirozeně dominantní) svazování výprask důtkami či vařečkou ponižování facesiting footfetiš (možno i lekce se scénářem) možná i celá noc za velmi přijatelné ceny volejte od 10 hodin těším se
10345744.jpg


Vypadá, že je to holka "od rány" s odpovídajícími parametry (180 cm. 75 kg) - výprask vařečkou jsem dostal naposledy jako hooodně malý kluk, a nemám nějak zájem si to ani připomínat ... :wink:
A navíc, když jsem zjistil lokaci privátu, tak jsem měl o důvod více nezajít ... 8)
petr.2004
 
Příspěvky: 578
Registrován: čtv 26. lis 2009, 15:03

Re: 732959368 znáte?

Příspěvekod montecinto » úte 22. úno 2011, 0:40

petr.2004 píše: Patricie .... Vypadá, že je to holka "od rány" s odpovídajícími parametry (180 cm. 75 kg) - výprask vařečkou jsem dostal naposledy jako hooodně malý kluk,

Patricii na privátu na Banskobystrické jsem navštívil. Je to docela mohutná holka, ty rozměry sedí :D , ale vůbec nevypadá dominantně, ani se tak nechová. Možná jen proto, že jsem to nevyhledával.
Domluva na čas byla bez problému. Přivítala mně v takové korzetu , podobném na té fotce. je trochu silnější, náznak bříška, silnější stehna, ale při její výšce to není tak markantní. Prsa dobré 4, ještě docela pevné.
Nepřipadla mně nijak od rány, je to velmi příjemná, vstřícná, inteligentní holka. Není v obličeji žádná velká krasavice, trochu jí ujíždí oči.., ale působí jako kamarádka. I když má v inzerci dominanci, tak mně to vůbec tak nepřipadalo, docela ráda se mazlila, líbala, pěkně jemně udělala orálek bez :oral: a šuk byl taky fajnový. Trochu jsem si připadl jako na vodním lůžku :D , když jsem byl na ní,.... Opačnou polohu jsem raději neriskoval. Nesledovala nijak výrazně čas, privátek v Řečkovicích není zrovně nej, ani pokoje, ani koupelna.. docela rušil rachot okolo, jsou tam ještě další dívky. Ale podstatná pro mně byla osoba dívky Patricie, a tam jsem měl dobrý pocit.
montecinto
 
Příspěvky: 449
Registrován: stř 13. kvě 2009, 10:52
Bydliště: jižní Morava


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: kasak86 a 12 návštevníků