Hledat  

Livia 723 690 532

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Livia 723 690 532

Příspěvekod antitom » pon 19. zář 2011, 16:49

Ahoj, budu mít příští týden cestu do Brna a zaujala mě tato holka, byl u ní někdo?
http://www.agama-seznamka.cz/?Loc=det&C ... 69730&S=50
http://www.sex.cz/?Loc=rse&EUID=272

díky za info
antitom
 
Příspěvky: 83
Registrován: stř 24. čer 2009, 23:25

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod antitom » čtv 22. zář 2011, 19:58

Tak si odpovím sám :-) Volal jsem jí, je na bytě v Kr. Poli, měl jsem zájem jen o orál dokonce, tak to prý dělá jako "bokovku", v autě pod mostem u vlakáču v Kr. Polu. Asi aby si vydělala něco bez odvádění desátek bačovi. Nakonec jsem na toto sehnal fajn amatérku, takže návštěvu této holky nechám na někoho jinýho.
Nicméně jak se říká: kdo neměl cigánku, není chlap - tak možná někdy...
antitom
 
Příspěvky: 83
Registrován: stř 24. čer 2009, 23:25

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod radovans » čtv 6. říj 2011, 16:21

Chtěl jsem vyzkoušet, tak jsem zavolal. Že prý se potkáme na parkovišti u Semilassa a pak mě odvede na byt. To mi přijde hodně nediskrétní. Tak tady nic.
radovans
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 23. říj 2010, 7:06

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod radovans » čtv 6. říj 2011, 17:40

Z nouze jsem zkusil ještě jednou zavolat a zeptat se, zda bysme se nemohli sejít jinde, než na rušném parkovišti. Napřed se vymlouvala, pak že až večer někde na nějaké jiné ulici a nakonec že nemá čas. Tak tuhle blbku taky nedoporučuji podporovat v podnikání...
Dnes si asi nezašukám :roll:
radovans
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 23. říj 2010, 7:06

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod esuba » čtv 6. říj 2011, 17:48

Já jsem jí v pátek volal během dne asi 3 jednou to měla vyplé tak říkám ok asi šuká potom volám za hodku zvoní zvoní a nic, skouším za cca 20 min a zase jenom to zvonilo.
Po 4 jsem neskoušel a kdybi mě to zvedla a řekla at se sejdeme někde na parkovišti tak bych se na to asi vydrbal.Leda že bych jí hodil do služebního auta.
Je to škoda chtěl jsem odskoušet nakonec jsem šel píchat za stálicí.
(a to bylo dobrý)
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod cortex.bm » sob 8. říj 2011, 16:57

radovans píše:tak to prý dělá jako "bokovku", v autě pod mostem u vlakáču v Kr. Polu......
,,,, Chtěl jsem vyzkoušet, tak jsem zavolal. Že prý se potkáme na parkovišti u Semilassa a pak mě odvede na byt.

radovans, to máš docelka velkou trpělivost..

Byl už někdo u ní, myslím, skutečně na privátu nebo to dělá jen pod tím mostem ? :shock:
cortex.bm
 
Příspěvky: 241
Registrován: stř 8. črc 2009, 18:46

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod sumiiik » ned 9. říj 2011, 20:42

Byl jsem u ní,recenzi dám pozděj.
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod esuba » ned 9. říj 2011, 21:19

Sume kdy?
Za měsíc až to nebude aktuální?
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod sumiiik » pon 10. říj 2011, 20:25

Jel jsem v sobotu přes Brno vlakem na jih,na fotkách se mě líbila,rozhodl jsem se že vyzkouším.Volal jsem 2x cca ve 14.00 ještě z vlaku bez odezvy.Kolem třetí hodiny sama zavolala,domluvili jsme se za půl hodiny na parkovišti u LIDLU v Krpoli,tam mě prý vyzvedne a !!odveze!! na byt...Jenže za chvíli sms že to půjde až v 16:00 a za moment další že až definitivně v půl páté...Jelikož jsem pako trpělivý a taky vítězila zvědavost,souhlasil jsem.Napsal jsem jí že to je poslední termín,tolik času jsem zase neměl.
Protože jsem měl ještě chvilku čas,zašel jsem na jedno a vtom telefon,abych se dostavil na Husitskou ulici,už tam na mě prý čeká.Tak jsem vyrazil,po cestě docela slušně promokl,přišel jsem na místo,prozvonil a přišla mě otevřít.Vedla mě chodbou po schodech dozadu na dvůr a z něj ještě další schody kamsi do sklepa do hezky zařízené místnosti.Nikde po cestě jsme nikoho nepotkali,nevím jak to tam je s nějakým hlídačem apod.
Teprve potom jsem si ji pořádně prohlédl,fotky nelhaly,je fakt hezká mladá holka.Inzeruje 21 let,nejsem zase takový znalec,ale řekl bych že věk zhruba souhlasí.Zeptal jsem se na ceny,řekla že vše co má v inzerátu je za 900/1300.Jelikož se mě fakt líbila,dal jsem si hodinku.
Pokoj maličký,postel,stolek,jedno křesílko a skříň.Ve zdi jenom malé sklepní okénko.Řekla že čas počítá od sprchy.oba jsme to vyřídili rychle,koupelna na pokoji čistá,ručníčky jako pro kojence,ale čisté a voňavé.
Když jsem se vrátil,ležela už svlečená na posteli,byl to hezký pohled.Postava akorát,hezký zadeček,dlouhé vlnité černé vlasy.Ač jsem skoro ortodoxní dolňák,upoutaly mě její krásné trojky,moc hezké.Lehoučký náběh na bříško,ale to mě vůbec nevadí.
Chvilku jsme leželi,povídali si,trošku jsem si "oprášil" slovenštinu.Pak proběhlo mazlení,sem tam lehká pusa a šlo se na orál.Normálně ho nabízí bez,ale domluvili jsme se na gumě.Snažila se,nebyl moc hluboký,zapojovala sem tam jazyk,řekl bych průměr.Po nějakém čase si sama nasedla na koníčka,to mě vyhovovalo při pohledu na její "předstih".Jelikož jsem docela línej,nechal jsem ji aby si hezky zajezdila,pěkně se při tom kroutila,vypadala že se jí to snad i líbí...
Po akci jsme ještě chvilku leželi,řekla že mě mohla ještě udělat striptýzek,ale už nezbýval čas,15 minut po mě měl přijít další.Takže sprcha,oblíct,vyvedla mě zpátky na dvůr,pusinka na rozloučenou a odchod.
Celkově hodnotím z mého pohledu uspokojivě,mladá hezká holka,je jasný že nemůže vyhovovat každýmu,podle vkusu.Spoustu lidí může odradit způsob domluvy,na tomto musí ještě zapracovat.Každý není ochotný pochodit půlku Brna než se dostane na místo...Pokud toto zlepší,určitě budu rád opakovat.
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod sexprivat » ned 23. říj 2011, 19:16

Bože ty seš prase.Hodinu před tebou Lízala borcovy prdel a vystříkal se jí do huby.Takový ženský by měly zavřít akorát tady roznáší pohlavní nemoci. A ještě je černá fuj.
sexprivat
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř 18. srp 2010, 11:29

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod sumiiik » ned 23. říj 2011, 20:24

sexprivat píše:Bože ty seš prase.Hodinu před tebou Lízala borcovy prdel a vystříkal se jí do huby.Takový ženský by měly zavřít akorát tady roznáší pohlavní nemoci. A ještě je černá fuj.


:lol: :lol: :lol:
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod esuba » ned 23. říj 2011, 20:37

sexprivat píše:Bože ty seš prase.Hodinu před tebou Lízala borcovy prdel a vystříkal se jí do huby.Takový ženský by měly zavřít akorát tady roznáší pohlavní nemoci. A ještě je černá fuj.



Sexpriváte vyčisti si boty přijde tvoje síla..... :!:
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod Kugos » ned 23. říj 2011, 20:46

Nemohl jsem odolat inzerovaným fotkám v kombinaci s tím, že to je cigoška, kterou jsem nikdy nezkoušel. Na fotkách vypadá skvěle, v reálu už to není tak top, ale dá se. Prostě hodně křivé zuby a už ne tak pěkné kozy, jako když je drží obleček a co si budem nalhávat, ciganky tak nějak divné voní (či smrdí).

No domluva celkem v pohodě, bylo to o víkendu a akce proběhla na jednou ze dvou jejich pracovišť, konkrétně v Krpoli na Husitské...zvenku je to nějaký strip klub či co. Celkem teda hodina za 1300kč. Sprcha já, sprcha ona a první číslo. Holka teda má plus minus 21a zkušenosti tomu odpovídají. Nic moc, ale prostě už taky žádná začátečnice. Řekl bych školní známka za 2- Nemůžu si teda stěžovat, ale ani vychválit. Do dalšího čísla se jí ale nějak moc extra nechtělo, furt by kecala a kecala, což se mi moc nelíbilo. Zvlášť když holka je hodně jednoduchá a prakticky nemá o čem mluvit. Musel jsem to teda říct rovnou, že jdeme na to. To už brala těžce strojově..."já si ti lehnu na záda, teď to zkus zezadu, já ti to udělám rukou jo"...a podobné kecy.

Když to zhrnu, tak za ty prachy jsou v Brně lepší kusy a oplatí se tady zajím jenom z toho důvodu, že to není vyloženě škaredá cigoška a kdo ještě kofolu neměl, tak si může udělat čárku.
Kugos
 
Příspěvky: 45
Registrován: pon 15. srp 2005, 11:57

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod esuba » sob 10. bře 2012, 23:51

nevím pořádně ani proč ale nedalo mi to a zase sem se snažil se jí v pátek dovolat.Nebrala to. Nevíte někdo jestly vubec jeste dělá a jaký má ted momentálně vubec pristup... volal sem ji mezi 11-19 hod.
diky chlapci
Esuba
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Livia 723 690 532

Příspěvekod esuba » úte 13. bře 2012, 19:56

zkoušeno i dne zadny vysledek
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků