Hledat  

Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod Dobermann » stř 5. bře 2014, 20:47

Některé informace se na web nepíšou, i když ti je buchta sama řekla. Rozum ti napoví, které... Jestli nějaký máš.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod glumik » úte 11. bře 2014, 12:04

Márvin píše:No ty brďo díky za recenzi, raději nebudu přes Bohunice ani jezdit :-D



Uff taky jsem za ji chtel zajit, tak na toto bych teda nemel koule....
glumik
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte 20. lis 2012, 18:05

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod krend » úte 11. bře 2014, 15:07

Tak Studente jsi kokot nebo co?? Jsou určité diskrétní informace které se nepíšou ani sem a ještě když nemáš jistotu!!! Linda je čistá už mnoho let,chodí pravidelně na testy,a když se v mládí nechala od někoho oblbnout a udělala nějakou blbost tak to už sem dávno nepatří!!! Chodím za ní už nějaký ten pátek, vím jaká je nejen v posteli aale i to jaký je člověk!!! Každý má někdy den blbec ale ona je jedna z nejlepších v brně jak co se pohody a přístupu týče tak co se hygieny atd!!!!
krend
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 11. bře 2014, 11:37

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod Márvin » úte 11. bře 2014, 20:34

krend:
hned po registraci hned první a takto pochvalný příspěvek? No malinko klesá důvěra...
Márvin
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 1. led 2014, 19:34

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod krend » čtv 13. bře 2014, 7:44

Právě proto jsem tu registraci udělal,protože když někdo napíše něco co mě vadí tak se ozvu!! A registraci tu mám už několik let, ale tahle je nová,pod stejným jménem jako na amatérech.
krend
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 11. bře 2014, 11:37

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod Fuckingshit » čtv 13. bře 2014, 12:03

Na druhou stranu proč by nemohl napsat svobodně svůj názor a pravdu co slyšel, tohle fórum snad k tomu slouží. Pro mě jsou to cenný informace, proto sem chodím abych nevlez na nějakou špínu, která si před půl hodinou píchla něco do žíly, atd. Nehledě na to, že vám třeba může prasknout guma a kdo z vás má potom zájem strávit půl roku ve špitále s nějakou hepatitidou, nebo si zničit celý život. Ženu to do extrému samozřejmě, ale nelíbí se mi takové to: to by jsi říkat neměl, to se nedělá. Jsem pro, aby tohle fórum zůstalo svobodné a přinášelo co nejvíc pravdivých informací.
Fuckingshit
 
Příspěvky: 374
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod krend » čtv 13. bře 2014, 22:00

No právě proto že to není pravda!!
A není to půl roku ale už několik let!!!
krend
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 11. bře 2014, 11:37

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod otik1 » pát 14. bře 2014, 13:32

Souhlasím s Fuckingshit,
jestli je to pravda,tak ať se to sem vše napíše.
otik1
 
Příspěvky: 182
Registrován: ned 10. led 2010, 18:54

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod jarjaroslav » pon 17. bře 2014, 1:28

V tomto případě se spíše přikláním na stranu studentik.brno.

Většina s(v)lečen nemluví s klientem jen o počasí, ale řekne něco o svém soukromí (já to alespoň tak zažil). Pokud by Norník napsal něco ve stylu: „slečna má X dětí, je jim tolik a tolik, chodí do té a té školy, její přítel pracuje tam a tam, její babička má tu a tu nemoc, v dětství dělala to a to, teď bydlí tam a tam...“, pochopitelně není co řešit. Ale jestli je pravdivé toto: „pak se navíc i rozkecala že s tím furt kšeftuje a vyměnje suroviny na jeho výrobu za sex“ (studentik.brno, 5. bře 2014, 16:03), připadá mi správné varovat ostatní.

Diskuze nad tím je stejně nekonečná asi jako souboj mezi právem na informaci a právem na soukromí. Někdy je opravdu zvláštní (myslím obecně), že se těmito právy ohánějí nejvíce ti, kteří se nejméně zasluhují o svou vážnost a důstojnost ve společnosti :evil: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod Fuckingshit » úte 18. bře 2014, 17:31

Přesně tak... Taky jsem se párkrát od ťapin dozvěděl i to co jsem nechtěl a nepovažuji za podstatné to sem psát, pokud se nejedná o nějaké informace varovného typu. Ale pokud se setkám s nějakým nestandardním chováním, či nějakým nebezpečím, nebo se bude jednat o podvod, pak jsem pro zveřejnit třeba i rodné číslo.
A ještě paradoxní je na tom právě to, že nějaký nesmělý "studentík" se může za 15-ti minut o ťapině dozvědět více, než někdo důvěrný, kdo si myslí, že jí zná jako svoje boty :)
Fuckingshit
 
Příspěvky: 374
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod vulcan » úte 18. bře 2014, 18:18

Fuckingshit píše: ...nějaký nesmělý "studentík" se může za 15-ti minut o ťapině dozvědět více

Fuckingshit,
nejlepší agenti CIA taky vypadají jako Jan Novák.. tedy spíše jako John Smith. :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod lance7 » úte 18. bře 2014, 22:38

Fuckingshit píše:Přesně tak... Taky jsem se párkrát od ťapin dozvěděl i to co jsem nechtěl a nepovažuji za podstatné to sem psát, pokud se nejedná o nějaké informace varovného typu. Ale pokud se setkám s nějakým nestandardním chováním, či nějakým nebezpečím, nebo se bude jednat o podvod, pak jsem pro zveřejnit třeba i rodné číslo.


Souhlas...
Live to Ride...
lance7
 
Příspěvky: 517
Registrován: pon 31. kvě 2010, 18:24

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod Linda29brno » úte 22. dub 2014, 2:33

Reaguji na výmysly a pomluvy od studentik.brno : Jistě, s někým se pohádáte a co je nejjednodušší a nejzákeřnější než se po něm vozit v diskuzích na netu kde se člověk nemůže bránit! Tak proč u mě ten frajer zůstával celou hodinu a půl když to bylo tak děsný? Zvláštní. Přiznávám někdy jsem trochu ostřejší obzvlášť pokud si někdo vynucuje co nemohu nebo nechci splnit! Zhrzený a uražený blbeček, který rád škodí a nemá nic lepšího na práci než obcházet priváty a hrát si na kritika-reportéra časopisu ' Naše Šlápota''...Co dodat? Moje minulost mě pronásleduje i po x letech, jak je vidět a s tím nic nenadělám. Ovšem v ničem nelítám, mám i testy od lékaře, které jsou samozřejmě negativní na jakékoliv drogy. V životě bych neměla na bytě jiněho muže v přítomnosti klienta! Punčochy roztrhané byly ale po chodbě v nich opravdu neběhám! Nekouřím v přítomnosti někoho komu to vadí! Debata o gelu mi nějak unikla také. Na zádech mám znaménka, viz foto na amatérech ( ubohá urážka ). Hygiena je pro mě důležitější než cokoliv jiného! A tetování na noze je opravdu dělané jehlama ale těma tatérskýma! A na ten zbytek si musí udělat každý názor sám, studentik.brno dostal u mě lekci slušného chování a tak kope a haní mé jméno a nemá k tomu jediný důkaz! Uělejte si obrázek sami. Moji klienti odcházejí spokojeni a rádi se vracejí! Jsem nomálni holka, žádná špína...
Linda29brno
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 6. úno 2014, 16:27

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod Serkan-BRNO » pon 2. čer 2014, 7:37

Studentíku , Studentíku ...... , nevím , co Tě tak strašně moc žene poškodit tuhle koc , ale ........

Sleduji tyhle debaty vcelku dlouho a nikdy bych neřekl , že si kvůli takové věci založím nick právě zde , abych nějak reagoval. Držím se hesla , že je třeba si takové info prověřit osobně ........ , to co píšeš je neskutečná blbost a patrně si opravdu jen honíš ego . Ty bradavice , které popisuješ jsou znaménka , která , jak jsem viděl jsou v řešení lékaře . Ta koc je divoká , ale nebyla sježděná nějakýma sračkama , frnda Jí rozhodně nesmrdí ......... a věř , že se k Ní vcelku rád i vrátím , protože šuká více než dobře.

Pomluvit kohokoliv tímto způsobem je opravdu ránou pod pás ......... roztrhal bych Ti index za tyhle pomlouvačné žvásty. :lol:
Serkan-BRNO
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 1. čer 2014, 6:42

Re: Linda 728276115 / crazygirls z amateru

Příspěvekod xxx4me » úte 3. čer 2014, 15:47

Před pár dny jsem Lindu navštívil. Domluva po telefonu bez problému a do půl hoďky jsem byl před vchodem. Fotky na webu má pravé, postavu má moc pěknou a to ostatní taky :-) Linda je trochu upovídaná, což mi nevadí, osobně toho moc nenakecám, tak aspoň řeč nestála. Nejdřív proběhla sprcha a slečna si s dovolením před akcí zapaluje. Mezitím jsem z koupelny nazpět a Linda v sexy košilce začíná orálními cviky a jde jí to skvěle. Potom už nevydrží a chce abych jí pořádně šukal, žádné dlouhé předehry, košilka jde dolů. Sex jsme si oba užívali, čas jí vůbec netrápil, za hodinku mě udělala 3x a kdybych už neodpadl tak by zvládla pokračovat. Je to fakt dračice, nemá snad nikdy dost. Byl jsem u ní víc jak hodinu. Po závěrečné sprše jsme ještě chvílku pokecali. Teď, když o ní píšu, tak oči pošihávají po telefonu. Určitě dám někdy opáčko. Tuhle holčinu je škoda navštívit jen jednou.
xxx4me
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22. srp 2013, 0:46

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků