Hledat  

--NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod bunnny » ned 20. zář 2015, 13:54

Neznám jediný důvod proč nechodit za Nikou.Vždy v pohodě a dobrém rozmaru,aspoň u mě vždy, nádherný obří kozy, krásný oči...,jen tak na okraj,zase se vždy objeví nespokojený klient,který lituje peněz za šikovnou erosenku! Krasavice v pravém smyslu to není,ale rozhodně je sympatická,upravená, o krásu nejspíš zase tak nejde, co? Veni, vidi, :oo: vici .... Přišel jsem, viděl jsem , byl jsem vykouřen , zašukal jsem si a na závěr mě postříkala- nevím, zda to bylo vítězství, ale každopádně to bylo úžasné a příjemným způsobem odreagující..Prostředí čistý. Já opakuji rád při cestě na Brno.Patrik
bunnny
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 20. zář 2015, 13:49

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod jeremy27 » úte 22. zář 2015, 15:55

Ahoj, já si hrál s Nikčou na tetu a synovce :D a v pohodě, pěkné kozičky, dlouhé nožky, kdo má rád starší a prsaté, tak doporučuji
jeremy27
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 11. črc 2009, 15:19

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod bestiat » pon 19. říj 2015, 22:50

na amaterech nick.amateri.cz/obrikozy

je to bacule a kozy ma fakt obri, dobre se s nima hraje.

domluva bez problemu,zena je to prijemna, da se s ni i pokecat, i kdyz pro to tam nejsme,ze.

na sex ochotna, vse s

pro milovniky zralych baculek se da velmi doporucit.
bestiat
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19. říj 2015, 13:47

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod xsaver » pon 26. říj 2015, 0:16

.
Naposledy upravil xsaver dne čtv 2. čer 2016, 22:15, celkově upraveno 1
xsaver
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 10. čer 2005, 15:10

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod richter » stř 28. říj 2015, 10:27

Dostal jsem nápad při návštěvě Brna ještě na poslední chvíli přefiknout nějakou kozatou baculku. Volba nakonec padla na Niki z Brna.Krásný velký kozy, je je její deviza.
Domlouval jsem se předem na konkrétní čas,hodinu předem jsem potvrdil návštěvu pomocí SMS.Všechno v pořádku.Požádal jsem o boty na podpatku a nějaké sexy prádlo. Na to řekla, že až při akci, že otevírá zásadně v civilu a je třeba se chovat diskrétně. Já tohle ocenil. Kdo z nás bydlí v paneláku ví, že je vše slyšet. Pak jsem se osprchoval, koupelna naprosto ok, čisto stejně jako v pokoji. Pak mi řekla lehni si a sklonila nade mě ty své obří vemínka- naprosto luxusní, dala mi ho mězi ně a pak nasadila kondom a kouřila a masírovala prostatu.Pak šla na chvilku na koníčka a pak jsem ji šukal zezadu. Holka je obyčejná vzhledově, ale je komunikativní, na každou věc má názor, který ale nikomu nenutí,je i vtipná tudíž můžete celkem slušně pokecat. Opáčko bude při další cestě do Brna. :oo:
richter
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28. říj 2015, 10:22

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod lowe » úte 24. lis 2015, 11:46

Bol som za Niki :oral: podvecer. Dohovor vyborny. Sidli v panelake. Parkovanie som nasiel bez problemov. Kedze som prisiel trosku skor tak ma vzala, má :oral: krasne prsia. V tom momente som bol pripraveny. Sprcha a sup na izbu. Izba cistá s velkou postelou . Na zaciatok oralik + 69. Vypadalo ze si to uzivame obaja. Oralik robi super a som sa aj urobil. Pristup fajn . Ja som bol spokojny, mě sa páčí macaté, a este sa urcite zastavim.
lowe
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. lis 2015, 11:44

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod bari » pát 24. čer 2016, 15:29

Co se týče této baculky, tak já ji nikdy nenavštívím. Včera jsem si s ní psal na amaterech-nerada píše chtěla abych zavolal. Domluva byla taková že druhý den budu v Brně(jednání) a tak jí tak v 8h zavolám. Jednání od 8:30 na cca 30 minut. Volám 8:10 -nic, pak mě prozvonila-to už jsem šel k zákazníkovi. Volal jsem zpět až po 9h. A slyšel jsem, že na mě nebude čekat až se ozvu a že jsem si to měl domluvit-že s tím nepočítala. Tak říkám-na amaterech ses domlouvat nechtěla a když zavolám, tak nebereš telefon. Položila to a začala vypisovat smsky. Tak jsem jí napsal jestli se chce ještě sejít ať mě prozvoní. Nakonec jsem jí volal jestli teda mám dojet nebo ne a začala s tím, že s tím počítala, ale že jsem nezavolal přesně v 8h a že jsem jí to nepotvrdil ani jsem jí nenapsal sms že to vyjde nebo nevyjde. Což pěkně lhala, protože předtím tvrdila, že se mnou nepočítala. Prostě na ten včerejší hovor přes amíky zapomněla a šla si nakoupit-ale nebyla schopná ani říct že třeba za hoďku to bude možné nebo tak nějak.
Pokoušel jsem se s ní domluvit:
1) na amaterech-nechtěla psát-měl jsem zavolat ráno v 8h.
2) ráno v 8:10 - nebrala telefon
3)ráno v asi 9:15-odmítla, že se se mnou nedá domluvit a že jsem se neobjednal.

No pak psala pičoviny o tom, že bych si to k doktorovi nedovolil-přijít pozdě a tak pod. Kurva se bude srovnávat s doktorem. A jen tak mimochodem-jsem zákazník jak doktora tak šlapky, takže by si toho měli oba vážit. Změnit se dá i doktor i ťapina :-) .
A kecy o tom, že jí píše 70 chlapů denně a spousta nepřijede sice chápu, ale za to já nemůžu, že jsou mezi námi tací, co slíbí a nedojedou.
Já prostě po tom co předvedla a pak ještě ty sms už nechci. Možná záleží na tom jakou má náladu, ale aby mě nějaká šlapka poučovala, že se mám domluvit na přesno a vlastně se s ní domluvit nedá, tak to ať jde do zádele.
Prostě přišla o potenciálního klienta. Zdar!
A pokud k ní někdo chodíte, tak jí to klidně vzkažte, protože na amíky mě ještě něco napsala a dala si mě do ignorace abych jí nemohl odepsat :-) .
bari
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř 30. lis 2011, 9:50

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod yeball » úte 8. srp 2017, 14:09

byl jsem a jsem zklamaný :(
mlela a mlela, pak mě celkem intenzivně hulila a honila (bohužel takovou silou že ho ted mám o metr delší :-D ) a byla to tak očividná rutina že mě to nebavilo.
A když roztahla nohy tak jsem chtěl utect , takový předpeklí jsem ještě neviděl :roll:
takže otočka a dom.. opačko určo ne
yeball
 
Příspěvky: 69
Registrován: úte 29. bře 2016, 10:42

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod Ymc44 » pát 11. srp 2017, 19:15

Yebal - já u ní byl taky inzeruje , že je přírodní.tak pokud jsi nechtěl předpeklí, tak co jsi k ní chodil, mě teda její předpeklí i její honění naprosto vyhovovalo, já byl spokojen. Mám rád tento typ žen. Za mě dobrý, já zopakuji. :oo: Kozy má krásný. Normální ženská 600 půl hodinka, panelák , udržovaný byt.
Ymc44
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 22. črc 2017, 16:04

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod yeball » ned 20. srp 2017, 17:56

abychom si rozuměli, mě nevadí chlupatá kunda, mě vadí tlusta stara ženská , která má kolem kundy kuži hnědou jak cigán kolem prdele
a ona se evidentně chlapů štítí
yeball
 
Příspěvky: 69
Registrován: úte 29. bře 2016, 10:42

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod sontakous » pon 21. srp 2017, 9:23

draky77 píše:Máte nejaké info o tejto žene ?

odkaz na amatérov

Kamarád u ní byl a říkal, že takovej průměr :)
sontakous
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21. srp 2017, 9:17

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod sontakous » pon 21. srp 2017, 9:32

cesta píše:Já u ní byl taky. Kdo hledá modelku neuspěje. Je to normální obyčejná ženská. Nechápu ty níže uvedený řeči. Když jdu za babou co inzeruje 177 cm a 96 kg asi nejdu za modelínou. Kozy má výstavní.Každá s přírodníma kozama má i břicho. Přístup byl za mě v pohodě. Nabídla kafe, prostředí čistý. Požádal jsem ji na místě zda nemá bílé prádlo, vyhověla mi. Kouř byl příjemný, šuk taky. Přijel jsem na čas, vypil si kafe, čas nijak nezkracovala. :oops:

souhas, nechápu, že když si přečtete 177cm a 96kg, že čekáte nějakou modelku. Prostě holka krev a mlíko :oo:
sontakous
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21. srp 2017, 9:17

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod milovnikondra » pon 21. srp 2017, 9:42

herman píše:Chodím opakovaně a jsem maximálně spokojený. mě naprosto vyhovuje. Má nádherný kozy a nohy. Vždy dopředu řeknu co si má nachystat za oblek na sebe. Vždy jsem dostal kafe a čas navrch. Prostředí čistý. Za mě fajn ženská.


díky za doporučení, také vyzkouším --:o
milovnikondra
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21. srp 2017, 9:35

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod milovnikondra » pon 21. srp 2017, 9:42

sontakous píše:
cesta píše:Já u ní byl taky. Kdo hledá modelku neuspěje. Je to normální obyčejná ženská. Nechápu ty níže uvedený řeči. Když jdu za babou co inzeruje 177 cm a 96 kg asi nejdu za modelínou. Kozy má výstavní.Každá s přírodníma kozama má i břicho. Přístup byl za mě v pohodě. Nabídla kafe, prostředí čistý. Požádal jsem ji na místě zda nemá bílé prádlo, vyhověla mi. Kouř byl příjemný, šuk taky. Přijel jsem na čas, vypil si kafe, čas nijak nezkracovala. :oops:

souhas, nechápu, že když si přečtete 177cm a 96kg, že čekáte nějakou modelku. Prostě holka krev a mlíko :oo:

a takové jsou občas potřeba po těch všech modelínách :D :D :D
milovnikondra
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21. srp 2017, 9:35

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod Lagosa1963 » úte 22. srp 2017, 15:13

Já už ji hodnotil v kategorii bobříci:
Re: Bobříci v Brně
od Lagosa1963 » stř 26. črc 2017, 20:11
Obří kozy- tel. 773150465, bacule , vysoká, velký kozy, kundička - černá jeskyňka s velkým klitorisem-mooooooc krásné, inspirativní, vrušivé za mě 1+, za mě dobrý
Lagosa1963
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 7. črc 2017, 11:21

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: mmike a 15 návštevníků