Hledat  

--NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod milovnikondra » čtv 24. srp 2017, 9:45

Ymc44 píše:Yebal - já u ní byl taky inzeruje , že je přírodní.tak pokud jsi nechtěl předpeklí, tak co jsi k ní chodil, mě teda její předpeklí i její honění naprosto vyhovovalo, já byl spokojen. Mám rád tento typ žen. Za mě dobrý, já zopakuji. :oo: Kozy má krásný. Normální ženská 600 půl hodinka, panelák , udržovaný byt.

přesně tak norníku o:-o
milovnikondra
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21. srp 2017, 9:35

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod takjo3333 » čtv 24. srp 2017, 13:52

Já k Niki chodím taky ,asi poslední 2 roky ,a nemám důvod si stěžovat, není na co.. Hledal jsem obyčejnou ženskou co má pěkný prsa a pěkný nohy. I když není žádná modelka tohle ze považovat za její devizy. Mezi námi to není jen o sexu a masáži. Nikdy nebyla proti dát minerálku nebo uvařit kafe. Prostředí ok. Čas vždy překročen. Jinak bobříka má pěknýho a voňavýho. často se domlouváme na hrách. Nejvíc mě vzrušuje hra kdy ona je učiteka.



Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod takjo3333 » sob 2. led 2016, 17:27
Nikču- tmavovlásku jsem navštívil koncem prosince. Dopředu upozorňuji, že to bylo mé poprvé, o to víc jsem si dával s výběrem záležet a posuzuji věc jako celek . A protože mám rád pěkná prsa a pěkné nohy padla volba na Nikču.
Fotky, vzhled, postava - veškéré snímky k ní, co jsou k nalezení na amatérech, jsou autentické. Její devíza jednoznačně pěkná a velká prsa.
Domluva byla po meilu, který jsem našel na seznamce- nedělá jí problém psaná komunikace, jako některým kolegyním z oboru :-) Po té volání telefonem , domluva bezproblémová, stejně jako navigace.Jak bylo zmíněno je v paneláku. Upozornila, že je třeba se chovat diskrétně. To chápu, koupelna i pokoj s letištěm čisté, ručník velký.
Byl jsem poprvé, tudíž vcelku nervózní, ale Niki mi nabídla posezení u kafe a za pár minut bylo po úvodním ostychu. Domluvili jsme se na mírně dominantním přístupu, což do písmene splnila. Došlo na footfetish / nohy má krásný/ a hru učitelka - žák, kterou inzeruje. Řekl bych, že mi splnila dávný sen o tajném sexu s učitelkou co ojede žáka . Už při kávě mě sváděla bez kalhotek.Čas byl určitě o hodně víc jak hodina, platba proběhla předem, účtována , ale byla jen ta hodina. Návštěvu mohu doporučit.. gratuluji si, že jsem měl šťastnou ruku při výběru
takjo3333
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob 2. led 2016, 18:14

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod JohnyBrno2 » ned 11. úno 2018, 12:11

Byl jsem loni a nebyl jsem spokojený. Opravdu není to pěkná ženská. Má takovou divnou postavu velký břicho a zadek žádnej. Mám rád baculky , ale s pěkně tvarovanou postavou.A taková vyplašená ze sousedů, řekla mě, že když uvidím na patře sousedy ať jdu o patro výš a pak se vrátím. A potom abych nikomu neříkal, že jsem tam byl. Za mě vyhozený peníze.
JohnyBrno2
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. dub 2016, 16:08

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod hellrider » čtv 7. čer 2018, 10:58

ex post recenzce - taky mě zlákaly fotky kozourů z amatéru, zkusil jsem rychlovku honící / kozohonící, v cca 05/2017 uz to byla dama v letech (gentleman se o věku nebaví, ale byla řekněme ve druhé polovině průměrného života), kozy obrovské, ale nemůžu říct že byc hse do nich zamiloval. zbytek těla adekvátní k věku, musíte mít rádi takový styl aby se Vám libilo. Dohodli jsme hru na sousedku, které jdu nakoupit, ve dveřích zrovna někdo na patře paneláku otvíral, bylo na ní vidno že byla lehce vyplašená. V koupelně potichu (i když v domluvě bylo společná sprcha.. nekonala se), pak do pokoje přes chodbu, platba předem (500 ? za rucní práci pul hodky), nějak na ní bylo vidět, že se jí nechce - asi jsem jí nepadl do oka. Postavila, kouřila normálně a funkčně, pak ale řekla že kozama ne, že ji bolí záda, kolena,.. tak si lehnula na záda a dál honila, což by nikam nevedlo, takže jsme šli šukat (což jsem původně nechtel, ale s tvrdým pérem se mi pryc taky nechtělo..), překonal jsme vizuální stránku hnědé lehce svrastele kuze kolen kundy a modlil se ať guma funguje, před koncem se mi podarilo ji otocit coz nebyl nejlepší nápad, ale rozteklé obří kozy a macatá prdel zafungovala a bylo po boji. Podle času jsme přetáhli cca o 20minut, od zaparkování po nasednutí do auta.

Pokud něco, řekl bych že v přítmí svíček a hezkých doplňků (já si porucil samodržky) by vynikl důvod, proc tam kozomilec jde a zanikly nehezké estetický dojem kazící detaily. ale za cenu cca litr / hodku je to rozumná dáma se kterou se dá domluvit na zábavné hře.

--------------------------
expert na kozy v brně
Naposledy upravil hellrider dne stř 13. čer 2018, 8:33, celkově upraveno 1
hellrider
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 5. čer 2018, 16:29

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod Vejliska » stř 13. čer 2018, 7:32

U tmavovlásky Niky jsem byl taky. Je to příjemná žena po stránce komunikativní. Chtěl jsem, aby byla dominantní. Scénář byl starší učitelka svede žáka. Požádal jsem o brýle a kostýmek. To splněno bylo jako bonus byly punčochy. Má pěkné nohy a velká prsa. zbylá postava plnoštíhlá odpovídá věku 40+. Paní učitelka si mě posadila naproti a než jsem vypil vodu rajcovně přehazovala nožku přes nožku, skláněla se a bylo jí vidět do výstřihu.Pak už to šlo samo. Byl jsem domluvený na 30 min, ale byl jsem minimálně o 15 min déle. V bytě i koupelně čisto. Platil jsem 600. Doplatek po mě nechtěla za čas navíc. Dělá vše s. Za mě opáčko bude, já byl spokojen.
Vejliska
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 17. srp 2017, 19:01

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod MaladochCZ » pát 15. čer 2018, 12:19

Byl jsem a pokud máte rádi opravdu pořádné ženy, nebudete zklamáni. Za půl hod. 600 kč. Hodně dbá na soukromí a diskrétnost což mi vyhovovalo. Mluvili jsme jen v pokoji při puštěném rádiu. Po telefonátu s ní jsem měl celkem obavy, ale u ní byl přístup fajn. Prsa tak č.8 dlouhý nohy a pupek má taky, takže opravdu jen pro milovníky velkých žen, ale hodnotím ji kladně.
MaladochCZ
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 28. črc 2016, 19:52

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod brnobrno » úte 23. črc 2019, 18:03

Byl jsem před pár měsíci a netuším, co na ní kdo vidí. Obličej jak chlap, kozy sice na první pohled pěkný, ale nějak to kazí absence zadku a velkým břicho... Taková divně poskládaná osoba - vzpomněl jsem si na hračku, kde se dá otáčet kostičkama a vytvářet srandovní postavička. :D Pod kozama taková divná vyrážka, či co. Kouřila pěkně, ale celkově to stálo za pendrek.

Domluva příběh sám o sobě - naviguje vás po ulici, aby si vás mohla tajně prohlídnout, v pokoji se nesmí promluvit kvůli sousedovic psovi :D

Tom
brnobrno
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 12. pro 2018, 9:13

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod 530i » sob 12. říj 2019, 6:57

Tak jsem po nějaké době opět zatoužil nechat se vyhulit jinde než doma.
Domluva v pohodě, při otevření dveří chvilka přemýšlení nad otočkou, ale přetlak v koulích rozhodnul.
Paní příjemná, snaživá ale celkově za zenitem. Kuřba dobrý ale to je asi vše, kozy veliký ale v tomhlle věku už samozřejmě rozteklý. Klasiku si teda nedovedu představit.
Pokud někdo má rád hry na sex s tetičkou tak třeba, jinak ztráta času-peněz.
Opáčko určitě ne.
530i
 
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 15. lis 2012, 5:57

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod milovnik8 » čtv 30. črc 2020, 16:07

Čus,
byl jsem taky a musím konstatovat, že teda velkej krok vedle.
Co se týče negativ, souhlasím se vším řečeným výše.
Nejhorší je ta postava alá pan tučňák, kterého hrál Devito ve starým Batmanovi - žádná prdel, hubený nohy a na nich koule všeho možnýho a pak už jen hlava.
Bohužel jsem se neotočil a v afektu pokračoval dovnitř.
Paní je milá, což je fajn, ale to je jediný klad.
Kuřba a honění tragédie, pak jsem zkusil zasunout, což po chvíli vedlo k tomu, že mi prostě úplně klesl při šukání do kundy...
Tak že mi ho zkusí honit, jenže to nebylo honění, ale jen takové jakési dlachnění šulína, které nevedlo ani k erekci.
Tak jsme to ukončili a já odešel a už se nikdy nevrátím.
Bohužel ta vzpomínka stále trvá a občas mě budí ve snech....
milovnik8
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 4. pro 2014, 16:10

obrikozy 773150465

Příspěvekod bilmc » sob 23. říj 2021, 16:04

Tak i já jsem navštívil dámu s nickem obrikozy - https://www.amateri.com/cs/lide/751529/obrikozy

Domluva po telefonu v pohodě, paní je evidentně hodně ukecaná ale to mi nevadilo. Domluvená ceny byla 600 na půl hodinky. Co mě ovšem nasralo, bylo to, že mě navigovala na jinou adresu, jakmile jsem tam dorazil a zavolal ji, tak mě navigovala na úplně jinou a cestou mě samozřejmě kontrolovala z okna, což opravdu nesnáším (viz kofola leyla či jana na stejné adrese v krpoli). Po telefonu jsem ještě dostal instrukce jak se chovat v domě a co dělat, když bych potkal důchodce a ptali se, kam jdu, no prostě se chovala jako paní učitelka. Pro otočku jsem byl díky tomuto všemu nalomený ale říkal jsem si, že se na to půjdu podívat osobně a uvidím.

Nakonec jsem zůstal, ostatně, v životě jsem projebal asi víc než šest stovek. Nicméně oral jen s ochranou, mdlý, nijaký, kozy vytahaný, při sexu jen leží na zádech, akce nulová, čemuž se ale vzhledem k věku a proporcím nelze divit. Dáma sice přátelská ale trochu arogantní. Suma sumárum, na opakování to není.

2/10
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod Oltar » pon 1. lis 2021, 12:08

Ahoj norníci,

mám rád starší ženský a tak jsem se vydal za Nikčou. Domluvu na pohodu, čas návštěvy dodržen. Parkování v pohodě. Domluvili jsme se na masáži a uvidí se kam se dostaneme. Masírovala v korzetu kozy ven a měla podvazky což mě rajcovalo,krásný červený nehty.. Po masáží následoval orálek s. Ten se mi líbil a závěrem jsem jí pocákal kozy. Za mě spokojenost. Prostředí v pohodě. Nabídla mi kafe a vodu. Byl jsem na půl hodinky, ale čas byl překročen. Byla na mě milá. Kdo má rád velký ženský nebude zklamán. Jak pojedu do Brna, opáčko dám.
Oltar
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 27. čer 2020, 19:56

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod Jj1919 » pon 1. lis 2021, 14:23

Tuhle paničku jsem našel na amatérech, podle fotek jsem věděl, že nejdu za modelkou, ale za pořádnou velkou ženou, což mám rád. Lákalo mě vyzkoušet CFNM. Dojel jsem se zpožděním, ale ochotně na mě počkala. Nabídla kafe a vodu. Řekli jsme si jaká je moje představa a šli jsme uskutečnit. Díky pohledu na její velký kozy, který se dmuly v podprsence jsem byl celkem rychle. Nabídla pokračování, ale tím, že mě čekal zákazník jsem byl nucený odjet. Hodnotím kladně.
Jj1919
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 2. zář 2017, 18:54

Re: --NikcaN, brunetkabrunetka, 773150465

Příspěvekod georginho » ned 24. črc 2022, 15:32

Čau, přispěji taky recenzí, akce cca měsíc zpět

hledal jsem nějakou starší, zkušenější MILFku, inzerováné kozy a bobřík mě lákalo.
Domluva rychlá naprosto na pohodu bez jediného problému stejně jako parkování, lokalita Brno - jih.
Čekala mě ve dveřím starší žena s opravdu řádnýma kozama, říkám si jdu do toho.
Nabídnuto občerstvení, sprcha samozřejmost. Ze sprchy šup na postel. Nikča během chvilky za mnou. Chvilková hrátka z pérem potom co je dostatečně tvrdé nasazuje ochranu (ústy) a jde se na orál. Kouř dobrý, pozice misionář po chvíli chce měnit na pozici zezadu. Po té co ji beru ze zadu začíná brblat že už bych, kdy to bude atd. Dokončuji výstřikem na kozy. Voda - sprcha - odchod.
Cena 600Kč necelá hodina. Opáčko nejspíš asi ne, Musela by být velká chuť na ty její kozy jinak nic moc.
georginho
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 26. led 2021, 18:51

Předchozí

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků