Hledat  

Ssarule 704 072 481 amateri

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod otto » ned 12. kvě 2019, 17:09

mireck píše:
papajooe píše:Prostě je to drahá, vychcaná děvka, kde dostaneš za hodně pěněz málo muziky. To je celý a jen idiot bude děvky tohohle typu dotovat.

Cenu víš dopředu, na služby se jí předem můžes zeptat a nemusíš na to přistoupit. Tím se jí nezastávám, já bych 2000 za hodinu nedal. Vychcanou děvkou bych nazval Jadwigu http://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=6155

Divná diskuze, každá si má právo nastavit svoji cenovou hladinu, pokud nikoho neuvádí v omyl neodpovídající fotkou, matoucí cenou, tady víme co můžeme očekávat a co za to zaplatíme, .... A buď to akceptujeme, nebo ne... Budeš urážet advokáta, který má hodinovou sazbu 7.500,- Kč, když jiný má 1.500,- Kč ? Je to taky na tvé volbě, kterého si vybereš.
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod broukpytlík » ned 12. kvě 2019, 17:24

otto píše:
mireck píše:
papajooe píše:Prostě je to drahá, vychcaná děvka, kde dostaneš za hodně pěněz málo muziky. To je celý a jen idiot bude děvky tohohle typu dotovat.

Cenu víš dopředu, na služby se jí předem můžes zeptat a nemusíš na to přistoupit. Tím se jí nezastávám, já bych 2000 za hodinu nedal. Vychcanou děvkou bych nazval Jadwigu http://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=6155

Divná diskuze, každá si má právo nastavit svoji cenovou hladinu, pokud nikoho neuvádí v omyl neodpovídající fotkou, matoucí cenou, tady víme co můžeme očekávat a co za to zaplatíme, .... A buď to akceptujeme, nebo ne... Budeš urážet advokáta, který má hodinovou sazbu 7.500,- Kč, když jiný má 1.500,- Kč ? Je to taky na tvé volbě, kterého si vybereš.


Tady, ale nejde o to, jak to má devka nastavený, ale jde o to, co tady podporujeme my. Prostě 2tis za hodku jen za čistej zasun je uplne mimo realitu. A ještě mi řekni, že není devka ne? :lol: ty woe...
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod otto » ned 12. kvě 2019, 17:58

Ale to je jak u těch advokátů, které jsem pro příklad zmínil, ... už vidím Tebe, jak máš možnost pracovat za nějakou částku, a zcela jistě si neřekneš, že budeš lidumil a budeš dělat za, o třeba 500,- Kč/ hod levněji, ....
Pokud má dostatecnou klientelu, která to akceptuje, a jí to stačí, tak asi nemá potřebu dělat za míň jako stroj. A mít před barákem frontu.
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod vulcan » ned 12. kvě 2019, 18:53

Porovnání s advokáty, právníky, myslím není zrovna nejšťastnější, nejvýstižnější. :shock:

Už jsem psal u Báry, že se nejspíš vrátí.
viewtopic.php?f=2&t=5886&p=58414&hilit=%2Au+B%C3%A1ry%2A#p58323

Byl jsem za ní jak u Báry, tak u Sáry, moc voňavé, jemné, přítulné děvče. Objetí, mazlení, líbání, prstoklad, vše tak přirozeně, vše dodrží, čas plně využit.
Nějaké extras já nepotřebuji, je to v cajku. Reaguje, jak se k ní návštěvník chová a oplácí stejnou mincí.

Trochu nedává logiku, že jakoby skončila, avizuje to tady, pak změní jméno, místo, nechce prozrazení, ale pak začne inzerovat všude možně.
Je to dost mladá holka, a tak ty rozhodnutí o ceně mohou být divné. Jasně, každá si může dát cenu, jak chce. Nejprve v Krpoli měla 1200/1500, což bylo ok u hodiny, nyní zase 1000 / 2000, což se dá u půlhodiny brát. Rozhodně ji nelze brát jako nějakou zlatokopku, podraznici.

Nemyslím si, že je dobré hodnotit kolegy norníky, zda jsou nebo nejsou její cílovou skupinou. Kritika brouka pytlíka není na místě, podle mne, správně píše, že vysoké ceny kazí trh, obvykle - emoce, rychlé rozhodnutí a na to některé holky sázejí. Za normální šuk dát 2000, není ok, ačkoliv jsem zastánce svobody rozhodnutí. Ale tady to neplatí jako v e-shopu, že do 14 dnů můžeš zboží vrátit. :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod acx » ned 12. kvě 2019, 19:14

otto píše:
mireck píše:
papajooe píše:Prostě je to drahá, vychcaná děvka, kde dostaneš za hodně pěněz málo muziky. To je celý a jen idiot bude děvky tohohle typu dotovat.

Cenu víš dopředu, na služby se jí předem můžes zeptat a nemusíš na to přistoupit. Tím se jí nezastávám, já bych 2000 za hodinu nedal. Vychcanou děvkou bych nazval Jadwigu http://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=6155

Divná diskuze, každá si má právo nastavit svoji cenovou hladinu, pokud nikoho neuvádí v omyl neodpovídající fotkou, matoucí cenou, tady víme co můžeme očekávat a co za to zaplatíme, .... A buď to akceptujeme, nebo ne... Budeš urážet advokáta, který má hodinovou sazbu 7.500,- Kč, když jiný má 1.500,- Kč ? Je to taky na tvé volbě, kterého si vybereš.


Někdo to zamotává ještě víc, než to zde je. :D Nejsi náhodou právník :lol:
Nikdo nezpochybňuje Báře uvést si cenu, jakou chce :idea:
Nezpochybňuj právo kohokoliv zhodnotit, zda uvedená cena pro něho je odpovídající nebo nepřijatelná :mrgreen:
Že uvede TDD, to snad je samozřejmé, po zkušenostech s právníky rozděluji právníky na dobré a ubohé bez ohledu na to, že mají na cedulce uvedeny všechny tituly. A budeš se divit, ve většině malých kanceláří, ti co vlastně právníky ani nejsou, jen záhadným způsobem získali diplom, měly ceny vyšší než ti dobří. Ti totiž pochopili, že cena není všechno a mohou si dovolit cenu posuzovat případ od případu, nejen se ohánět různými jinými papíry, tabulkami a argumentací, že nemáš právní vzdělání, tak máš držet hubu a krok. :wink:
Brouk má velmi kanální způsob vyjadřování jeho názoru na věc, ale její povolání je na hraně a jsou v něm jak ťapiny, tak děvky a kurvy. A i já Báru do druhé skupiny podle způsobu výkonu na pokoji řadím ... . A může mít inzerát jaký chce. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » pon 13. kvě 2019, 9:54

V každé profesi jsou levnější a dražší, horší a lepší. Jestli ti to nepasuje, tak za ní nelez, takhle je to prostý. Že se najde vždycky někdo, kdo by ty buchty kádroval, kolik si mají říct...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » pon 13. kvě 2019, 10:58

broukpytlík píše:
papajooe píše:
acx píše: No, Báru bych jako ženu neviděl :D Snad dívku, taktak svéprávnou. :wink:
Já bych se zase mohl divit tvému přístupu k ženám, protože chtít chladné, sterilní, co poslušně podrží, protože jí nic jiného nezbývá, bydlet musí a cena může odpovídat jen vzhledu ... , to také není nic pro mě. Ale neberu ti to, natož abych tebe hodnotil, to bych si v tomto případě nedovolil. :mrgreen:


Ok, co píšeš je docela trefné, díky za zpětnou vazbu:-). Já prostě musel reagovat na Broukapytlíka, který urážel Sáru za to, že má hranice, za které nejde, a chce za to víc peněz než ostatní. To mi z jeho strany připadalo jako tragické nepochopení demokratických hodnot osobní svobody a volného trhu, jejichž jsem upřímným obhájcem :) A chladná to ona nebyla ani trochu... ;-)


Prostě je to drahá, vychcaná děvka, kde dostaneš za hodně pěněz málo muziky. :wink: To je celý a jen idiot bude děvky tohohle typu dotovat. :lol:


Není třeba urážet ani slečnu, na kterou nedosáhneš, ani kolegy, kteří s tím nemají problém. Protože ve skutečnosti nenadáváš na ní, ale na svoji neschopnost...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod sexbook1 » pon 13. kvě 2019, 11:09

Ja teda nevim, jakej smysl ma reagovat na piskani toho chudyho vesnickyho mouly. Za me je jenom dobre, ze to petikilo odradi podobny mrzky individua, aspon nebudu mit pocit, ze na mladou hezkou holku lezu po lecjakym strupovi ;)
sexbook1
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 22. srp 2016, 12:12

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod acx » pon 13. kvě 2019, 11:18

Dobrmane,
já k ní po zkušenosti nechodím a chodit nebudu, nejde o peníze, mám jiné volby ... . Já jen reagoval na hodnocení jako chování k ženám, vzájemné urážky, ... od některých jedinců. Na amatérech to vede k tomu, že i ty výrazně proporcionálnější, věkově posunuté, chtějí nejdříve fotku a výraznou nabídku. :lol: Jak je přístupný internet, řada jedinců nepochopila, že prostituce je povolání a chová se k nim, jako když chtějí sbalit holku. :P No a řada děvek si nepřipouští, že jsou prostitutky ... . Kde jsou ta doby, kdy to bylo všem jasné ... :(
Ale neberu jim jejich výběr, hodnocení ceny a co za ni a zda mají jinou volbu nebo ne ... a nemíním hodnotit ubohost norníků jen tím, že se jim nelíbí cena.
Stejně tak je naivní si myslet, že zvýšení ceny eliminuje zdravotně a jinak postižené :lol: To může jen slečna bez ohledu na cenu. Z vyjádření některých jedinců to vypadá, že čím nižší ceny, to hnusnější špíny a naopak ... . :shock:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » pon 13. kvě 2019, 12:23

Vulgarnosti v tomto topicu používá pan Pytlik. To je vše co mi vadí.
Sam jsem za ni nebyl. Nemůžu soudit.
Ale prostitutku může urážet jen vysoce morální jedinec, který je z principu proti sexu za peníze,
A nikdy by za sex neplatil.
Těžko ten, kdo jí za sex platí, protože je stejně ubohý jako ona...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod petras60 » pon 13. kvě 2019, 13:14

Dobrmane ,ty se cítíš jako ubohý nebo ty neplatíš za sex ty ho máš na privátech zadarmo to ti trochu ujelo ne.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » pon 13. kvě 2019, 13:19

Nepochopil? Kdybych těm holkám nadával - ale já jim nenadávám. Nejsem o moc lepší, než ony. Urážet je, a pak za nima lézt? Já s nim povětšinou dobře vycházím. A s těmi co ne, už víckrát nejdu.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod acx » pon 13. kvě 2019, 16:18

Dobermann píše:Vulgarnosti v tomto topicu používá pan Pytlik. To je vše co mi vadí.
Sam jsem za ni nebyl. Nemůžu soudit.
Ale prostitutku může urážet jen vysoce morální jedinec, který je z principu proti sexu za peníze,
A nikdy by za sex neplatil.
Těžko ten, kdo jí za sex platí, protože je stejně ubohý jako ona...


Já vulgárnosti také nemusím, zde myslím brouka, naučnou knihu 1, ... . Ovšem dělat paušálně z lidí z venkova totální tupce, socky, balíky, ... , je ještě horší, než komentovat jednu slečnu. :P
S urážkami prostitutek nesouhlasím tedy paušálně :lol: , ovšem vyjádřit podložený názor ke konkrétní pracovnici, nemá co společného s názorem na všechny placené slečny.
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod sumiiik » pon 13. kvě 2019, 18:02

sexbook1 píše:Ja teda nevim, jakej smysl ma reagovat na piskani toho chudyho vesnickyho mouly. Za me je jenom dobre, ze to petikilo odradi podobny mrzky individua, aspon nebudu mit pocit, ze na mladou hezkou holku lezu po lecjakym strupovi ;)

Slyšeli jste slovo boží... :lol: :lol:
Do kamene tesat. :D
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » pon 13. kvě 2019, 19:35

acx píše:
Dobermann píše:Vulgarnosti v tomto topicu používá pan Pytlik. To je vše co mi vadí.
Sam jsem za ni nebyl. Nemůžu soudit.
Ale prostitutku může urážet jen vysoce morální jedinec, který je z principu proti sexu za peníze,
A nikdy by za sex neplatil.
Těžko ten, kdo jí za sex platí, protože je stejně ubohý jako ona...


Já vulgárnosti také nemusím, zde myslím brouka, naučnou knihu 1, ... . Ovšem dělat paušálně z lidí z venkova totální tupce, socky, balíky, ... , je ještě horší, než komentovat jednu slečnu. :P
S urážkami prostitutek nesouhlasím tedy paušálně :lol: , ovšem vyjádřit podložený názor ke konkrétní pracovnici, nemá co společného s názorem na všechny placené slečny.


O lidech z venkova jsem neřekl ani slovo. Ani o sockách, atd. To poprvé.
A podruhé, co je podloženého na urážením o vychcaných kurvách, když jedinou informaci, kterou dotyčný má, je její cena?
Já nevím, přirovnávejme to ke službám - fakt máš pocit, že máš v brněnských restauracích jednotnou cenu dejme tomu za pivo nebo řízek s bramborem? A že když je někdo o čtvrtinu dražší, tak je
předražený? Tady jsou ty rozdíly třeba trojnásobné... A je to jednoduchý - nemám na to, tak tam nelezu...
Já si za ní snad zajdu :roll:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků