Hledat  

Ssarule 704 072 481 amateri

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod acx » pon 13. kvě 2019, 22:05

Dobermann píše:
acx píše:
Dobermann píše:Vulgarnosti v tomto topicu používá pan Pytlik. To je vše co mi vadí.
Sam jsem za ni nebyl. Nemůžu soudit.
Ale prostitutku může urážet jen vysoce morální jedinec, který je z principu proti sexu za peníze,
A nikdy by za sex neplatil.
Těžko ten, kdo jí za sex platí, protože je stejně ubohý jako ona...


Já vulgárnosti také nemusím, zde myslím brouka, naučnou knihu 1, ... . Ovšem dělat paušálně z lidí z venkova totální tupce, socky, balíky, ... , je ještě horší, než komentovat jednu slečnu. :P
S urážkami prostitutek nesouhlasím tedy paušálně :lol: , ovšem vyjádřit podložený názor ke konkrétní pracovnici, nemá co společného s názorem na všechny placené slečny.


O lidech z venkova jsem neřekl ani slovo. Ani o sockách, atd. To poprvé.
A podruhé, co je podloženého na urážením o vychcaných kurvách, když jedinou informaci, kterou dotyčný má, je její cena?
Já nevím, přirovnávejme to ke službám - fakt máš pocit, že máš v brněnských restauracích jednotnou cenu dejme tomu za pivo nebo řízek s bramborem? A že když je někdo o čtvrtinu dražší, tak je
předražený? Tady jsou ty rozdíly třeba trojnásobné... A je to jednoduchý - nemám na to, tak tam nelezu...
Já si za ní snad zajdu :roll:


O lidech z venkova jsi neřekl, ale padlo to zde ... .
Navíc brouk nepsal o vychcaných kurvách, ale o výhradně o jedné ne kurvě, ale děvce (pro mě obrovský rozdíl) ve spojitosti co za cenu ... , takže uvádíš jiný smysl jeho vyjádření :idea:

Podsouváš mi nějaké jednotné ceny, zdůvodňuješ rozdílné ceny, ale to u mě nemá smysl, já nezpochybňuji právo, aby si kdokoliv stanovil ceny, jak uzná za vhodné. Na druhou stranu má snad každý právo říct, že je to pro něho předražené, že ten dotyčný je podle něho vychcánek. :mrgreen: Já se rozhodnu, jestli za tu cenu mi stojí za to jít do konkrétní restaurace. Mohu mít za nižší cenu pro mě zajímavější prostředí a menu nebo i vyšší cenu, ale servis mi za to musí stát. Navíc každý máme jinak postavené požadavky. U mě krásná postava a tvářička není na prvním místě. Ale že automaticky musím vlézt tam, kde je nejvyšší cena, abych nebyl socka, neměl na to, je absurdní. :roll:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod zatoichi » pon 13. kvě 2019, 23:04

.
Naposledy upravil zatoichi dne stř 3. bře 2021, 15:56, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Rafael » úte 14. kvě 2019, 0:44

sexbook1 píše: Za me je jenom dobre, ze to petikilo odradi podobny mrzky individua, aspon nebudu mit pocit, ze na mladou hezkou holku lezu po lecjakym strupovi ;)
Já bych spíš měl blbý pocit, že lezu na nějakou holku po strupovi, co jí dal 2 a půl klacku, kdoví, co po ní chtěl, třeba nějakej slizoun. Jinými slovy je pitomost si myslet, že pětikilo udělá nějakou selekci, někoho odradí, ani náhodou, to se spíše ukážou snobové.
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod petras60 » úte 14. kvě 2019, 8:03

Rafaeli na to mám jiný názor o snobech nemůže být řeč.Pokud chodíš na priváty určitě víš,že jsou holky,které jsou zadarmo drahé viz otočky já jich udělal už nejmín 100 a to nekecám a dokonce jsou takové,které by mě platit nám a né my jim určitě dáš za pravda.Bohužel stalo se mi aji vícekrát,že byla holka tak dobrá,že sem si říkal Tobě bych dal ajiSsarule nevim asi sem nebyl,ale pokud dělala na Stefanikove,tak sem za ni byl 2 krát a tam bych asi dal ty 2 litry taky.Předemnou tady píše kde jaká tlustá holka bere za půl hodiny 1000 ,tak za mě lepší dát 2000 super koc než vyhodit to samé za dvě pulhodiny s bachyněma starýma atd.Můj názor je to jen o nabídce a poptávce nic víc.A můžu Ti říci v Praze jsou aji za 1300 super holky to Brno je odpad kurev z celé čř a ted uz dokonce EU.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod vulcan » úte 14. kvě 2019, 8:58

petras60 píše: .. Ssarule nevim asi sem nebyl,ale pokud dělala na Stefanikove,tak sem za ni byl 2 krát a tam bych asi dal ty 2 litry taky.

To je jiná Bára, tato Sára/Bára byla ve Splněných snech v Židenicích.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » úte 14. kvě 2019, 13:52

acx píše:O lidech z venkova jsi neřekl, ale padlo to zde ... .
Navíc brouk nepsal o vychcaných kurvách, ale o výhradně o jedné ne kurvě, ale děvce (pro mě obrovský rozdíl) ve spojitosti co za cenu ... , takže uvádíš jiný smysl jeho vyjádření :idea:

Podsouváš mi nějaké jednotné ceny, zdůvodňuješ rozdílné ceny, ale to u mě nemá smysl, já nezpochybňuji právo, aby si kdokoliv stanovil ceny, jak uzná za vhodné. Na druhou stranu má snad každý právo říct, že je to pro něho předražené, že ten dotyčný je podle něho vychcánek. :mrgreen: Já se rozhodnu, jestli za tu cenu mi stojí za to jít do konkrétní restaurace. Mohu mít za nižší cenu pro mě zajímavější prostředí a menu nebo i vyšší cenu, ale servis mi za to musí stát. Navíc každý máme jinak postavené požadavky. U mě krásná postava a tvářička není na prvním místě. Ale že automaticky musím vlézt tam, kde je nejvyšší cena, abych nebyl socka, neměl na to, je absurdní. :roll:


takže reaguješ na mě ale přitom vlastně reaguješ na někoho jiného v diskuzi. to se nauč používat "quote", je to poměrně praktické.
to ostatní asi zkusím vysvětlit jednoduše na příkladu
" podle mého za ty peníze nestojí, chce příliš moc"
nebo
"je to vychcaná kurva, takovou bude dotovat jenom idiot"

je totéž jako
"nestojí mu za ty peníze, najde si jinou a bude spokojenější"
vs
"zasraná socka z vesnice, počítá každou korunu, smrdí mu nohy a ve finále jí bude platit v pětikorunách"

...v druhém případě uplatňuji své právo se vyjádřit, ne? okej, ale já to takhle nedělám a nemyslím, že by někdo jiný měl...

zkráceně - ať si každý píše co chce, stačí jen, když při tom nebude urážet ostatní.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » úte 14. kvě 2019, 14:10

petras60 píše:Rafaeli na to mám jiný názor o snobech nemůže být řeč.Pokud chodíš na priváty určitě víš,že jsou holky,které jsou zadarmo drahé viz otočky já jich udělal už nejmín 100 a to nekecám a dokonce jsou takové,které by mě platit nám a né my jim určitě dáš za pravda.Bohužel stalo se mi aji vícekrát,že byla holka tak dobrá,že sem si říkal Tobě bych dal ajiSsarule nevim asi sem nebyl,ale pokud dělala na Stefanikove,tak sem za ni byl 2 krát a tam bych asi dal ty 2 litry taky.Předemnou tady píše kde jaká tlustá holka bere za půl hodiny 1000 ,tak za mě lepší dát 2000 super koc než vyhodit to samé za dvě pulhodiny s bachyněma starýma atd.Můj názor je to jen o nabídce a poptávce nic víc.A můžu Ti říci v Praze jsou aji za 1300 super holky to Brno je odpad kurev z celé čř a ted uz dokonce EU.


Ano, to je ten nezákladnější princip. Pokud si podle páně Rafaela logiky má říct pěkná normální běžná slečna 1500 korun na hodinu /i když bych řekl, že jemu by se líbilo tak 1200/ tak zbytek brněnského, přestárlého a obtloustlého osazenstva měl říct cca 500 korun. Ale mnoho soudruhů norníků si za takovou zajde a vychvaluje si,
že stála jenom litr a že je to dobrá cena. Pěkná tvářička totiž není všechno :roll:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod petras60 » úte 14. kvě 2019, 14:32

Polovic by mělo platit nám aji těch 500 je moc za hodinu.Nikdy nepochopim,že na to někdo vleze a ještě platí 1500 Brno to je samá přestárlá tlustá škaredá raketa těch dobrých je tam minimum a topek podle mě žádná.Ale fotky co mají v inzerci to je samá luxusní koc tady stim by se mělo už něco udělat člověk se těší jede 100 km a kdyz koc otevře,tak jdeš do kolen co je to za hrůzu.Do Prahy máš aspon na 80% jistotu že to sedí a nebo si vybereš na místě která se Ti líbí.A ještě jedna skušenost s USA stát Florida kde je prostituce zakázána,ale da se tam sehnat holka dovezou ji až domů na eskort tak pánové bratr mi tam jednu na hodinu objednal byla luxusní mulatka GFE jaký sem ještě v tady nikde nezazil,ale cena 300USD.To jen že tam sou ceny jinde.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » úte 14. kvě 2019, 14:43

V Maroku si nekoupíš ženskou jinak, než na čtyři hodiny. Zase jiný přístup. A buchty se ti nabízejí na diskotékách, v barech, loví tě. Taky celkem sranda.
někdo tu zmínil Polsko, já tam byl zatím vždycky akorát ojebán. ale asi tomu ještě dám šanci, na roksa.pl jsou hlavně ve Varšavě high class děvčata...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Rafael » úte 14. kvě 2019, 22:19

petras60 píše:Rafaeli na to mám jiný názor o snobech nemůže být řeč.
Pokud chodíš na priváty určitě víš,že jsou holky,které jsou zadarmo drahé viz otočky já jich udělal už nejmín 100 a to nekecám a dokonce jsou takové,které by mě platit nám a né my jim určitě dáš za pravda..


Petras60, myslím, že jsem byl špatně tebou pochopen. :shock:
Vůbec se nebavím o nějakých starých, škaredých, tlustých (bez urážky), kde by se měla dělat otočka (i když jsou asi kolegové, kterým se tyto extrémy líbí).
To, co jsem chtěl říci, docela jasně, že zvýšení ceny nějaké holky o pětikilo neodfiltruje , neudělá selekci norníků, typu "mrzké individua".
sexbook1 píše: je jenom dobre, ze to petikilo odradi podobny mrzky individua,

To, že si nějaká koc dá cenu vyšší, třeba i o to pětikilo, neznamená, že za ní přijdou jen navonění, elegantní štramáci,
ale stejně tak přijdou někteří méně chutní, snobové, kteří si chtějí dokázat, že na to mají, a taky třeba někteří, kteří spoří do prasátka, aby si mohli toto jednou dovolit.
Navíc, řada ťapek se považují za něco extra, nemají sebekritiku a to, že si dají třeba 200 za hodinu neznamená, že jsou extraklasa.
Dost často jsem měl skvělou ženskou , dívku, která měla třeba 1200-1300/h. Požadovaná cena tu kvalitu neudělá.
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Rafael » úte 14. kvě 2019, 22:24

Dobermann píše: Pokud si podle páně Rafaela logiky má říct pěkná normální běžná slečna 1500 korun na hodinu /i když bych řekl, že jemu by se líbilo tak 1200/ tak zbytek brněnského, přestárlého a obtloustlého osazenstva měl říct cca 500 korun. Ale mnoho soudruhů norníků si za takovou zajde a vychvaluje si,
že stála jenom litr a že je to dobrá cena.

Pořádně si přečti, co jsem psal, a neposouvej význam kamsi jinam. Viz příspěvek výše.
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Jirka_Ovčáček » úte 14. kvě 2019, 22:44

Dobermann píše:někdo tu zmínil Polsko, já tam byl zatím vždycky akorát ojebán. ale asi tomu ještě dám šanci, na roksa.pl jsou hlavně ve Varšavě high class děvčata...

Co myslíš tím pojmem "high class děvčata"? Já se potkal leda tak s high class ojebem na ceně/čase/kvalitě služeb, viz diskuse o Jadwice :D

Jinak zdejší debata o cenách je zcela směšná... Bára měla vždy v nabídce i "normální" cenu - předtím byla výhodnejší hodina za 1500, nově 30min za litr. Chodí vás za ni mraky, pač se s ní nelze domluvit. Když inzeruje - už má plno :D Asi měla už pokrk vytrvalostních kunčaftů, co do ní dokázali bušit celou hodinu, tak to holt otočila. Dávalo by to smysl, poněvadž mi víc krát odřekla den předem naplánovanou odpolední schůzku.
Jirka_Ovčáček
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 17. zář 2018, 21:54

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » stř 15. kvě 2019, 2:57

Rafael - proč tě tedy rozčiluje, ze si nějaká řekne o vyšší taxu? Mas svoji plejádu skvělých dívek za 1200-1300, takže ti takova slečna může být úplně ukradená.
Jirka Ovčáček - high class myšleno profi fotky, udržované, vystajlované, vymakaná postava a hodinová sazba od 200 eur výše
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod gumak » stř 15. kvě 2019, 6:43

Nadarmo se neřiká že je něco drahý jak kurva :lol: Pokud někdo chodí jednou za čas tak v tom nevidím problém. Tím že tu není prakticky žádná konkurence může si to dovolit. Jinak co vím, tak některé dívky si kunšavti berou i na 3h atd. Zvedla cenu za hoďku,ale snížila za půl - za mě dobrý.
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod sexbook1 » stř 15. kvě 2019, 9:20

Rafael píše:
petras60 píše:Rafaeli na to mám jiný názor o snobech nemůže být řeč.
Pokud chodíš na priváty určitě víš,že jsou holky,které jsou zadarmo drahé viz otočky já jich udělal už nejmín 100 a to nekecám a dokonce jsou takové,které by mě platit nám a né my jim určitě dáš za pravda..


Petras60, myslím, že jsem byl špatně tebou pochopen. :shock:
Vůbec se nebavím o nějakých starých, škaredých, tlustých (bez urážky), kde by se měla dělat otočka (i když jsou asi kolegové, kterým se tyto extrémy líbí).
To, co jsem chtěl říci, docela jasně, že zvýšení ceny nějaké holky o pětikilo neodfiltruje , neudělá selekci norníků, typu "mrzké individua".
sexbook1 píše: je jenom dobre, ze to petikilo odradi podobny mrzky individua,

To, že si nějaká koc dá cenu vyšší, třeba i o to pětikilo, neznamená, že za ní přijdou jen navonění, elegantní štramáci,
ale stejně tak přijdou někteří méně chutní, snobové, kteří si chtějí dokázat, že na to mají, a taky třeba někteří, kteří spoří do prasátka, aby si mohli toto jednou dovolit.
Navíc, řada ťapek se považují za něco extra, nemají sebekritiku a to, že si dají třeba 200 za hodinu neznamená, že jsou extraklasa.
Dost často jsem měl skvělou ženskou , dívku, která měla třeba 1200-1300/h. Požadovaná cena tu kvalitu neudělá.


On vazne nekdo chodi za drazsima holkama jen proto, aby si dokazal, ze na to ma? Jinak nerozumim tvymu pohorseni kvuli zmince o mrzkejch chudejch individuich z vesnice. Ten privlastek smeroval ciste na brouka pytlika, kterej se tady tak projevoval a ted se zbabele stazenym ocasem nekde vyje v koutku. Financni situace a puvod ostatnich zde diskutujicich necitim potrebu komentovat, protoze na rozdil od zmineneho ID druhe kategorie nemaji potrebu plivat na holku jen proto, ze na ni nemaji (at uz z jakyhokoliv duvodu).
sexbook1
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 22. srp 2016, 12:12

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků