Hledat  

Ssarule 704 072 481 amateri

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod petras60 » stř 15. kvě 2019, 9:37

Máš pravdu přesně tak.Není to o tom komu kolik dám,ale musí holka taky vypadat.Když si vemu ,které holky chtějí 1500 ,tak se vůbec nedivím,že pěkná mladá holka chce 2000,-A jestli je tam ještě GFE super proč ne.Lepší jedno za čas dát 2000,- a mít zážitek nez dát 3 krat 1500,-a odcházet nasraný s pocitem,že radši sem ty peníze měl dát do psího útulku.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » stř 15. kvě 2019, 10:18

petras60 píše:Máš pravdu přesně tak.Není to o tom komu kolik dám,ale musí holka taky vypadat.Když si vemu ,které holky chtějí 1500 ,tak se vůbec nedivím,že pěkná mladá holka chce 2000,-A jestli je tam ještě GFE super proč ne.Lepší jedno za čas dát 2000,- a mít zážitek nez dát 3 krat 1500,-a odcházet nasraný s pocitem,že radši sem ty peníze měl dát do psího útulku.


palec nahoru /a ne proto, že jsem Dobermann:))) to je název filmu, ne plemeno psa:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod acx » stř 15. kvě 2019, 11:15

Dobermann píše:V Maroku si nekoupíš ženskou jinak, než na čtyři hodiny. Zase jiný přístup. A buchty se ti nabízejí na diskotékách, v barech, loví tě. Taky celkem sranda.
někdo tu zmínil Polsko, já tam byl zatím vždycky akorát ojebán. ale asi tomu ještě dám šanci, na roksa.pl jsou hlavně ve Varšavě high class děvčata...


Dobermann, na rokse by jsi měl brát jen tam ověřená děvčata, faky jsou tam taky, dokonce expandují už i k nám ... . :idea:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » stř 15. kvě 2019, 12:31

až se dostanu na podzim do Varšavy, na tvoji dobrou radu si vzpomenu :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Rafael » stř 15. kvě 2019, 13:32

Dobermann píše:Rafael - proč tě tedy rozčiluje, ze si nějaká řekne o vyšší taxu? Mas svoji plejádu skvělých dívek za 1200-1300, takže ti takova slečna může být úplně ukradená.

Pořád nepochopil ? Proč tebe rozčiluje, když konstatuji, že pětikilo navíc nikoho neodfiltruje ani negarantuje nějaký lepší sex.
A druhák, psal jsem , že nej GFE jsem často měl s dívkami, které měly třeba cenu 1200 - 1300, to jest, že výše ceny s tou kvalitou nemá korelaci.
Žádná plejáda :wink: , ale najdou se. Snad už je to jasné. :D
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » stř 15. kvě 2019, 19:08

Rafael píše:
Dobermann píše:Rafael - proč tě tedy rozčiluje, ze si nějaká řekne o vyšší taxu? Mas svoji plejádu skvělých dívek za 1200-1300, takže ti takova slečna může být úplně ukradená.

Pořád nepochopil ? Proč tebe rozčiluje, když konstatuji, že pětikilo navíc nikoho neodfiltruje ani negarantuje nějaký lepší sex.
A druhák, psal jsem , že nej GFE jsem často měl s dívkami, které měly třeba cenu 1200 - 1300, to jest, že výše ceny s tou kvalitou nemá korelaci.
Žádná plejáda :wink: , ale najdou se. Snad už je to jasné. :D


že někoho odfiltruje nebo neodfiltruje, to napsal někdo úplně jiný. nechápu, proč mi to vysvětluješ. brečíš na špatným hrobě. pochopil? já jsem o ničem takovém nepsal.
že jsi měl sex typu GFE s dívkami za 1200-1300 je úžasné, ale nechápu, jak to souvisí se Sarou.
a že pětikilo negarantuje lepší sex? to se uklidňuješ? nebo komu to vysvětluješ? Sáře, která si řekne o dvojku a klienti to dávají? nebo těm klientům, kteří si připlatili?

já vím, že ekonomika evidentně není tvoje silná stránka, ale:
jak k tomu ta dotyčná došla, že si řekla o vyšší cenu? měla nižší a nikdo nechodil, tak ji zvýšila? nebo jí všichni nadávali, že je moc laciná, a že by měla zdražit? jak se to stalo?
můžeš mi to vysvětlit?

mě to nerozčiluje, ale uvědom si, že vyšší cena nutně nemusí znamenat vyšší kvalitu, ale že vyšší kvalita je skoro vždy o něco dražší. nebo stojí točeňák víc než uherák? Mercedes míň než Škocna?
Bahamy přijdou levněji, než Chorvatsko?
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Rafael » čtv 16. kvě 2019, 1:10

Dobermann píše: ...že někoho odfiltruje nebo neodfiltruje, to napsal někdo úplně jiný.
GFE s dívkami za 1200-1300 je úžasné, ale nechápu, jak to souvisí se Sarou.

:shock: o tom odfiltrování jsem psal já.
A souvisí to se Sárou asi víc než tvoje povídání o marockých holkách a že si vzpomeneš na rady acx ve Varšavě.
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » čtv 16. kvě 2019, 6:36

Rafael píše:
Dobermann píše: ...že někoho odfiltruje nebo neodfiltruje, to napsal někdo úplně jiný.
GFE s dívkami za 1200-1300 je úžasné, ale nechápu, jak to souvisí se Sarou.

:shock: o tom odfiltrování jsem psal já.
A souvisí to se Sárou asi víc než tvoje povídání o marockých holkách a že si vzpomeneš na rady acx ve Varšavě.


:roll:
sexbook1 píše:Ja teda nevim, jakej smysl ma reagovat na piskani toho chudyho vesnickyho mouly. Za me je jenom dobre, ze to petikilo odradi podobny mrzky individua, aspon nebudu mit pocit, ze na mladou hezkou holku lezu po lecjakym strupovi ;)


nechme toho, ty jsi dysgrafik a dyslektik a bůhvíco ještě nejspíš...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod luky.fx » čtv 16. kvě 2019, 8:47

Podařilo se někomu dovolat? Psal jsem ji jak na amatérech - žádná reakce a tel číslo je pořád nedostupné už asi 3 den zkouším volat v různé časy a pořád nic... Má někdo jinou zkušenost než já?
luky.fx
 
Příspěvky: 56
Registrován: ned 26. úno 2012, 22:31

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod markopolo » čtv 16. kvě 2019, 15:16

mám úplně stejnou zkušenost
markopolo
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 30. dub 2015, 9:40

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Rafael » čtv 16. kvě 2019, 15:23

Dobermann píše: nechme toho, ty jsi dysgrafik a dyslektik a bůhvíco ještě nejspíš...

Záměrně manipuluješ.
Rafael píše:Vůbec se nebavím o nějakých starých, škaredých, tlustých (bez urážky), kde by se měla dělat otočka (i když jsou asi kolegové, kterým se tyto extrémy líbí). To, co jsem chtěl říci, docela jasně, že zvýšení ceny nějaké holky o pětikilo neodfiltruje , neudělá selekci norníků, typu "mrzká individua".

Spíš se věnuj sám sobě, abys tu dal nějakou věcnou recenzi.
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Rafael » čtv 16. kvě 2019, 15:27

luky.fx píše:Podařilo se někomu dovolat? Psal jsem ji jak na amatérech - žádná reakce a tel číslo je pořád nedostupné

Na amatérech má v profilu napsáno, že nemá cenu ji psát přes zprávy. A telefon bohužel fakt nezvedá. :evil: Jednou jsem se dovolal před 2 týdny a to byla mimo město.
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Dobermann » čtv 16. kvě 2019, 20:40

Rafael píše:
Dobermann píše: nechme toho, ty jsi dysgrafik a dyslektik a bůhvíco ještě nejspíš...

Záměrně manipuluješ.
Rafael píše:Vůbec se nebavím o nějakých starých, škaredých, tlustých (bez urážky), kde by se měla dělat otočka (i když jsou asi kolegové, kterým se tyto extrémy líbí). To, co jsem chtěl říci, docela jasně, že zvýšení ceny nějaké holky o pětikilo neodfiltruje , neudělá selekci norníků, typu "mrzká individua".

Spíš se věnuj sám sobě, abys tu dal nějakou věcnou recenzi.


tady už se to nedá vyhrát, teď už se jenom ztrapňuju a nikoho dalšího už to nezajímá, ale prostě se neovládnu a zkusím to ještě jednou

šulin napsal: pětikilo odflltruje
kokot napsal: pětikilo neodfiltruje
pindík napsal (já): něco úplně jiného něco úplně jiného
kokot napsal: proč tě rozčiluje, že jsem napsal, že pětikilo neodfiltruje???

pindík napsal: (já) kde jsem kurva napsal, že mě to rozčiluje????

reagoval jsi na někoho úplně jiného, mě to je úplně fuk, je mi jedno, koho to odfiltruje nebo ne proboha!? já se do toho vůbec nemíchám, proč mě do toho zatahuješ???
další /acx/ mě obviňuje, že něco dělám z lidí ze vsi... ale děkuju, takový hádky jsem měl s bejvalkou a hrozně mi chybí ta pohotovost reagovat na něco, co vůbec nesouvisí s meritem věci...

recenze nečekej, já napíšu doporučení, kdo chce vědět víc o průběhu akce, ať si zaplatí vstupný a může koukat :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod sexprivat » pon 20. kvě 2019, 9:48

Dobermann píše:
Rafael píše:
Dobermann píše: nechme toho, ty jsi dysgrafik a dyslektik a bůhvíco ještě nejspíš...

Záměrně manipuluješ.
Rafael píše:Vůbec se nebavím o nějakých starých, škaredých, tlustých (bez urážky), kde by se měla dělat otočka (i když jsou asi kolegové, kterým se tyto extrémy líbí). To, co jsem chtěl říci, docela jasně, že zvýšení ceny nějaké holky o pětikilo neodfiltruje , neudělá selekci norníků, typu "mrzká individua".

Spíš se věnuj sám sobě, abys tu dal nějakou věcnou recenzi.


tady už se to nedá vyhrát, teď už se jenom ztrapňuju a nikoho dalšího už to nezajímá, ale prostě se neovládnu a zkusím to ještě jednou

šulin napsal: pětikilo odflltruje
kokot napsal: pětikilo neodfiltruje
pindík napsal (já): něco úplně jiného něco úplně jiného
kokot napsal: proč tě rozčiluje, že jsem napsal, že pětikilo neodfiltruje???

pindík napsal: (já) kde jsem kurva napsal, že mě to rozčiluje????

reagoval jsi na někoho úplně jiného, mě to je úplně fuk, je mi jedno, koho to odfiltruje nebo ne proboha!? já se do toho vůbec nemíchám, proč mě do toho zatahuješ???
další /acx/ mě obviňuje, že něco dělám z lidí ze vsi... ale děkuju, takový hádky jsem měl s bejvalkou a hrozně mi chybí ta pohotovost reagovat na něco, co vůbec nesouvisí s meritem věci...

recenze nečekej, já napíšu doporučení, kdo chce vědět víc o průběhu akce, ať si zaplatí vstupný a může koukat :lol:




:D :D :D :D :D :D
sexprivat
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř 18. srp 2010, 11:29

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod RuprtBajaja » úte 28. kvě 2019, 23:50

Tak jsem volal.
Prvně, že telefon vypnutý.
Po nějaké hodince, nebo tak, zvedla telefon, načež mi to hned položila se slovy, že žádný peníze nechce, a ještě se u toho zasmála...

Takže nějak nevěřím, že u ní někdo byl. Spíš to vypadá, z té reakce, že buď dala špatné číslo, nebo nějakej vocas udělal inzerát s fake fotkou a hodil ta číslo nějaký svý známý.
RuprtBajaja
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 21. úno 2016, 2:08

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: holbe a 13 návštevníků