Hledat  

Ssarule 704 072 481 amateri

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod 3Gf » ned 7. dub 2019, 18:40

Mel nekdo tu cest?

https://www.amateri.com/cs/lide/1960024/Ssarule

Zdravím, nabízím erotické služby - přístup milenky, soukromí a diskrétnost na prvním místě.
Jsem mladá, spolehlivá, čistotná a doufám že i milá studentka, co ti nabídne klasiku, líbání a orálek - vše s ochranou, zdraví je pro mě ( doufám, že i pro tebe) prioritní. Hledám solidní muže na úrovni, kteří milují sex nebo si potřebují vyčistit hlavu v příjemném prostředí s ještě příjemnější slečnou ;P
Cena 2000hodina, 1000 půlhodinka. Rezervace pouze telefonicky!! A to na čísle 704 072 481
.
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Chris Redfield » úte 9. dub 2019, 16:19

Chtěl bych vidět to líbání s ochranou. A nechápu, že jazyky do tlamy jí nevadí,ale čurák do huby bez gumy ne ? Šak logika more ne ? Logika.
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod gumak » pon 29. dub 2019, 7:38

Tak co? nekecejte že nikdo nebyl :evil: :mrgreen:
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod Jirka_Ovčáček » stř 1. kvě 2019, 21:21

gumak píše:Tak co? nekecejte že nikdo nebyl :evil: :mrgreen:

Ale to víš, že u ní bylo už spousta lidí, viz zde:
http://sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=5886
Jirka_Ovčáček
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 17. zář 2018, 21:54

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod gumak » čtv 2. kvě 2019, 7:39

Jirka_Ovčáček píše:
gumak píše:Tak co? nekecejte že nikdo nebyl :evil: :mrgreen:

Ale to víš, že u ní bylo už spousta lidí, viz zde:
http://sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=5886

Koukám teda že hejbla z cenama.
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod jihlstein » sob 4. kvě 2019, 9:48

Jirka_Ovčáček píše:
gumak píše:Tak co? nekecejte že nikdo nebyl :evil: :mrgreen:

Ale to víš, že u ní bylo už spousta lidí, viz zde:
http://sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=5886




Je to vážně ona, Bára?
jihlstein
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 8. lis 2013, 18:17

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod jajaja123 » sob 4. kvě 2019, 10:16

Nedávno jsem byl. Je topová. Dle mého skromného názoru najdeš v Brně zřídka lepší. Detaily se mi nechce rozepisovat :D
jajaja123
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 1. dub 2018, 18:40

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod broukpytlík » sob 4. kvě 2019, 17:46

jajaja123 píše:Nedávno jsem byl. Je topová. Dle mého skromného názoru najdeš v Brně zřídka lepší. Detaily se mi nechce rozepisovat :D


Řekni mi co je na ní topovyho, že ti za 2tis za hodku nevykouri bez gumy a kundu vylizat ji taky nemůžeš. :mrgreen: pak to tady v tom Brně je na picu, tím že podporujete tuhle cenovou politiku těch kurev. Maximálně ji nasrat, nic víc.
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod papajooe » pát 10. kvě 2019, 10:58

broukpytlík píše:
jajaja123 píše:Nedávno jsem byl. Je topová. Dle mého skromného názoru najdeš v Brně zřídka lepší. Detaily se mi nechce rozepisovat :D


Řekni mi co je na ní topovyho, že ti za 2tis za hodku nevykouri bez gumy a kundu vylizat ji taky nemůžeš. :mrgreen: pak to tady v tom Brně je na picu, tím že podporujete tuhle cenovou politiku těch kurev. Maximálně ji nasrat, nic víc.


Ano, chápu, že s tímto přístupem k ženám na ní nic skvělého nemůžeš vidět, taky asi nebudeš její cílová skupina.
Za mě byla skvělá, sice trochu „profesionální“, ale po všech ostatních stránkách výborná. Myslím, že je v pořádku, že holka, která toto dělá jako práci, si drží nějaký odstup a udržuje hygienické standardy, které sice trochu kazí dojem z živočišnosti sexu, ale nadruhou stranu budí důvěru, že ta holka o sebe dbá a je zdravá. Takže moje hodnocení je bezvýhradně pozitivní!
papajooe
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon 25. čer 2018, 16:33

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod acx » pát 10. kvě 2019, 17:42

papajooe píše:
broukpytlík píše:
jajaja123 píše:Nedávno jsem byl. Je topová. Dle mého skromného názoru najdeš v Brně zřídka lepší. Detaily se mi nechce rozepisovat :D


Řekni mi co je na ní topovyho, že ti za 2tis za hodku nevykouri bez gumy a kundu vylizat ji taky nemůžeš. :mrgreen: pak to tady v tom Brně je na picu, tím že podporujete tuhle cenovou politiku těch kurev. Maximálně ji nasrat, nic víc.


Ano, chápu, že s tímto přístupem k ženám na ní nic skvělého nemůžeš vidět, taky asi nebudeš její cílová skupina.
Za mě byla skvělá, sice trochu „profesionální“, ale po všech ostatních stránkách výborná. Myslím, že je v pořádku, že holka, která toto dělá jako práci, si drží nějaký odstup a udržuje hygienické standardy, které sice trochu kazí dojem z živočišnosti sexu, ale nadruhou stranu budí důvěru, že ta holka o sebe dbá a je zdravá. Takže moje hodnocení je bezvýhradně pozitivní!


No, Báru bych jako ženu neviděl :D Snad dívku, taktak svéprávnou. :wink:
Já bych se zase mohl divit tvému přístupu k ženám, protože chtít chladné, sterilní, co poslušně podrží, protože jí nic jiného nezbývá, bydlet musí a cena může odpovídat jen vzhledu ... , to také není nic pro mě. Ale neberu ti to, natož abych tebe hodnotil, to bych si v tomto případě nedovolil. :mrgreen:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod papajooe » ned 12. kvě 2019, 12:05

acx píše: No, Báru bych jako ženu neviděl :D Snad dívku, taktak svéprávnou. :wink:
Já bych se zase mohl divit tvému přístupu k ženám, protože chtít chladné, sterilní, co poslušně podrží, protože jí nic jiného nezbývá, bydlet musí a cena může odpovídat jen vzhledu ... , to také není nic pro mě. Ale neberu ti to, natož abych tebe hodnotil, to bych si v tomto případě nedovolil. :mrgreen:


Ok, co píšeš je docela trefné, díky za zpětnou vazbu:-). Já prostě musel reagovat na Broukapytlíka, který urážel Sáru za to, že má hranice, za které nejde, a chce za to víc peněz než ostatní. To mi z jeho strany připadalo jako tragické nepochopení demokratických hodnot osobní svobody a volného trhu, jejichž jsem upřímným obhájcem :) A chladná to ona nebyla ani trochu... ;-)
papajooe
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon 25. čer 2018, 16:33

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod broukpytlík » ned 12. kvě 2019, 13:08

papajooe píše:
acx píše: No, Báru bych jako ženu neviděl :D Snad dívku, taktak svéprávnou. :wink:
Já bych se zase mohl divit tvému přístupu k ženám, protože chtít chladné, sterilní, co poslušně podrží, protože jí nic jiného nezbývá, bydlet musí a cena může odpovídat jen vzhledu ... , to také není nic pro mě. Ale neberu ti to, natož abych tebe hodnotil, to bych si v tomto případě nedovolil. :mrgreen:


Ok, co píšeš je docela trefné, díky za zpětnou vazbu:-). Já prostě musel reagovat na Broukapytlíka, který urážel Sáru za to, že má hranice, za které nejde, a chce za to víc peněz než ostatní. To mi z jeho strany připadalo jako tragické nepochopení demokratických hodnot osobní svobody a volného trhu, jejichž jsem upřímným obhájcem :) A chladná to ona nebyla ani trochu... ;-)


Prostě je to drahá, vychcaná děvka, kde dostaneš za hodně pěněz málo muziky. :wink: To je celý a jen idiot bude děvky tohohle typu dotovat. :lol:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod mireck » ned 12. kvě 2019, 15:14

papajooe píše:Prostě je to drahá, vychcaná děvka, kde dostaneš za hodně pěněz málo muziky. To je celý a jen idiot bude děvky tohohle typu dotovat.

Cenu víš dopředu, na služby se jí předem můžes zeptat a nemusíš na to přistoupit. Tím se jí nezastávám, já bych 2000 za hodinu nedal. Vychcanou děvkou bych nazval Jadwigu http://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=6155
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod jajaja123 » ned 12. kvě 2019, 15:22

Brouk pytlík je evidentně kokot co dokáže jen nadávat a na všechno si stěžovat. Typickej Čecháček co pořádně nemyslí. Takovej ten týpek co na tapiny nadává a stejně za nima furt poleze :DDDD
jajaja123
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 1. dub 2018, 18:40

Re: Ssarule 704 072 481 amateri

Příspěvekod broukpytlík » ned 12. kvě 2019, 15:38

jajaja123 píše:Brouk pytlík je evidentně kokot co dokáže jen nadávat a na všechno si stěžovat. Typickej Čecháček co pořádně nemyslí. Takovej ten týpek co na tapiny nadává a stejně za nima furt poleze :DDDD


Evidentně si nepochopil o čem je řeč. :wink:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Další

Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků