Hledat  

Mery Mojm.608551494

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Mery Mojm.608551494

Příspěvekod lada. » čtv 14. zář 2006, 22:23

Panove Chtel jsem se zeptat jestli je to ta sama mery co bila Maruska na Mojmiraku?Bil jsem za ni asi pred rokem a pak inzerovala ze bude koncit!a podle fotek na sexprivat!bich rekl ze to neni ta sama!obcas si rika Maruska a obcas mery!CHtel bych ji znovu navstivit! :oral:
lada.
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 18. čer 2005, 12:32

Příspěvekod meliconi » čtv 14. zář 2006, 23:10

To si snad děláš prdel ne s tím pravopisem!!!!!! To má být nejaká recese nebo seš fakt tak omezenej? Chápu že jednou se spléct může každý ale udělat takovou hrubku ve třech stejných slovech může jen dement!!!
meliconi
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 18. črc 2005, 14:59

Máš také máslo na hlavě.

Příspěvekod kanec » pát 15. zář 2006, 7:57

Hrubky nejsou jen chybná "i" nebo "y". Jsou to sice obzvlášť velké hrubky, ale také chybějící interpunkční znaménka (čárky) v souvětích, jsou hrubkami.

Podívej se, cos napsal. A červeně jsou označeny chyby, které jsi udělal.
To si snad děláš prdel, ne s tím pravopisem!!!!!! To má být nejaká recese nebo seš fakt tak omezenej? Chápu, že jednou se spléct může každý, ale udělat takovou hrubku ve třech stejných slovech, může jen dement!!!


Za nás byla za každou hrubku známka snížena o jeden stupeň. Ty jsi udělal čtyři hrubky a další dvě chyby ve třech větách. To je také "slušný" výkon.... Oznámkuj se sám.

Ale nic ve zlém. Toto fórum není k tomu, abychom hodnotili znalosti češtiny, ale o příjemnějších záležitostech. Tak se jim věnujme !
kanec
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2005, 15:03

Příspěvekod Saharas » ned 17. zář 2006, 4:09

Ano,opravdu dnes inzerovaná Mery je dříve inzerující jako Maruška.Bývala na Mojmírově náměstí v Kr.Poli a dnes je na Štefánikové.
Saharas
 
Příspěvky: 64
Registrován: sob 17. čer 2006, 1:57

Maruška

Příspěvekod Erszi » pát 9. úno 2007, 12:50

Čau, tak za Maruškou já chodím pořád a zklamaný jsem byl jen jednou, ale ne vždycky prostě musí mít holka náladu, zvlášť když má za sebou celý den a třeba ne příjemné zákazníky. Jinak je milá, moc fajn, dobře si tam vždycky odpočnu a líbí se mi a sex s ní se mi taky líbí.
Erszi
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. říj 2005, 10:30


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků