Hledat  

piercing

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

piercing

Příspěvekod fukm » úte 2. led 2007, 17:02

Mate nekdo tip na slecnu z Brna s piercingem na kunde, ktera se s nim rada pochlubi a necha na sebe sahnout ? Urcite by takovy maly seznam zajimal vic lidi.
fukm
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 5. čer 2006, 21:04

Re: piercing

Příspěvekod fukm » pon 29. led 2007, 19:23

fukm píše:Mate nekdo tip na slecnu z Brna s piercingem na kunde, ktera se s nim rada pochlubi a necha na sebe sahnout ? Urcite by takovy maly seznam zajimal vic lidi.


Nechce se mi verit, ze by se zadna s piercingem nenasla a ze jste takovou nepotkali, tak nebudte lakomi a podelte se prosim.
fukm
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 5. čer 2006, 21:04

Re: piercing

Příspěvekod Alda26 » pon 29. led 2007, 22:51

fukm píše:
fukm píše:Mate nekdo tip na slecnu z Brna s piercingem na kunde, ktera se s nim rada pochlubi a necha na sebe sahnout ? Urcite by takovy maly seznam zajimal vic lidi.


Nechce se mi verit, ze by se zadna s piercingem nenasla a ze jste takovou nepotkali, tak nebudte lakomi a podelte se prosim.


Bohuzel, lituji, zatim jsem zadnou s piercingem jsem nenasel :-((
Alda26
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 5. led 2007, 23:26

Piercing

Příspěvekod pepan » čtv 1. úno 2007, 15:42

Myslim ze jsem jednu takovou uz videl, mam dojem ze delala sveho casu na Hlinkach a jmenovala se Niky, ale to je tak 2 roky stara informace.
pepan
 
Příspěvky: 99
Registrován: ned 29. kvě 2005, 10:59


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Dawex a 11 návštevníků