Hledat  

Ceny nad 5000

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Fuckingshit » sob 30. dub 2022, 20:58

Dobermann píše:
Fuckingshit píše:Tohle je tak zbytečný :roll: Akorát se člověk rozmlsá, pak zjistí, že v Brně stejně nic dobrého není a udělá to znovu a znovu... Výsledek bude prázdná kapsa a zvýšení cen. I kdybych byl milionář, tak 5000 za lupačku žádné dávat nebudu. Vždyť co ta ženská dělá tak namáhavého, že jenom roztáhne nohy? Si myslí, že jsou nějaké bájné bytosti nebo co? :lol: Trochu soudnost chlapci...


hele já tě nechci přeceňovat, ale zkusím dát takový příklad, třeba to pochopíš i ty :lol: vykouřil bys mi čuráka za 5000? dyť to není žádná těžká práce, ne? že ne? a to jsi nějaká bájná bytost, nebo co? :lol: nebo nechceš kouřit? tak roztahuj půlky, to je taky výdělek zadarmo :twisted:


Trapné přirovnání :shock: Vykuř si ho sám ty idiote! :roll: Ta ženská snad dělá nějaké homosexuální praktiky, nebo něco nepřirozeného, nedobrovolně? Tak tady nepiš takový sračky, ty demente.
Fuckingshit
 
Příspěvky: 374
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod romxy » sob 30. dub 2022, 22:30

Fuckingshit píše:
Dobermann píše:
Fuckingshit píše:Tohle je tak zbytečný :roll: Akorát se člověk rozmlsá, pak zjistí, že v Brně stejně nic dobrého není a udělá to znovu a znovu... Výsledek bude prázdná kapsa a zvýšení cen. I kdybych byl milionář, tak 5000 za lupačku žádné dávat nebudu. Vždyť co ta ženská dělá tak namáhavého, že jenom roztáhne nohy? Si myslí, že jsou nějaké bájné bytosti nebo co? :lol: Trochu soudnost chlapci...


hele já tě nechci přeceňovat, ale zkusím dát takový příklad, třeba to pochopíš i ty :lol: vykouřil bys mi čuráka za 5000? dyť to není žádná těžká práce, ne? že ne? a to jsi nějaká bájná bytost, nebo co? :lol: nebo nechceš kouřit? tak roztahuj půlky, to je taky výdělek zadarmo :twisted:


Trapné přirovnání :shock: Vykuř si ho sám ty idiote! :roll: Ta ženská snad dělá nějaké homosexuální praktiky, nebo něco nepřirozeného, nedobrovolně? Tak tady nepiš takový sračky, ty demente.

Ty asi ještě nevíš, že tento pejsek je pasák ...
romxy
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 17. lis 2016, 17:04

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Dobermann » ned 1. kvě 2022, 9:24

Fuckingshit píše:
Dobermann píše:
Fuckingshit píše:Tohle je tak zbytečný :roll: Akorát se člověk rozmlsá, pak zjistí, že v Brně stejně nic dobrého není a udělá to znovu a znovu... Výsledek bude prázdná kapsa a zvýšení cen. I kdybych byl milionář, tak 5000 za lupačku žádné dávat nebudu. Vždyť co ta ženská dělá tak namáhavého, že jenom roztáhne nohy? Si myslí, že jsou nějaké bájné bytosti nebo co? :lol: Trochu soudnost chlapci...


hele já tě nechci přeceňovat, ale zkusím dát takový příklad, třeba to pochopíš i ty :lol: vykouřil bys mi čuráka za 5000? dyť to není žádná těžká práce, ne? že ne? a to jsi nějaká bájná bytost, nebo co? :lol: nebo nechceš kouřit? tak roztahuj půlky, to je taky výdělek zadarmo :twisted:


Trapné přirovnání :shock: Vykuř si ho sám ty idiote! :roll: Ta ženská snad dělá nějaké homosexuální praktiky, nebo něco nepřirozeného, nedobrovolně? Tak tady nepiš takový sračky, ty demente.


Tak opichej starou tlustou šeredu přirozeně :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Dobermann » ned 1. kvě 2022, 9:30

To víš že jo Romxy :lol: a letím teď na dovolenou za to, co jsem od tebe dostal, takže do Rosic :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 12. kvě 2022, 12:16

Tak mi pětitisícová koc dnes napsala, kdy se zas uvidíme :lol: po mé odpovědi, že ji rád uvidím, ale ne za tu cenu, že místo 3hod mi stačí hodinka, se už neozvala.
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod hank.m » pon 16. kvě 2022, 23:03

Chris Redfield píše:Tak mi pětitisícová koc dnes napsala, kdy se zas uvidíme :lol: po mé odpovědi, že ji rád uvidím, ale ne za tu cenu, že místo 3hod mi stačí hodinka, se už neozvala.


Tak na ni sem hod kontakt ;)
hank.m
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon 29. pro 2014, 10:00

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod TomDoll » úte 17. kvě 2022, 12:37

Tak jsem do toho sel. Kontakt na Hledamsponzora. Dopoledne ve Wellness, pronajem 2000, 4000 pro ni, jeste nejaky sampicko a blbiny okolo. Celkem 7000 za dopoledne s krasnou, mladou, ochotnou. Mel jsem 2 L podminky, libani a lizani. Splneno. GFE maximalka, pritulna. Kour bez, vse ostatni s. Anal ne, ale to me zas tak neva. Nakonec jsem se za ty 3 hodiny vycakal 6x, to posledni uz byla hodne kapicka. Vyzdimanej jak citron, vysusenej ze sauny. Az po sem to zni jako pohadka ... a ted ty negativa.

Uz na konci me zacala masirovat, kdy jako znovu a ze me vlastne dala napoprve slevu 1000 ... u toho me hladila, ze bych ji slibil i barak. Tak jsem slibil.
Celou dobu velmi detailni otazky, rodina, manzelka, prace ... v tomto se mi vzdy objevi vystrazne svetylko. Tak jsem ze sebe udelal uplne nekoho jinyho.
Muj telefon jsem za celou dobu nepustil, presto behem doby 4 pokusy o prihlaseni. To me dostalo ... nastesti jsem zkuseny v tomto ohledu a mam nornicky pristroj s nornickym cislem plny nornickejch prasaren, ale o me ani slovo a byly to skutecne jen pokusy. Jsem v tomo ohledu paranoidni a mam na to appku.

No, je to uz 14 dni, v prvnim tydnu 3x mi volala bez ohlaseni - nastesti opet nornickej telefon, nezvoni, nesviti, neblika, nevrni. Nekolik zprav. Kdy se zase uvidime a jak jsem byl sladkej a pod. No ... chlapi, co ted? Tak jsem napsal, ze na podruhe takovou financni palbu nedam a ... je klid :-)
Nutno jeste dodat, ze zadne informace nic se nestalo. Asi nic nenasla. A ani v tech zpravach nebylo nic naznaceno, nebo nejak zautoceno ... vse jen na bazi lakani.

Zaver ... jo, mam zazitek, ale pisi to hlavne ted, ze jsem byl u jedne sve stalice za 1400 na pul hodky, a jsem tak nejak spokojenejsi :-D

PS: Jmeno stalice nereknu :-)
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Chris Redfield » stř 18. kvě 2022, 13:29

TomDoll píše:Tak jsem do toho sel. Kontakt na Hledamsponzora. Dopoledne ve Wellness, pronajem 2000, 4000 pro ni, jeste nejaky sampicko a blbiny okolo. Celkem 7000 za dopoledne s krasnou, mladou, ochotnou. Mel jsem 2 L podminky, libani a lizani. Splneno. GFE maximalka, pritulna. Kour bez, vse ostatni s. Anal ne, ale to me zas tak neva. Nakonec jsem se za ty 3 hodiny vycakal 6x, to posledni uz byla hodne kapicka. Vyzdimanej jak citron, vysusenej ze sauny. Az po sem to zni jako pohadka ... a ted ty negativa.

Uz na konci me zacala masirovat, kdy jako znovu a ze me vlastne dala napoprve slevu 1000 ... u toho me hladila, ze bych ji slibil i barak. Tak jsem slibil.
Celou dobu velmi detailni otazky, rodina, manzelka, prace ... v tomto se mi vzdy objevi vystrazne svetylko. Tak jsem ze sebe udelal uplne nekoho jinyho.
Muj telefon jsem za celou dobu nepustil, presto behem doby 4 pokusy o prihlaseni. To me dostalo ... nastesti jsem zkuseny v tomto ohledu a mam nornicky pristroj s nornickym cislem plny nornickejch prasaren, ale o me ani slovo a byly to skutecne jen pokusy. Jsem v tomo ohledu paranoidni a mam na to appku.

No, je to uz 14 dni, v prvnim tydnu 3x mi volala bez ohlaseni - nastesti opet nornickej telefon, nezvoni, nesviti, neblika, nevrni. Nekolik zprav. Kdy se zase uvidime a jak jsem byl sladkej a pod. No ... chlapi, co ted? Tak jsem napsal, ze na podruhe takovou financni palbu nedam a ... je klid :-)
Nutno jeste dodat, ze zadne informace nic se nestalo. Asi nic nenasla. A ani v tech zpravach nebylo nic naznaceno, nebo nejak zautoceno ... vse jen na bazi lakani.

Zaver ... jo, mam zazitek, ale pisi to hlavne ted, ze jsem byl u jedne sve stalice za 1400 na pul hodky, a jsem tak nejak spokojenejsi :-D



PS: Jmeno stalice nereknu :-)


Tak která šťastná vydyndala sedmičku za dopo ? :-D Jinak chválím přístup a obezřetnost, otázky na soukromí nejsou žádoucí. Ale s těmi pokusy o přihlášení, tos mě dostal . To jako vážně ? :shock: :evil:
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod TomDoll » stř 18. kvě 2022, 15:45

Proste nekdo poustel telefon. A cetl si co je na uvodni obrazovce. Ja se ho ani nedotkl. Je to klasickej klient, co ma na hlidani decek, ale ono to umi vic veci, treba to, ze zaznamenava a loguje udalosti na telefonu, jaka aplikace byla kdy spustena. Dovnitr se nedostala, ale v ruce ho mela.
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod sumiiik » stř 18. kvě 2022, 18:35

TomDoll píše:PS: Jmeno stalice nereknu :-)

To ani nemusíš,pochybuju že by někdo měl zájem o "stálici" za 1400 na půl hodiny. :D
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Nads » stř 18. kvě 2022, 22:22

A poslal bys odkaz, klidně do zpráv, na tu holku z hledam sponzora? Dik
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Dobermann » čtv 19. kvě 2022, 0:25

sumiiik píše:
TomDoll píše:PS: Jmeno stalice nereknu :-)

To ani nemusíš,pochybuju že by někdo měl zájem o "stálici" za 1400 na půl hodiny. :D


Spoustě dobrých holek z minulosti, které skončily, bych ty peníze dal jako nic. Až skončí, člověku dojde,
oč přišel…
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Obelix » ned 22. kvě 2022, 16:13

TomDoll píše:Tak jsem do toho sel. Kontakt na Hledamsponzora. Dopoledne ve Wellness, pronajem 2000, 4000 pro ni, jeste nejaky sampicko a blbiny okolo. Celkem 7000 za dopoledne s krasnou, mladou, ochotnou. Mel jsem 2 L podminky, libani a lizani. Splneno. GFE maximalka, pritulna. Kour bez, vse ostatni s. Anal ne, ale to me zas tak neva. Nakonec jsem se za ty 3 hodiny vycakal 6x, to posledni uz byla hodne kapicka. Vyzdimanej jak citron, vysusenej ze sauny. Az po sem to zni jako pohadka ... a ted ty negativa.

Uz na konci me zacala masirovat, kdy jako znovu a ze me vlastne dala napoprve slevu 1000 ... u toho me hladila, ze bych ji slibil i barak. Tak jsem slibil.
Celou dobu velmi detailni otazky, rodina, manzelka, prace ... v tomto se mi vzdy objevi vystrazne svetylko. Tak jsem ze sebe udelal uplne nekoho jinyho.
Muj telefon jsem za celou dobu nepustil, presto behem doby 4 pokusy o prihlaseni. To me dostalo ... nastesti jsem zkuseny v tomto ohledu a mam nornicky pristroj s nornickym cislem plny nornickejch prasaren, ale o me ani slovo a byly to skutecne jen pokusy. Jsem v tomo ohledu paranoidni a mam na to appku.

No, je to uz 14 dni, v prvnim tydnu 3x mi volala bez ohlaseni - nastesti opet nornickej telefon, nezvoni, nesviti, neblika, nevrni. Nekolik zprav. Kdy se zase uvidime a jak jsem byl sladkej a pod. No ... chlapi, co ted? Tak jsem napsal, ze na podruhe takovou financni palbu nedam a ... je klid :-)
Nutno jeste dodat, ze zadne informace nic se nestalo. Asi nic nenasla. A ani v tech zpravach nebylo nic naznaceno, nebo nejak zautoceno ... vse jen na bazi lakani.

Zaver ... jo, mam zazitek, ale pisi to hlavne ted, ze jsem byl u jedne sve stalice za 1400 na pul hodky, a jsem tak nejak spokojenejsi :-D

PS: Jmeno stalice nereknu :-)


Však na tom webu skoro všechny holky mají, že požadují nejlépe 20-50 tisíc měsíčně. A ještě za to, že si s nějakou holkou můžeš psát chtějí 1200.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod TomDoll » stř 25. kvě 2022, 11:13

Obelix píše:Však na tom webu skoro všechny holky mají, že požadují nejlépe 20-50 tisíc měsíčně. A ještě za to, že si s nějakou holkou můžeš psát chtějí 1200.

S tím jsem se tam nesetkal ...
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Obelix » ned 29. kvě 2022, 15:02

TomDoll píše:
Obelix píše:Však na tom webu skoro všechny holky mají, že požadují nejlépe 20-50 tisíc měsíčně. A ještě za to, že si s nějakou holkou můžeš psát chtějí 1200.

S tím jsem se tam nesetkal ...


Vždyť to tam má v profilu uvedené 90% holek. Ale vypadá to, že to tam je stejně samý fake profil a nedá se s žádnou holkou domluvit. Ztráta času a peněz.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků