Hledat  

Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod bleha » stř 15. úno 2023, 22:49

Obelix píše:Ahoj, tak jsem koupil letenky a od konce dubna do části května vyrážím... Mia mi dala docela dost tipů a informací, tak vám pak poreferuji :)


:oo: nezbývá než závidět! :wink:
bleha
 
Příspěvky: 270
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Obelix » sob 27. kvě 2023, 22:26

Ahoj,
Dal jsem dohromady zpětně přehled svých necelých 10 dnů v Thajsku. Třeba moje zážitky taky někoho nalákají do Thajska :D

Den první
Cestoval jsem sám, jako první podnik jsem vybral Slutz, který byl na LK Metro. Uprostřed bylo podium s několika tancujícíma holkama a kolem pódia se rozprostíraly křesla a sedačky. Na podiu mě zaujaly 2 krásné mladé holky, které na mě pokukovaĺy, vždy se usmály, pak se spolu bavili a zase se koukaly na mě. Takhle několikrát, každopádně po vystřídání holek na podiu za mnou ani jedna z nich nedorazila, zmizely někde v backstage. Zaplatil jsem svůj účet a šel jsem do Beer baru, kde jsem se potkal s random lidma z FB skupiny o thajsku, se kterými jsme si dali par piv. Jelikož jsem v Thajsku byl poprvé zavedli mě znovu na LK Metro do podniku se jménem Kink. Navigovali mě do prvního patra, kde probíhaly naked shows s hlavním pódiem uprostřed. Kolem bylo několik nahých holek se zákazníky, které se od nich nechaly uspokojovat prsty či ústy. Kolem nějakého macateho Němce byly hned 3, dokonce ho jednu chvilku 2 naráz uspokojovaly ústy. Já sedel u hlavního pódia, kde jsem měl vyhledat na krásné holky jak se po sobě vlnily a různé se nastavovaly a provokovaly lidi kolem sebe. Jedna z nich se ke mne začala více mít, tancovala kolem mě, koukala se na mě, následně tancovala i na mě, jezdila po mne svým tělem a já si s ji mohl taky hrát jak jsem chtěl - nebyl problém ji zajet rukou mezi nohy, nebo si hrát s prsama. Koupil jsem ji za tu dobu 2 lady drinky - tuším kolem 200 bahtu jeden, následně jsem zaplatil barfine (1000 BTH) a šli jsme na hotel. Na hotelu nebyla už tak aktivní jako v podniku, ale i tak akce nebyla úplně špatně, každopádně nic co bych chtěl znovu opakovat. Za akci (ST) jsem zaplatil 3000 BTH. Následovalo předání line kontaktu (který jsem za celý pobyt nevyužil) a rozloučení.

Den druhý
Po obědě jsem vyrazil na Soi 6, kde na mě křičely holky ze všech stran, a to jsem jsem jen procházel kolem, jedna mě dokonce chytnula za ruku a snažila se mě dotáhnout do podniku ve kterém pracovala. Já ale nikam nezapadnul, jen jsem se se chtěl porozhlédnout jak to tam vypadá… Nakonec jsme s kamarádem z fb skupiny šli do místní hudební restaurace s jeho thajskou kamarádkou, kterou našel přes thaifriendly (thajská seznamka - je tam dost freelancers), ta přivedla i svoji kamarádku, byla hezká, jen měla tak 35 kg a to včetně bot :D Objednali jsme asi 6 různých jídel, s tím ze si každý nabíral to co chtěl… Čekal jsem, ze se mi povede ,,sbalit" její kamarádku, bohužel bez úspěchu - prý se jen zastavila na chvilku, musí do práce. Šli jsme následně ještě do gogo, které bylo kousek od mého hotelu, líbila se mi tam jedna holka, která se na mě hned přisála, po objednání lady drinku byla ještě více přítulná… Zavírali za 10 minut, jenže i tak chtěla zaplatit BF a docela dost za LT (prý by radši LT), odmítnul jsem a šel jsem zpět na hotel, sám.

Den třetí
Ráno jsem podniknout hodinovou aloe vera masaz za 300BHt.
Na 14:00 jsem vyrazil na soi 6, zase jsem se setkal s velkým pokřikováním. U jednoho podniku seděla holka, která se mi velmi líbila, měla decentní tetování a velmi krásné tělo. Usmívala se na mě, tak jsem neváhal a šel jsem dovnitř. Po přilákání do podniku (Poison) a objednání drinku se ke mne ale holky moc neměly, seděly nadále vepředu- ke mne zády a pokřikovaly na další lidi chodící kolem. Nakonec ke mně ale přeci jenom přišla jedna slečna, se kterou jsme se trosku víc poznali - prý se jmenovala ,,Kung Fu”. Zaplatil jsem 680 za Lady drink, moje pití a barfine…slečna si řekla o 1000. následně jsme vyrazili nahoru do patra, kde jsme měli společnou sprchu, následovala akce na pokoji a další společná sprcha. Celkově jsem byl moc spokojený, za celkem málo peněz dost přímá zážitek. Na slečnu jsem dostal line kontakt.

Večer jsem se znovu potkal s lidmi z FB skupiny, tentokrát u Beer Garden. Vypili jsme pivní věž a vyrazili jsme na Walking Street, první zastávka byla GOGO Windmill. Ani jsme se poradně nerozhlédli a hned nám mamasan vnutila holky, drink a lady drink pro ně… Každopádně v podniku byla uprostřed hlavní STAGE, na které bylo asi 6 holek v uniformách - v sukýnce, některé naostro, některé měly spodní prádlo. Na rohu pak úplně nahé holky předváděly nahou show. Kousek dal byla další stage kde další 2 holky předváděly lesby show. Na druhé straně pak byla poslední stage - kulatá vana s nonstop zapnutou sprchou ve které spolu 2 nahé holky dováděly. Za celou dobu jsem zaplatil 3 lady drinky a užil jsem si celkem dost zábavy – celou dobu se na mně slečna vlnila, nechala se osahávat – i mezi nohama (byla naostro), sahala mi do rozkroku atd. Nakonec jsme zaplatili a přesouvali jsme se jinam – holkám se moc nelíbilo, že půjdeme pryč – navrhovaly už i před tím bar fine, že by s námi šly na hotel. Jinak točené pivo stálo 90 THB, láhev 170, za lady drink chtěli 200 THB.

Naše další cesta směřovala do Anabelle gogo – Náš kamarád nás hned nasměroval do druhého patra podniku. Každopádně podnik byl tak neskutečně zaplněný, že jsme byli nuceni odejít – nebylo si kde sednout, dokonce ani v přízemí podniku. Šli jsme kousek dál do podniku Pin Up – tam nebylo bohužel ani místo pro jednoho člověka, natož pro 3, takže jsme po minutě taky místo opustili. Následovalo XS Go Go – stejný výsledek. Náš večer jsme zakončili v Sapphire gogo. Na kamaráda se hned nalepila holka, které kupoval lady drinky, já si jen užíval show na pódiu a pil pivo, nic víc jsem už neměl v plánu.

Den čtvrtý
Odpoledne jsem vyrazil na Soi 6. Jako první podnik co mě zaujal byl Candy Bar, každopádně holky se mi po zapadnutí do podniku vůbec nevěnovali, takže jsem dopil drink co jsem si koupil a šel jsem hledat jiné místo. Jako další jsem šel do podniku Lolipop, bohužel mě tam začala otravovat holka, která se mi absolutně nelíbila. Když jsem ji odmítil, tak mě začaly ignorovat i ostatní holky. Po 2 drincích ale došla mamasan, s tím že mi jednu moc hezkou holku přihrála. Dle toho co říkala ji bylo čerstvě 22 let, v podniku byla poprvé - neuměla skoro vůbec anglicky, takže jsme se dost dorozumívali přes google překladač. Koupil jsem ji 2 lady drinky a tak nějak jsme se dostali k tomu, že půjdeme nahoru na pokoj - souhlasila. Na pokoji jsem byl příjemně překvapen, holka vypadala neskutečně krásně i bez oblečení a byla taková nesmělá... Akce byla taky moc super - za 1000 bahtů a jako bonus byla hrozně moc úzká :D ... Po akci na pokoji mi dala line kontakt, já následně zamířil zpátky na hotel.

Den pátý
Jelikož jsem chtěl změnu, tak jsem vyrazil na Walking Street - do insomnie. Jedná se o podnik, který se tváří jako klasický hudební klub, každopádně je plný freelancers - holek co nabízí služby. Takže se stačí bavit, objednat si drink a čekat... K mému stolečku obsluha dovedla 2 korejky s tím, že mají narváno a půlka stolečku bude má a půlka jejich... Asi po hodině se o mě začala zajímat holka z party holek kousek vedle mě... Docela dost jsme toho spolu vypili, následně jsme zamířili na hotel, s tím že chce 2000 BTH za LT (sex před spaním a pak ráno). Co se týče akce, nebylo to nejhorší, ale ani nejlepší, každopádně za tu cenu - 1200 Kč jsem měl mladou, hezkou holku u sebe na hotelu až do rána...

Den šestý
Večer jsem zamířil znovu na Walking Street, do podniku Windmill, kde jsme již předtím byli, takže jsem již věděl co čekat. Ani jsem se nestihl posadit a mamasan u mě byla již s holkou, která se mi ale nějak moc nelíbila... Proto jsem následně využil šance, kdy musela na stage a přesednul jsem si jinam - ke stage se sprchou, kde se mi líbila jedna holka. Mamasan mi hned pro ni vnutila jeden lady drink, každopádně po tom co skončila show se na mě zmiňovaná slečna hned přisála. Tancovala mi na klíně, různě se vlnila a předváděla. Nechala si sahat mezi nohy atd. Dostal jsem z ní info, že je jí 23 let - ale vypadala tak na 16 :D ... Následoval další lady drink a bar fine... při placení účtu přišla ještě další holka - malá blondýna, která se mi hrozně líbila s tím, že ať si vezmu i jí :D Každopádně bych utratil více než jsem měl v plánu, tak jsem odmítnul a vzal jsem si s sebou pouze tu jednu. Ta se šla převléknout a jeli jsme spolu na mototaxi na hotel. Na hotelu byla ještě akčnější jak v podniku, šli jsme spolu do sprchy, kde proběhlo mazlení s tím, že se věnovala i penisu a chvilku mě tam i kouřila... přesunuli jsme se do posteli, kde to bylo opravdu něco, holka byla hodně divoká. Každopádně díky četnosti sexu za posledních pár dní jsem měl problém se udělat, chudák holka ukazovala že už nemůže :D Ale nakonec se mi povedlo se udělat s tím že ona tak tak stíhala vrácení zpět do podniku. Každopádně se jednalo o jednu z nejlepších sexů co jsem zažil - na slečnu jsem dostal při jejím odchodu line kontakt.
Jinak barfine byl 1000 BTH (přišlo mi divný, že ta druhá holka na kalkulačce ukazovala 800 - ano jazyková bariéra, kalkulačka, nebo google překladač vždy pomohl :D), každopádně jsem se nechtěl hádat, tak jsem prostě zaplatil 1000.

Den sedmý
Jelikož se jednalo o můj poslední den v Pattaya, chtěl jsem si jej náležitě užít. Odpoledne jsem šel na Soi 6, kde mě zaujal podnik Exotica. Holky teprve začínaly, takže se mi zase žádná nevěnovala. To asi za půl hodiny napravila mamasan, která mi jednu slečnu přihrála - jednalo se o 24 letou holku, neuměla skoro vůbec anglicky, ale dost se mi líbila - já ji nejspíše taky, jelikož navrhovala jít nahoru už skoro od začátku. Koupil jsem ji 2 lady drinky, sobě nějaké pití a po jejích vypití jsme se přesunuli - k mému překvapení o 5 podniků vedle. Podnik nejspíš neměl nahoře vlastní pokoje, takže holka dostala po zaplacení barfine kupon, který o 5 podniků vedle směnila za klíč v pokoji. Každopádně pokoj nahoře byl asi nejmodernější co jsem na Soi 6 za tu dobu viděl - obří postel s pohodlnou matrací, noční stolek a v rohu oddělený sprchový kout.
Holka byla taková nesmělá, trošku působila nezkušeně, každopádně jsem si sex s ní i tak dostal užil - byla opravdu moc krásná. Po akci jsem znovu dostal line kontakt při rozloučení.

Po rozlučče mi napsala na line holka na který jsem dostal kontakt třetí den - Kung Fu s tím, že je v místním obchodním centru - kousek ode mě, jestli se nechci nezávazně potkat, že aktuálně nepracuje. Jelikož jsem neměl plány, tak jsem souhlasil. Potkal jsem se s ní, prošli jsme spolu obchodní centrum, následně jsme byli na jídle v restauraci. Každopádně nechtěla abych za ni nic platil, že jsme dnes spolu jako ,,kamarádi".. I tak jsem ze slušnosti zaplatil oběd, následně jsme se rozloučili...

Večer jsem se potkal znovu s lidmi z FB skupiny. Šli jsme do Kink gogo - do podniku kde jsem dá se říct začínal. Znovu jsme mířili znovu do prvního patra, kde jsme koukali na nahé holky jak předváděly show. Žádná z holek ale nepřišla přímo za námi, skoro všechny byli u prostorově výraznějšího američana, který tam rozhazoval peníze ve velkém a kupoval jim jeden lady drink za druhým... I tak jsem si ale dost užil show - už jen ten pohled na krásná nahá těla. Po pár drincích jsme zaplatili a přesunuli jsme se do gogo vedle Slutz - kde jsem viděl znovu holku co se na mě v minulosti usmívala a pak šla pryč... Tento den to nebylo jiné, zase úsměvy a pak zmizela do backstage. Každopádně jsme si i tak užili show - holky v prádle, chvilkama topless. Po 2 pivech jsme se přesunuli do podniku Las Vegas GOGO , který neměl úplně nejlepší reputaci. Každopádně jsme byli celkem překvapení, v podniku někdo slavil narazeniny, takže to tam bylo opravdu dost rozjeté, většina vystupujících holek byla už dost přiopitá. Jedna z vystupujících holek ke mně po její show přišla a začala se o mně otírat, koupil jsem ji lady drink. Sice byla dost hezká, ale byla už dost opitá - měla problém na mně tancovat. Párkrát u nás byla obsluha, že jestli se nechceme přesunout od pódia na sedačku, že se slečna nemůže pořádně udržet na nohách... Koupil jsem ji ještě jeden lady drink, ale neměl jsem v plánu si ji brát na hotel. Takže jsme jen sledovali show, já jsem si užíval to, že mi na klíně tancuje pěkná holka, s kterou si můžu hrát. Kolem 2 hodiny ráno jsme zaplatili útratu a zamířili jsme každý na svůj hotel.

Den osmý
Přesunul jsem se do Bangkoku, proti Pattaya zatím zklamání, menší nabídka, větší ceny. Přesouval jsem se mezi Nana a Soi Cowboy pěšky, na ulici stálo neskutečně moc holek - freelancerek. Jedna se mi snažila nabízet, každopádně vypadala tak na 14, takže jsem ji slušně odmítl... Šel jsem na jídl na Nana Plaza do Hooters, kde jsem narazil na chlapíka z Floridy, se kterým jsme se tam bavili... Následně jsme spolu vyrazili na tour po barech... on vždy vešel do podniku, prohlídl si to tam a šel hned pryč, naštval při tom docela dost lidí :D Jelikož se mu ani jeden z podniků nezamlouval, tak jsme se přesunuli na Soi Cowboy, kde to nebylo o moc lepší... Nakonec jsme zůstali na 2 piva v beer baru na konci Soi Cowboy (po pravé straně - nepamatuji si název). Na mě se tam hned přisála holka, kamarád z Floridy ale každou odmítal. Po 2 pivech jsme nakonec šli pryč, já za slečnu barfine nezaplatil, jelikož byla starší jak já a úplně se mi moc nelíbila i když byla fajn...

Nakonec jsme se znovu vrátili na Nana, kde jsme skončili v nějaké baru kousek od Nana Plaza - o pár podniků níže. Objednali jsme si pití, chvilku na to se na nás přisály holky. Na mě drobná thajka s dlouhýma vlasama kousek nad zadek a na kamaráda světlejší černoška se zapletenýma vlasama (ale na černošku měla hrozně drobnou postavu). Nakonec jsem zaplatil svoje pití a zamířil se slečnou na hotel. Za ST na hotelu jsem slečně nakonec dával 1500 BTH. Akce byla takový průměr, úplně mě nenadchla.

Den devátý
Jelikož se jednalo o můj poslední večer před odletem, tak jsem si jej chtěl náležitě užít. Vygooglil jsem si proto nejlepší gogo v mém okolí a měl jsem je v plánu projít než narazím na nějaký úlovek. Jelikož se můj hotel vyskytoval na Nana Plaza, tak jsem začal tam. Přišel jsem na Nana na otvíračku, před podnikem ještě večeřely některé holky, tak jsem chvilku počkal, než tam dorazí alespoň nějací zákazníci, nechtěl jsem tam být první. Podnik byl celkem dost velký, vlevo byla obří stage na které tancovaly holky, vpravo byla pak menší stage, kde byly další a vedle stage pak byla vana, na kterou byla namířená nonstop zapnutá sprcha. Holky v podniku byly topless. Co mě zaujalo, zahlédl jsem tam černošku ze včerejška. Každopádně jsem si jen chvíli užíval show, dal jsem si 2 piva a zamířil jinam. Přesunul jsem se do podniku Spankys, který byl blízko.
Ve Spankys se mi vnucovaly 3 holky, z toho jedna fakt hodně, i přes kamarádky říkala, že se ji líbím atd, že si ji mám přizvat k sobě... Každopádně mě zauajala jiná, slečna co tancovala kousek ode mě - velmi drobná slečna, nejspíše mix thajky a vietnamky, vypadala hrozně roztomile, měla krásné pevné tělo... celou dobu se na mě pousmívala... po zaplacení lady drinku to pořádně rozjela na mém klíně, nechala se osahávat a kolikrát vzala mou ruku a dala je na svá prsa atd ... Na stage mezi tím probíhaly různé shows - holky kouřily okurky, nebo jiná holka dělala, že tou okurkou jinou píchá... show s horkým voskem, atd ... Jinak v podniku byly gumové obušky, kterými jste mohli plácat holky, to dělaly i ony při show, kolikrát obuškama mlátily i hosty :D ... Za slečnu jsem po druhém lady drinku zaplatil barfine - 1000 BTH a šli jsme na hotel - domluva byla na 1500 za ST. Napřed jsme oba absolvovali sprchu - každý zvlášt a pak jsem šli na to... Slečna se na mě doslova vrhla, byla neskutečně divoká, vůbec bych to do ní neřekl... Napřed to rozjížděla na koníčka, pak jsme na to šli zezadu, pak klasika... takhle jsme to 3x prostřídali, jelikož jsem měl znovu problém se udělat... nakonec se mi povedlo se udělat až při její autoerotice :D Následně u mě zůstala ještě asi hodinu na hotelu, pouštěla si nějaké thajské písničky, přojížděla facebook, myslel jsem si, že asi ani neodejde :D ... Jinak to byl asi můj nejlepší sex za celou dovolenou, i celkově co jsem zažil... K mé smůle jsem na slečnu žádný kontakt nedostal - nezeptal jsem se na něj :/

To je shrnutí celé mé dovolené, další den jsem již v žádném podniku nebyl, jelikož byly zavřené - zákaz prodeje alkoholu zkrz místní svátek.

Shrnutí
Celková útrata v Thajsku 42 000 BTH (26 700 Kč) - Sex, pití, jídlo, taxi,.. za 9 propařených nocí
Nejlevnější ST (short time sex) byl za 1000 BTH (asi 600 Kč)
Nejlevnější LT (long time sex - s přespáním) byl za 2000 BTH (asi 1200 Kč)

Pattaya
Za mě byla Pattaya o něco lepší co se týče shows a možností, v některých podnicích byly holky úplně nahé, kdežto v Bangkoku pouze topless.
Nejlepší podniky na Soi 6: Poison, Lolipop
Nejlepší podniky na LK Metro: Kink (holky jsou tam totálně nahé, nahé lesbi shows), Las Vegas Gogo (velký výběr holek, některé velmi hezké)
Nejlepší podniky Walking Street: Widmill (nahé shows, dost pěkných mladých holek), Pin Up

Bangkok
O něco dražší jak Pattaya, pouze topless shows, menší výběr podniků, ale i tak to tam není špatné. Obří výběr freelancers - nezkoušel jsem - ať už na celé nana ulici, tak pak na chodníku u bts z Nana až na Soi Cowboi.

Z Bkk mohu doporučit Spankys (zajímavý nápad s obušky, pěkné holky, hodně druhů shows + v rohu se za sklem sprchuje holka) , případně Billboard (velký výběr holek, zajímavé shows)...
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod pert.rudny » ned 28. kvě 2023, 2:35

A na kolik vyšly letenky, případně jaká byla celková cena dovolené se vším všudy? :)
pert.rudny
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Obelix » ned 28. kvě 2023, 9:32

pert.rudny píše:A na kolik vyšly letenky, případně jaká byla celková cena dovolené se vším všudy? :)


Celkově to vyšlo takhle:
Letenky mimo sezónu: 18 000 Kč
Cestovní pojištění: 1 500 Kč
Hotel v Pattaya: 9 780 Kč (včetně snídaně)
Hotel v Bangkoku: 5 634 Kč (včetně snídaně)
Útrata na místě: 27 000 Kč
Celkem: 62 tisíc

Každopádně v obou případech jsem byl ubytovaný v lepších hotelech - 4 hvězdičkové... Dalo by se ubytovat i levněji...
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Valdachyn » pon 29. kvě 2023, 7:53

Diky za skvely clanek, mam o cem premyslet;)
Valdachyn
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 4. kvě 2016, 14:09

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod pvdlfavb » ned 11. čer 2023, 22:00

Tak od prosince by měl létat ČEDOK do Thajska přímo z Brna.
pvdlfavb
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte 9. říj 2012, 20:24

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Obelix » pon 12. čer 2023, 20:29

pvdlfavb píše:Tak od prosince by měl létat ČEDOK do Thajska přímo z Brna.


Sakra, zrovna když mám už letenky :D ...Každopádně ke konci prosince letím znovu až do půlky ledna, tak se třeba s někým potkám :)
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Miaaa » čtv 15. čer 2023, 11:54

Takže jen v rychlosti :-) Já se už taky vracím začátkem července a docela se i už těším :-)
Co se týče nákladů, na tuhle otázku se dost těžko odpovídá, protože každý má jiné nároky na ubytování, na zábavu atd.....
Ta částka jak píše Obelix je docela velká, dá se opravdu mnohem levněji, ale byl tam poprvé a sám, co někteří by jen tak bez někoho neletěli. Taky čím je tam člověk častěji, poznává levnější místa, cestování a je už trošku více chytřejší a když tam má někoho, kdo může poradit, tak je to ještě levnější.
Taky jsme platili ze začátku zbytečně více za některé věci a co další návštěvu jsme poznávali, že se to dá mnohem levněji :-)
Já moc do gogo klubů nechodím, ale třeba ten Kink podnik je super :-) Když jde někdo třeba po druhé hodině ráno někam do klubu, diskotéka jako Insomnie, Myst, Flex, tak najde mnohem levnější dívky a ty samé co v těch gogo klubech pracují a nemusí je vyplácet z podniku, protože chodí po práci do těhle míst ještě něco ulovit. Hlavně loví vás, ne vy je :-) Taky čím se blíží ranní hodina, tím je to lehčí a levnější :-) Vůbec není problém najít pěknou holku za cca 1000 Thb ( cca 690 Kč ) a to třeba až do odpoledne.
Rádi se vyspí na hotelu, protože některé jsou spolu ve více ti ubytováni v nějaké díře.
Masáže jsou i od 69 Kč za hodinu :-) Je jich plná ulice za tuhle cenu :-)
Co se týče letenek.... Musíte hledat a být na stránkách, které jsou o levných letenkách. Taky podzim je trošku dražší, ale najít se dá. Aktuálně lítá Qatar kolem 15 tisíc, Turci na konec roku kolem 14 K a co je TOP. i když z Mnichova, tak přes leteckou společnost Scoot zpáteční cca 5000 Kč az 7000 Kč !!! Viděla jsem únor, březen. Znám pár lidí co letěli a prý v pohodě. sice máte v ceně jen jedno příruční zavazadlo, ale zbytek se dá jako oblečení atd za pakatel koupit přímo v Thajsku. Ještě tam není občerstvení, ale to se dá dokoupit, nebo si stačí vzít své a nebo vydržíte :-)
Nemám nyní moc čas psát, takže třeba zase nějaké poznatky až budu zpět :-)
Kdykoli mě můžete napsat, měla bych tam být zase až do března. Jinak koncem listopadu je opět velký festival ohnostrojů v Pattaya a fakt můžu doporučit, současně tam bude o stovky procent více holek :-) Ale ubytování doporučuji rezervovat co nejdříve, nejlepší hned.
Co se týče odletu z Brna přes Čedok, tak 30 K je docela přestřelená cena :-)
Závěrem velké poděkování Obelixovi, jak pěkně vše rozepsal a pro druhé nastínil co se dá, jak to chodí atd, ale je to fakt inviduální :-)
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Pacco » ned 9. črc 2023, 10:42

Díky za super příspěvky vám všem ;)
Pacco
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 24. čer 2005, 23:01

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod luangprabang » sob 25. lis 2023, 21:10

Vietnam, Saigon
Oblast zvaná - Little Japan district. Ve Vietnamu je prostituce zakázaná. V této konkrétní oblasti jsou ale masážní salóny nabízející hodinovou masáž ve VIP roomu za 400 Kč na hodinu (a další alternativy jako 90 minut, 4 ruce atd) . A vše je tu NEJ. Když vejdete do salónu, tak se před vás postaví cca. 10-15 místních holek a vy si vyberete. Vzal jsem 60 min. Po mém osprchování (prováděla ho slečna a z velké části se věnovala penisu) a 15-ti minutách patlání - s masáží to nemělo nic společného a už vůbec ne se skutečnou masáží v těchto krajích obvyklou - a mačkání zad, jsem byl dotázán na handjob + blowjob za 1.500 Kč. Když jsem naznačil, že ne, a že by uvítal něco víc, tak nabídka sexu za 2.500 Kč (z toho co vím, tak ne všechny nabízí i sex). Kupodivu se to zde nazývá primárně sex a ne v těchto zemích obvyklé boom boom. Ale extrémní GFE přístup platí stále. Takže vyzkoušeno a naprostá spokojenost. Závěrem pak proběhla ještě znovu moje očista, identická s tou na začátku. A k těm NEJ:
NEJkrásnější holky - Z 15 nastoupených jsou hezké všechny a finální výběr mezi pěti, které by mohly na miss vám zabere docela dost času, protože vám bude líto, že nezkusíte i ty další. Věk většinou kolem 20-ti, jsou oblečené v jejich tradičním oděvu, který dává vyniknout jejich bezchybným (pro ty, kteří mají rádi štíhlé holky) figurám.
NEJdražší - jednoznačně se jedná o nejdražší placený sex ve Vietnamu. Ukecávat zde s úspěchem nelze, neboť zde tento servis vyhledávají (jak je z názvu oblasti patrné) Japonci, kteří mají peněz dost. Takže na vyražení za levným sexem to není.
NEJbezpečnější - evidentně je zde policie do menší nebo spíš větší míry pořešená. Stejně tak se nedostanete do rukou pasákům, zlodějíčkům a ani na vás nevlítne policie nebo "policie", která bude tvrdit, že slečna ještě není ani plnoletá. Po cestě na hotel mě odchytla dvě až tři individua nabízející hodinu, která zahrnuje vše za 60 USD, takže cena výrazně zajímavější, ale tuším i vyšší riziko problémů.
Dodatek - v Little Japan district je i spousta barů, kde za nějakých 350-400 Kč si můžete dát pivo v boxu (pronájem na hodinu) s některou ze slečen, které vás taky usilovně odchytávají na ulici. Jak to probíhá v těchto a co vše je následně možné, netuším.
Dodatek č. 2. Pro přepočty VND do CZK jsem použil 1.000 VDN = 1 CZK +- na nějaké procento to sedí.
luangprabang
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 6. led 2015, 22:31

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Jurasxxx » ned 26. lis 2023, 12:02

Vzhledem k tomu, že norník nefunguje a bylo tam docela dobrý vlákno o cestě do thajska, zkusím to tady. Dost mě láká udělat si výlet do Pattaye tak na týden až 10 dní, ale moje znalost angličtiny je skoro nulová a s cestováním po světě taky nemám moc zkušeností. Tak se ptám, jestli někdo, kdo už má s touto cestou zkušenosti, nemá v plánu tam jet, někdy začátkem příštího roku, nebo koncem tohoto kdyby to nešlo později. A jestli by byl ochoten mě tam vzít sebou. Z mojich známých tam nikdo jet nechce a sám si na to netroufám.
Jurasxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 15. črc 2023, 14:50

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Obelix » pát 12. led 2024, 22:48

Ahoj,
Právě jsem se vrátil z druhé své dovolené v Thajsku, tak vám sem píše menší report. Oproti minulé dovolené se tentokrát jednalo o high season a mělo se na místě nacházet více lidí z Česka.

I tentokrát jsem volil stejnou leteckou společnost Eva Air, se kterou jsem letěl přímým letem z Vídně až do Bangkoku. Na přesun z letiště na hotel jsem využil znovu služeb namstaxiladydrivers (https://www.namstaxiladydrivers.com/), výhodou je, že cestu zabookujete přes email klidně i měsíc předem a oni vás v konkrétní den čekají na letišti s cedulkou s vašim jménem.

28. prosince
Tentokrát mám po příletu menší Jetlag, nemůžu usnout, tak vyrážím do města na oběd a následně na svou oblíbenou Soi 6. Na Soi 6 jsem chvilku po otevření podniků. Není zde až tak živo jak si tuto ulici pamatuji, tentokrát se nesetkávám ani s takovým catcallem jako minulou dovolenou. Díky menšímu otravování mám šanci si vždy prohlédnout holky které jsou v podniku a podle toho se rozmyslet, jestli jít dovnitř, nebo dále. Nakonec vcházím do podniku se jménem Toy Box, kde mě zaujaly hned dvě holky. Objednávám pití, chvilku sedím sám. Každopádně holky dále sedí vepředu, zády ke mně, žádná se ke mně nemá. Dopíjím proto své a přesouvám se dále. Z dalšího podniku na mě pořvává jedna z holek a tahá mě dovnitř, vypadá dost hezky, tak se nechávám zlákat. Nepamatuji si název podniku, každopádně byl přibližně v půlce Soi 6 s tím, že vepředu měl pouze pár míst pro sezení a větší část podniku byla za zavřenými dveřmi. Slečna mě hned tahá až dovnitř, posazuje mě o místo vedle Němce, který si zrovna hraje s prsama polonahé holky sedící vedle něj. Kupuji pití a slečna se na mě pomalu vrhá, provokuje mě, šahá mi do rozkroku, sama se tam následně předvádí a nechává se libovolně osahávat. Koupil jsem ji 2 LD a následně jsem zaplatil 500 BTH BF, holce jsem následně 1000 BTH. Akce byla dost super, holka se snažila, úplný GFE přístup.

Večer se potkávám s pár lidmi na New Plaza, ve sport baru (https://www.facebook.com/p/New-Plaza-Sp ... cale=en_GB) jedná se o oblíbený podnik Mirka, který do Thajska jezdí již přes 20 let. Výhodou podniku je cena pití a to, že je to odtam kousek na všechna místa zábavy (LK metro, Soi 6 nebo Walking Street). Většinou se sem chodí na pokec před přesunem jinam.

Po dopití několika piv se přesouváme do LK Metro, začínáme v podniku Sapphire. V podniku to je již celkem rozjeté, nachází se zde docela dost hezky vypadajících holek. Sedáme si kousek od stage, hned je u nás obsluha, takže si objednáváme nějaké pití. Chvíli si užíváme show, po chvilce se na mě přisává jedna z holek, které jsem koupil LD bez vyššího zájmu. Následně jsme se přesunuli do již známého podniku Kink do prvního patra. V podniku to tentokrát nebylo tak rozjeté jak si pamatuji, ale i tak tu aktuálně probíhalo představení na 2 hlavních stage, kolem se nacházelo několik nahých holek, některé se zákazníky. Víceméně zde probíhá standartní show jako minule - na hlavní stage tuším 8 nahých holek, 4 předvádí lesby show, další kolem nich jen tancují a provokují lidi kolem. Na vedlejší stage předváděly lesby show 2 nahé holky, kolem nich byly další 4 co provokovaly návštěvníky podniku. Celkově jsme zde strávili asi hodinu, útrata činila kolem 1200 BTH za několik mých pití a 2 LD - holku jsem si nakonec na hotel nevzal.

29. prosince
Dnes byl domluvený sraz znovu v již zmíněném podniku New Plaza, kam dorážím již v 17:00, bavím se s obsluhou, které kupuji 2 lady drinky (LD tu stojí pouze 140 BTH). Následně doráží i zbytek osazenstva, je nás celkem 5. Později večer se přesouváme na Walking Street. Začínáme v podniku Windmill, chvilku jsem seděli u velké stage s tancujícíma holkama, následně se 4 z nás (včetně mě) přesouváme k nonstop zapnuté sprše se 2 úplně nahýma holkama. Všiml jsem, že na mě 2 holky docela koukají, jednalo se pravděpodobně o kamarádky. Jedné z nich jsem koupil LD (220 BTH), každopádně obě chtěly jít se mnou na hotel a nemohly se samy dohodnout která z nich má jít - prý mám vzít obě. Ostatní se ale nebavili tak jako já a chtěli se přesunout. Zaplatil jsem tedy svou útratu a přesouváme se do podniku Skyfall, který se nachází také na Walking Street. Ve skyfallu byl trošku jiný typ holek, vyšší, hubené, některé průměrné, pár z nich ale vypadalo dost hezky. Nalepila se na mě jedna starší holka, kterou jsem vzápětí vyměnil za mladou 22 letou, okatou holku, které jsem následně koupil 2 LD. Ostatní se chtěli přesunout jinam, mně se tahle holka ale velmi líbí, tak domlouvám přesun na hotel - platil jsem 1000 BTH BF (nejednalo se o model, jinak by BF byl 1500), holce jsem následně po akci platil 3000 BTH. Celkově jsem si čas na hotelu se slečnou velmi užil :D

30. prosince
Po obědě se jak je už mým zvykem přesouvám na Soi 6, zaujal mě podnik Roxy, ve kterém bylo velmi velké množství krásných holek, jedna z nich mě vtáhla přímo dovnitř. Velmi se mi líbila, co mě zaujalo, tak měla jediná z nich civilní oblečení - bílé šaty. Později se dozvídám, že slaví narozeniny. Kupuji ji postupně 2 LD, každopádně se mi přestává líbit její přístup - přijde, přiťukne si se mnou, jde pryč a takhle furt dokola - furt si s někým připíjela, dostávala dárky, prostě víc slavila narozeniny, než že by se věnovala mně. Z toho důvodu platím svou útratu a mířím pryč z podniku.

Večer se potkávám na New Plaza s Mírou a tentokrát i novým kamarádem - Františkem. Společně se večer přesouváme do Sapphire gogo, kde mám podobný zážitek jako minule, následně jdeme do podniku Kink, kam František dorazil i se dvěma holkama, které kdoví kde sehnal - mělo se jednat o 2 kamarádky, které za sex nic nechtějí. Všem nám to bylo ale dost divné, protože zvlášť v Pattaya nikdy nic zadarmo :D Holky navíc nedostaly účet, ale pily úplně zadarmo, což bylo zvláštní. Jedna z těch dvou holek se ke mně měla, já jsem z toho každopádně cítil možný problém i když tvrdila, že se ji prostě jen líbím a nic za sex na hotelu nechce. Zaplatil jsem svou útratu v Kinku a přesunul jsem se s Mírou a touhle holkou na jídlo, kde jsem za ni jídlo ze slušnosti zaplatil - jednalo se o 50 BTH, každopádně na hotel jsem s ní jít nechtěl, protože jsem tušil, že by mi zítra stejně vystavila účet :D

31. prosince
Setkáváme se na New Plaza, dorazilo celkem tuším celkem 15 lidí - máme sražené 2 stoly k sobě, Nové zaměstnankyně podniku dost koukají, nikdy tolik lidí v jejich podniku ještě neviděly. Následně se přesouváme na ohňostroje, podařilo se nám probojovat celkem dopředu, kde byl celkem ucházející výhled na ohňostroje. Jediný problém byl počet lidí, celkově bylo vedro a v tom davu člověku bylo ještě větší vedro. Po skončení show jsme se snažili dostat 15 minut z davu, zapadli jsme do beer baru kousek od Flipper hotelu kde chvilku přečkáváme, abychom se nemuseli prodírat davem až do nějakého dalšího podniku. Míra nás opouští, se zbytkem mířím do Kink Gogo, znovu jdeme po schodech do prvního patra podniku. Nahoře to vypadá slabo, holky jsou rozebrané, neprobíhá ani žádná show. Pouze tu chlapík, který vypadá jako post malone rozdává peníze holkám ve velkém - holkám co se na něj jen podívaly koupil třeba 4-5 LD, házel po nich bankovky atd. My jsme se přesunuli dále - Zdeněk nás navigoval na Soi Honey, do podniku Lips Lounge. vlevo byly 4 boxy pro sezení, které nebyly oddělené pouze menší mezerou pro vstup, napravo se nacházela stage se 4 holkama. Holky na stage byly úplně nahé, boxy byly kompletně obsazené. U všech boxů právě probíhal blowjob, u jednoho z nich si chlapík užíval blowjob hned od 2 holek naráz. Každý z nás si koupil drink, bohužel ale místa v boxu byla obsazena na delší dobu, proto jsem se chvíli dívali na show a následně jsme zaplatili.

1. ledna
Po obědě vyrážím na Soi 6, vcházím na ni od Beach road. Vstupuji do jednoho z prvních podniků na začátku. Do podniku mě sice nalákaly, ale následně si holky všímaly pouze přítomných korejců, zbytek jako by tam ani nebyl. Měl jsem na místě jen 2 drinky, následně jsem pokračoval dál. Skoro u konce se na mě dívala holka, která se mi velmi líbila, šel jsem proto dovnitř. Následovaly 2 LD a cesta nahoru na pokoj. Platil jsem 500 BTH barfine a 1500 BTH holce - jednalo se o menší blond thajku s velmi mladistvým vzhledem. Akce na pokoji nebyla vůbec špatná. Ze Soi 6 jsem vyrazil do blízkého obchodního centra, kde jsem se setkal s catcallem od dvou mladých holek na eskalátorech - holky asi nedostaly dostatečně velké kapesné :D

Večer jsem zamířil na New Plaza, kde jsem si dal standartně několik drinků. Odtam jsem šel s Michalem do Windmill gogo. Zamířili jsme do vrchního patra, kde to bylo o něco slabší, líbila se mi tam jen jedna holka. Kamarád chtěl jít pryč, já bych tam i zůstal se zmíněnou holkou, která za mnou přišla. Každopádně jsem ji odmítl koupit LD s tím, že s kamarádem odcházíme, moc se jí to nelíbilo. Přesouváme se do podniku PinUp, v podniku se nachází velké množství krásných holek, jedna z nich si na mě po chvilce sedá a tancuje mi na klíně, kupuji ji LD. Kamarádovi se zde ale znovu nelíbí - prý tam není žádný typ holky co se mu líbí - ještě jsem nezažil nikoho komu by se tam nelíbilo... Každopádně jsem se ze zajímavosti zeptal kolik by stála společnost na hotelu - 4000 BF a 8000 pro holku za ST, s kamarádem jsme se nad tím zasmáli a slušně jsme poděkovali :D

Pokračujeme tedy dále, do Insomnie. Jak jsem již zmiňoval minule, jedná se o podnik podobný hudebnímu klubu, jen sem chodí dost freelancerek hledat kšefty. Kamarádovy se pár takových povedlo najít - 3 holky - prcek tričkem s dětskými motivy, jedna se vzhledem puberťačky v šatech roztleskávačky a poslední v bílých šatech. Měli jsme koupenou velkou flašku kapitána morgana se zápitky, na kterou jsme se složili, takže u nás holky zůstaly celou dobu. Já si užíval celkovou atmosféru podniku, která byla velmi dobrá, kamarád mezi tím domluvil obchodní věci - bere si na pokoj wannabe roztleskávačku, která po něm chce 2500 BTH za ST a mně domluvil tu mrňavou s dětským tričkem za 2000 na LT. Celkově se dále bavíme, tancujeme, kromě alkoholické ledové tříště si na místo objednává i pizzu. Po domluvení LT moje holka tancuje zády ke mně, ptám se jestli se nebaví. Ona že prý jen nechce projevovat náklonost k cizinci takhle na veřejnosti, říkám OK, v pohodě. Každopádně pár minut na to se pomalu plazí po každým cizinci co jen projde kolem, s nějakým cizím dědou se pomalu líbala a domlouvala se na hotel... To pro mě bylo znamení, že by případná akce na hotelu stála úplně za prd, takže jsem nakonec šel na hotel sám. Vzal jsem to pěšky kolem beach road. Na beach road byly holky již holky rozebrané, každopádně i tak tam bylo ještě pár pěkných holek. Já tento den nechci zakončit nějakým problémem, takže raději mířím na hotelový pokoj sám.

2. ledna
Chtěl jsem změnu a tak jsem šel přibližně v 17:00 na LK metro, sám. Přibližně v půlce mě vtáhla docela dost hezká holka do Mint baru, říkám si OK, dám si tam něco k pití a půjdu dál. Každopádně se ke mně docela dost měla, tak ji ze slušnosti kupuji LD, na to zatahuje závěs kolem našeho boxíku a vrhá se mi do kalhot... Začala kouřil, docela dost se snažila až do úplného konce, koupil jsem ji za to následně ještě jeden drink.

Z podniku jsem zamířil na masáž na New Plaza. Z masáže klasicky do Sport baru kousek od masérského salónu. Tak jsem tentokrát pobyl sám, ostatním se nikam nechtělo. Po pár drincích jsem šel na Walking Street, do Sapphire gogo. Jedna holka se ke mně moc měla, tancovala na mě, mohl jsem ji šahat kde jsem chtěl... Koupil jsem ji 2 LD, následně chtěla drink ještě mamasan. Mamasan jsem řekl, že ji koupil drink, když vylezete na stage, ona to fakt udělala, chvilku tam tancovala, ostatní holky se ji smály a následně jsem ji tedy koupil LD. Holka se mnou chtěla jít na hotel - 1000 BF, 3000 za ST pro ni, každopádně jsem odmítl, jelikož jsem chvilku před tím absolvoval akci v Mint baru a nějak se mi nechtělo :D

3. ledna
Soi 6 - Tentokrát celkem slabší, navštíveny 2 bary, v každém 2 drinky a následně odchod pryč.
Večer znovu mířím na New Plaza, odkud se přesouváme na LK metro, do Kinku, jelikož máme mezi sebou 2 nové příchozí :D Tentokrát to v Kinku bylo velmi rozjeté, show stála za to. Kamaráda show pohltila na tolik, že vlezl přímo na stage mezi nahé holky, hned k němu šla ochranka, každopádně zaplatil 1000 BTH a mohl na pódiu asi půl hodiny zůstat - lehl, jedna holka mu sednula na obličej a další 4 se po něm plazily. Podle jeho výrazů si to neskutečně užival :D

Já koupil LD jedné celkem pěkné holce s nádhernou postavou. Ihned po mně začala jezdit svým nahým tělem, sama chytla mou ruku a dávala ji mezi nohy a na její prsa atd... Po 2 LD jsem se dohodli na přesunu na hotel. Zaplatil jsem 1000 BTH Barfire a domluvila byla 3000 BTH pro holku. Následně jsme opustili podnik a začalo něco co jsem ještě nezažil :) ,,Hele já bych si dala ještě jeden drink před cestou", ok, říkám kde? Že neví, že třeba tam a ukázala na jeden podnik... šli jsme dovnitř, objednali jsme každý 1 drink. Napiji se, již trošku přiopitý, rozhlédnu se trošku víc kolem a říkám si to, je divný... Podívám se na název podniku a ten se jmenuje ,,Ladyboy bar", říkám že chci pryč, hned se mi omlouvala. Dopil jsem snad nejrychleji ve svém životě, zaplatil jsem za oba a šli jsme dále. U východu z LK metro že má celkem hlad, naštěstí ji stačily takové masové kuličky (něco na způsob našich párků) za 50 BTH. Jídlo si nechává zabalit sebou . Ptá se kde mám hotel, říkám je to hned za rohem, opravdu kousek. Na to mi říká, že taxi. Znovu ji říkám, že je to kousek, hned za rohem, ona furt že taxi. Tak jsem tedy svolil pro mototaxi, každopádně sama taxikářka nechápala - cesta taxi trvala přibližně 7 sekund :D Na recepci v hotelu po ní klasicky chtěli občanku, tu ale asi 5 minut nemohla najít.

Když jsme došli na pokoj tak začala s tím, že se ji hrozně líbím a že si mě chce vzít, že se mnou pojede kamkoliv, udělá cokoliv, že jen za 10 milionů BTH. Pak proběhla samotná akce, nebylo to vůbec špatné, postavu jsem již znal z podniku, ale celkově byla velmi aktivní, snaživá :) ... Po akci ale říká že chce 10 000 BTH, já říkám že jsme se dohodli na 3000 BTH a tak ji dám to co jsme si domluvili, takhle pokračovala konverzace asi další 4 minuty, nakonec vzala 3000. Nakonec začala znovu s tím, že by si mě ráda vzala, že by ráda jela do Evropy... Nějak se mi povedlo ji vyprovodit, rychle jsem za ni zamknul :D

4. ledna
Odpoledne jsem zamířil na Soi 6, v prvním podniku se mi holky vůbec nevěnovaly, toho jsem využil při čekání na kamaráda. Bylo zajímavé sledovat jak se ostatním děje to samé - vždy někoho přitáhly do podniku, zaplatil si jedno pití a po chvíli šel pryč. Každopádně se mi povedlo zaujmout jednu z holek, které jsem zaplatil LD, chvilku jsem s ní byl u stolu. Na to došel nějaký korejec, zaklepal ji na rameno, ukázal na své místo a holka již byla jeho, přišlo mi to jako dost neslušné... Chvíli po tom na Soi 6 dorazil kamarád, s kterým jsme zamířili do podniku kousek vedle. Tam jsem ze srandy využil funkci ,,Kup rundu stolu" - ještě jsem se schválně ptal, opravdu to znamená, že koupím pití lidem co tu aktuálně sedí, i jí ukazuji nám čtyřem? Odpověď Ano... No po zmáčknutí se k našemu stolku sesypaly úplně všechny holky, říkám že mi bylo řečeno, že tím kupuji pití pro nás 4, ne všem - na to je tu zazvonění na klasický zvon :D Nějak se mi povedlo z toho vykecat s tím že příště pro objednání pití pro stůl nemám toto tlačítko používat - přišlo mi to prostě jako ojeb na lidi :D Každopádně jedné z holek kupuji 2 LD (jmenovala se Ea Rn). Následovala akce na pokoji, která celkem šla, jen jsem byl překvapený, že se jednalo o první dole neoholenou holku na Soi 6 :D

Večer jsem vyrazil na domluvený sraz do Beer Garden u Walking Street, kde jsme byli ve 4 lidech. S Mírou jsme pili pivní věž, ostatní si kupovali klasické půllitry. Následuje přesun do Gogo přibližně v půlce WS po pravé straně (nevím nevím), v podnik byl menší, nacházely se tu 2 stage. Na první stage byly holky o něco hezčí než na té druhé před kterou nás posadili. Proto když se uvolnilo místo naproti první stage, neváhali jsme a přesunuli jsme se. Celkově jsme se ale moc nebavili, ještě k tomu tam nějaký bohatý, nebo blbý korejec rozdával peníze na podívání - holkám dával za spodní prádlo štusy bankovek- některým i tisícovky. Následně si ještě koupil 3 kýbly s pingpongovými míčky, které po holkách házel.

Následoval přesun do Windmill gogo, kde to byla ale slabota. Posadili nás k vaně ke 2 nahým holkám, které ale nepředváděly vůbec žádnou show, jen tam tak stály zády k nám, nahé. Podobně to vypadalo i na ostatních stage. Po dopití 3 drinků všichni šli radši na hotel :D

5. ledna
Využil jsem toho, že jsme minulý den končili brzo a tak jsem vstal již brzo ráno. V 8 hodin ráno jsem byl už v přístavu, kde jsem zaplatil 30 BTH za přibližně půlhodinovou cestu trajektem na nedaleký ostrov Ko Lan. Následně jsem stihl projít 4 různé pláže - přesun na nejvzdálenější pláž mě vyšel na 40 BTH (Bath bus), na další jsem došel pěšky a na poslední jsem jel znovu Bath Busem.

Večer jsem šel po jídle na masáž, kde se mi starší paní snažila dohodit holku na vdávání, že mi prý sežene takovou co není z Pattaye, slušnou :D Po masáži jsem šel na LK metro do Bilanong beer baru, kde mají 1 + 1 pivo zdarma, následně dorazil i Míra. Prošli jsme za ten večer 3 Gogo - Slutz (nic moc kvalita holek, ale na podívání ok), Qeens (kvalita holek o něco lepší, ale nebyly moc rozjeté, nejvíc se bavila jedna ze zákaznic která v podniku byla s nějakým dědou - v šíleně podnapilém stavu zvládla vypít půl flašky piva asi za 2 sekundy, pak dokonce vylezla na stage a tancovala tam mezi ostatníma holkama). Poslední destinace byla Mamasan Club LK, kde to bylo velmi podobné jako v prvním podniku, každý jsme měli jeden drink a nakonec jsme zamířili na hotel.

6. ledna
Odpoledne jsem klasicky začínal na Soi 6. Tentokrát jsem bral nahoru na pokoj jinou holku z baru kousek od Roxy baru (nevím název). Každopádně říkala - ty tady kolem mě chodíš každý den, vždy se na mě podíváš a nikdy nechodíš dovnitř, tak jsem říkal, že tama chodím na jídlo, asi mi to moc nevěřila :D Platil jsem standartní taxu.
Večer jsem zamířil do Windmillu, kde jsem měl útratu asi 2000 BTH jen na drinky, 2 holky se mnou chtěly na hotel, odmítnul jsem (1500 BF, 4000 za ST) pro každou, na zvýšení cen si stěžuje více lidí na discordu. Následně jsem šel po beach road až k centralu. Na beach road se nacházela spousta krásných holek, kromě thajek jsem tam viděl i několik černošek. Já se ale nikdy neodvážil si od tam nějakou holku vzít skrz potencionální problémy. Po jídle v centralu jsem dal ještě několik drinků v beer baru kousek od tree townu. V beer baru měly celkem dost pěkné holky, jedné jsem koupil 2 LD, chtěla na hotel, já jsem ale odmítl. Vzal jsem to ještě přes Soi Honey do již zmíněného Lips Lounge, sice byl volný boxík, ale kvalita holek nic moc, navíc boxíky nejsou odděleny přepážkou, takže případný blowjob vidí všichni okolo :D

7. ledna
Odpoledne klasicky Soi 6 - podnik hned na začátku znovu stejný scénář - natažení do podniku a ignore. Přesouval jsem se tedy dále, kde se na mě natáhla nějaká holka a začala mě pusinkovat a táhnout dovnitř do podniku, já ale z nějakého důvodu nechtěl... Šel jsem dál, kde mě oslovila holka, kterou jsem měl již v minulosti - 28. prosince. Akce proběhla docela v podobném duchu, dost super.

Večer jsem dorazil s hodinovým předstihem na New Plaza kde jsem si dal pár drinků, následně dorazil Míra, který překvapivě kromě piva objednává i rundu panáků. Dozvídám se, že má narozeniny. Následuje objednání několika panáků, včetně několika LD pro obsluhu, atmosféra v podniku byla velmi dobrá. Do toho dorazil náš kamarád Michal, který objednal ještě jednu rundu panáků. Končili jsme tam asi v 23:00, každý měl útratu kolem 2 000 BTH.

Přesunuli jsme se na LK Metro do Kinku. Byli jsme usazeni ke druhé menší stage. Zasel jsem objednal panáky, v tom se na mě nalepila jedna pěkná holka, za 2 LD se nechala osahávat, hrála si se mnou. Každopádně pak někam zmizela a již jsem ji nenašel. Michal mezi tím všechny holky odmítal s tím, že si vybere sám. Následně si před něj sedla celkem pěkná holka, kterou jsem z jeho strany plácnul po zadku, ta se hned otočila. Následovalo ukázání prostředníčku, tak jsem ji koupil LD a už se ji bylo možné dotýkat jak nám bylo libo, navíc nám k tomu různě pózovala.

Již jsme byli docela dost napití, ale i tak jsme se rozhodli se přesunout bath busem na walking street, tam jsme zamířili do Sapphire klubu. Byli jsme posazeni k pódiu. Koupil jsem další rundu panáků, tím jsem dorazil Míru, který nás totálně ožralý opouští :D Líbila se mi tam nejvíc holka, která roznášela pití - malá, okatá, hubená a lehce potetovaná blondýnka s vlasy do copů. Bylo mi řečeno že dostat obsluhu na hotelový pokoj není nemožné, ale ještě se to tam nikomu nepovedlo. Vzal jsem to jako výzvu, každopádně bez úspěchu, následně jsem se vrátil na hotel, sám :D

8. ledna
Přesun do Bangkoku kolem oběda
Sešel jsem se s holkou z minula (pracovala na Soi 6, aktuálně studuje v Bangkoku). Byl jsem s ní na jídle, pak u mě byla na hotelu asi 2-3 hodiny, platil jsem 700 BTH za jídlo a následně 1500 BTH jí.

9. ledna
Večer jsem zamířil na Nana Plaza. Jako první jsem navštívil podnik Spankys, kde jsem měl v minulosti velmi super zážitek. Malé pivo mě zde stálo 200 BTH. Co mě překvapilo, tak oproti minule tu většina holek má umělá prsa - k většině moc neseděla. LD tu stojí 220 BTH. Po 2 drincích jsem se přesunul do Angel Witch - 75 BTH za pivo, na stage samé babičky, poprvé jsem z podniky byl venku dříve, než jsem dopil. Svůj den jsem zakončil v podniku Billboard - coca cola o 5 BTh dražší jak pivo, podnik má 2 hlavní stage, na levé (větší) se točí tancujici holky, zákazníků si nevšímají, vpravo jsou holky topless. Oproti jiným podnikům si musíte holku nechat zavolat - řeknete její číslo, samy neprojevuji zájem … Nakonec jsem odsud bral 24 letou hubenou thajku s potetovanýma zádama - 700 BF, 3000 holce za ST.

10. ledna
Svůj poslední večer jsem začínal v Beer baru nad Nana Plaza. Měla se tu ke mně o pár let starší thajka, co vypadal jak nějaká učitelka :D Koupil jsem ji 2 drinky, ale na hotel jsem jít nechtěl. Následně jsem se přesunul na Nana Plaza, kde bylo neskutečné prázdno. Spousta podniků měla odhrnuté závěsy, že jste viděli dovnitř - ani jeden zákazník.

Dal jsem ještě 2 drinky v baru uprostřed Nana a následně jsem se přesunul o patro výše do Rainbow 5 gogo - mělo se jedna o třetí nejlepší gogo podle internetu, za mě to ale byla totální nuda. Holky na stage vůbec netancovaly, měly mobily v ruce a s někým si psaly místo toho aby se věnovaly zákazníkům :D Rozhodl jsem se dát ještě jednu šanci podniku Spankys, tentokrát to bylo o dost lepší jak minule, nebyla to přehlídka umělotin. Vybral jsem si moc krásnou, 22 letou holkou, které jsem koupil celkem 4 LD, následně jsem se dozvěděl, že má krámy, takže z akce na hotelu nic nebude - když by mi to řekli na začátku, nic bych ji nekupoval.

Následně jsem šel o 3 podniky vedle - byl jsem jediný zákazník. Holky se mi vůbec nelíbily, přišlo mi, že jedna z nich byla předělaný chlap i když mi tvrdili, že ne :D Ani jsem nedopil a zamířil jsem dále - Butterflies v horním patře - dost pěkné holky, větší výběr, vybral jsem si jednu co se mi velmi líbila, bohužel byla už velmi opitá a nelíbilo se mi pak její chování - pusinkování znamenalo totální olizování obličeje, škrábání nehty pomalu až do krve... radši jsem zaplatil a holku tam nechal :D ... Poslední pokud byl hudební podnik pod nana plaza (živá hudba), v minulosti jsem měl zkušenost, že tam chodí freelancerky. Dali mě ke stolečku s dalšími 2 holkama. Chvilku se ke mně měly, ta starší se mi snažila dohodit tu mladší, ta podle všeho ale měla zájem spíše o dědu, který se k nám pak vetřel. Dopil jsme svůj drink a šel jsem na hotel - holčina nakonec odešla s dědou :D

Zhodnocení
- Celkové výdaje byly 105 300 Kč za 15 nocí - Letenky (25 tisíc), Ubytování (16 000 Pattaya - 11 nocí, 10 000 Bangkok - 4 noci), Taxi (1500 Kč), Útrata na místě (52 800 Kč)
- Pattaya za mě byla celkem fajn, jen proti minulé hot season o něco slabší - a nebo jsem již náročnější zákazník :D Každopádně doporučuji navštívit Kink, New Plaza Sport bar, Mint Bar, Skyfall, Windmill a Pinup (odsud si ale neberte holku pokud nejste rentiéři) :D
- Bangkok byl za mě velmi slabý a doporučuji jej navštívit pouze třeba na 1-2 noci pokud jste tam ještě nebyli, jinak je lepší se mu vyhnout
- Zkoušel jsem i ThaiFriendly, ale občas dost divná domluva, nakonec jsem od tam žádnou holku neměl - holky většinou chtěly jen na ST za 1000 BTH
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod MNMN » sob 13. led 2024, 11:35

super čtení :oo:
MNMN
 
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 10. pro 2015, 11:02

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Jurasxxx » sob 13. led 2024, 18:48

Hezky rozepsaný. Letím tam v únoru, tak vysokej rozpočet teda nemám, ale něco prubnu i z toho tvýho reportu. A jeden dotaz, co za problémy jsi očekával u těch freelancerek z beachroad?
Jurasxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 15. črc 2023, 14:50

Re: Thajsko, Asie - Sex v zahraničí

Příspěvekod Obelix » sob 13. led 2024, 19:03

Jurasxxx píše:Hezky rozepsaný. Letím tam v únoru, tak vysokej rozpočet teda nemám, ale něco prubnu i z toho tvýho reportu. A jeden dotaz, co za problémy jsi očekával u těch freelancerek z beachroad?


Holky z podniků jsou pravidelně testovány na pohlavní nemoci, freelancerky ne. Dále se můžou hádat o ceně i když už jste se domluvili jinak, případně ojebávat jiným způsobem - viz holky z ulice u nás... Ve většině případů to proběhne úplně v pohodě, ale to riziko tam je.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků