Hledat  

Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod nella22 » ned 16. pro 2012, 3:05

...
Naposledy upravil nella22 dne pát 5. dub 2013, 23:58, celkově upraveno 1
nella22
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 20. lis 2012, 22:14

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod Coumeh » ned 16. pro 2012, 4:03

Smaž to Nello... Žádná ťapina se nebude koukat na forum, jestli ji nevolá zrovna nespolehlivý klient. Navíc zveřejňování čísel je nediskrétní.
Coumeh
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 8. bře 2012, 1:08

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod nemesis000 » ned 16. pro 2012, 4:11

nella22 píše:Nevím jestli to k něčemu bude,ale budu sem dávat tel.čísla těch co se objednají a nedojdou,varování pro ostatní holky at tyhle skvělé klienty berou s rezervou! ...
Už dvakrát se objednali,že za hodinu dojedou dva kamarádi(slováci) nikdy nepřijeli ani se neomluvili- ..,

Chápu, nello, že nespolehlivost klienta naštve, podobně jako naštve norníka, když se objedná, zavolá a pak jede zbytečně i to se mně stalo vícekrát..
ale zveřejňovat telefony norníkům, to jsi asi dost přehnala.. :shock:
Oni, na rozdíl od Tebe nikde neinzerují, nejsou jejich telefony zveřejňovány. :evil:
nemesis000
 
Příspěvky: 349
Registrován: stř 28. pro 2011, 3:19

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod nella22 » ned 16. pro 2012, 4:30

Coumeh píše:Smaž to Nello... Žádná ťapina se nebude koukat na forum, jestli ji nevolá zrovna nespolehlivý klient. Navíc zveřejňování čísel je nediskrétní.




Jo aha nediskrétní a to co vy tady rozebíráte to je jako v poho?někde jsem viděla,že chlapi uváděli pravé jména holek a dokonce i příjmení kde je vypátrali nevim,ale to je teda masakr...viděla jsem dokonce i fotky s obličejem,diskrétní to má bejt na obou stranách,moje telefoní číslo je tu taky tak kde je problém?
nella22
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 20. lis 2012, 22:14

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod nella22 » ned 16. pro 2012, 4:32

nemesis000 píše:
nella22 píše:Nevím jestli to k něčemu bude,ale budu sem dávat tel.čísla těch co se objednají a nedojdou,varování pro ostatní holky at tyhle skvělé klienty berou s rezervou! ...
Už dvakrát se objednali,že za hodinu dojedou dva kamarádi(slováci) nikdy nepřijeli ani se neomluvili-421 905 612 389
603 *** ***..., 722 *** *** ..,

Chápu, nello, že nespolehlivost klienta naštve, podobně jako naštve norníka, když se objedná, zavolá a pak jede zbytečně i to se mně stalo vícekrát..
ale zveřejňovat telefony norníkům, to jsi asi dost přehnala.. :shock:
Oni, na rozdíl od Tebe nikde neinzerují, nejsou jejich telefony zveřejňovány. :evil:



Mě prosímtě nepiš,že jsem něco přehnala protože to co tu píšete vy a co tu rozebíráte to je přehnaný...
nella22
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 20. lis 2012, 22:14

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod nella22 » ned 16. pro 2012, 4:32

Coumeh píše:Smaž to Nello... Žádná ťapina se nebude koukat na forum, jestli ji nevolá zrovna nespolehlivý klient. Navíc zveřejňování čísel je nediskrétní.



stačí uložit do telefonu
nella22
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 20. lis 2012, 22:14

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod reiken » ned 16. pro 2012, 8:40

Jak někdo může chodit za takovou- nazvu ji ještě celkem slušně "kundičkou" jako je nella22, to opravdu nechápu :?: :lol: A lépe by udělala, kdyby se tady raději vůbec neprojevovala :!:
Jen si trošku užívám...
reiken
 
Příspěvky: 117
Registrován: stř 4. kvě 2011, 16:46

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod gogo123 » ned 16. pro 2012, 9:08

Toto je za hranicí vkusu. Doporučuji BAN a výmaz.

To, že se někdo objedná a nepřijde je realita i když nasere. To by kadeřnice, lékař, nebo právník měl na dveřích všechny nespolehlivé klienty :?: :?:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod gogo123 » ned 16. pro 2012, 9:11

Nella 22,

své nářky si piš sem http://www.sexprivat.cz/diskuse.php, do vašeho fóra.
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod nella22 » ned 16. pro 2012, 15:30

gogo123 píše:Toto je za hranicí vkusu. Doporučuji BAN a výmaz.

To, že se někdo objedná a nepřijde je realita i když nasere. To by kadeřnice, lékař, nebo právník měl na dveřích všechny nespolehlivé klienty :?: :?:



Ta Vaše diskuze je dost nevkusná a lživá,máte tam stejnou sekci,já jsem to jen obrátila na vás a můžete se po....to je mazec
nella22
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 20. lis 2012, 22:14

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod nella22 » ned 16. pro 2012, 15:31

gogo123 píše:Nella 22,

své nářky si piš sem http://www.sexprivat.cz/diskuse.php, do vašeho fóra.



proč bych to jako měla dělat?já ti taky neříkám kde máš psát tak dej prostor mě!
nella22
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 20. lis 2012, 22:14

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod nella22 » ned 16. pro 2012, 15:31

reiken píše:Jak někdo může chodit za takovou- nazvu ji ještě celkem slušně "kundičkou" jako je nella22, to opravdu nechápu :?: :lol: A lépe by udělala, kdyby se tady raději vůbec neprojevovala :!:



lépe by jsi udělal kdyby jsi si ho vyhonil --:o
nella22
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 20. lis 2012, 22:14

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod reiken » ned 16. pro 2012, 20:17

nella22 píše:
reiken píše:Jak někdo může chodit za takovou- nazvu ji ještě celkem slušně "kundičkou" jako je nella22, to opravdu nechápu :?: :lol: A lépe by udělala, kdyby se tady raději vůbec neprojevovala :!:



lépe by jsi udělal kdyby jsi si ho vyhonil --:o


Tak teď poprvé jsi řekla něco normálního :D , lepší si péro vyhonit sám --:o , jak vrážet peníze do tebe :!: ušetřím tím peníze a hlavně nervy :wink:
Jen si trošku užívám...
reiken
 
Příspěvky: 117
Registrován: stř 4. kvě 2011, 16:46

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod Rudy » pon 17. pro 2012, 1:09

Tohle se mi snad jen zdá, ta holka musí na něčem frčet. :evil:
Naposledy upravil Rudy dne pon 17. pro 2012, 11:02, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Rudy
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 17. pro 2012, 1:05

Re: Tel.čísla těch co se objednají,nepřijdou a neomluví se

Příspěvekod Marast » pon 17. pro 2012, 10:18

Nello, promiň, ale tohle je už je vážně hodně. Nějak jsi mě od začátku zajímala a chystal jsem se za tebou, ikdyž to třeba jednou znamenalo objednání pomocí tří telefonátů během odpoledne a nakonec půlhodinové zmrzání před domem kdy jsi nezvedala telefon. Naštvaný jsem byl, ale chápu, že se to stát může.
Stejně tak chápu, že tebe naštve když se klient neomluví a nepřijde když ho čekáš a místo něho by jsi mohla mít někoho jiného, to je pochopitelné. Já chodím na čas a kdybych nemohl, omluvím se, je to pro mě samozřejmost a věřím, že je náa takových většina. Ale uvědom si prosím, že poskytuješ trochu specifické služby, u kterých se počítá s diskrétností (uvádíš ji i v inzerátu) zveřejňování čísel je naprosto za hranicí. Ano, ulož si tato čísla, dej je i kamarádkám, nezvedej je, jak chceš, ale na internet, to je vážně hodně. Říkáš, že ty tady máš taky telefon a taky se tu o tobě mluví, ano, to je pravda, ale ty tyto služby poskytuješ, do toho jsi s tím snad šla. Nedáváme vám zas tak málo peněz abychom si nemohli dovolit tu o vás mluvit a snažit se "nešlápnout vedle". Jsou to naše peníze, a je logické, že za ně chceme dostat maximum, resp. to se nám líbí a ne chodit naslepo...

Možná by ještě nebylo špatné, v zájmu těchto pánů, aby jsi jejich čísla smazala i z té citace v pátém příspěvku, když už jsi je smazala i z toho prvního.
Mohlo by mi to být jedno, myslím, že mi podobné zveřejnění čísla nehrozí, ale nějak mi to vadí z morálního pohledu :?
Marast
 
Příspěvky: 145
Registrován: úte 22. lis 2011, 15:19

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků