Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod Erikborovicka » úte 16. bře 2021, 14:16

tojejedno píše:
Erikborovicka píše:Zkoušíte někdo občas hledat holky na jiných webových stránkách a seznamkách? Mně se občas poštěstilo a našel jsem nějaké vysokoškolské studentky co se tím neživý... Každopádně teď se mi ozvala nějaká 36 letá ženská, bez prostorů (akce by byla u mě), chce 3 000 Kč a když jsem se zeptal, jakou má postavu, tak jako bych tu otázku ani nenapsal... Mi přijde, že si některý dělají srandu :D Myslíte si, že to bude nějaký vyžraný vorvaň, nebo že se jen ,,stydí" ? :D :D Ale určitě do toho nejdu už jen kvůli ceně.

Ja bych si klidne nakou studentku amaterku dal, ale nejak nemam chut do toho investovat ten cas, projizdet ty stranky, obepisovat desitky a koc a doufat, ze se jedna ozve zpatky...



Výhodu jsem bral vždy v tom, že jsem zaplatil třeba 2 000 Kč a byl jsem s takovou holkou i víc jak 2 hodiny, úplně jiný zážitek jak na privátu prostě líbání mazlení jak s manželkou žádné zákazy. Jinak já jsem neobepisoval inzeráty, ale právě jsem je sám psal a fakt se občas poštěstilo a nějaká se ozvala. Měl jsem takhle inzerát obnovovaný asi necelé 2 roky a odepsalo mi přibližně kolem 14 žen, z toho jsem se 6 reálně sešel, zbytek měl nereálné požadavky, nebo se jednalo o podvod.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod tojejedno » úte 16. bře 2021, 19:39

Erikborovicka píše:
tojejedno píše:
Erikborovicka píše:Zkoušíte někdo občas hledat holky na jiných webových stránkách a seznamkách? Mně se občas poštěstilo a našel jsem nějaké vysokoškolské studentky co se tím neživý... Každopádně teď se mi ozvala nějaká 36 letá ženská, bez prostorů (akce by byla u mě), chce 3 000 Kč a když jsem se zeptal, jakou má postavu, tak jako bych tu otázku ani nenapsal... Mi přijde, že si některý dělají srandu :D Myslíte si, že to bude nějaký vyžraný vorvaň, nebo že se jen ,,stydí" ? :D :D Ale určitě do toho nejdu už jen kvůli ceně.

Ja bych si klidne nakou studentku amaterku dal, ale nejak nemam chut do toho investovat ten cas, projizdet ty stranky, obepisovat desitky a koc a doufat, ze se jedna ozve zpatky...



Výhodu jsem bral vždy v tom, že jsem zaplatil třeba 2 000 Kč a byl jsem s takovou holkou i víc jak 2 hodiny, úplně jiný zážitek jak na privátu prostě líbání mazlení jak s manželkou žádné zákazy. Jinak já jsem neobepisoval inzeráty, ale právě jsem je sám psal a fakt se občas poštěstilo a nějaká se ozvala. Měl jsem takhle inzerát obnovovaný asi necelé 2 roky a odepsalo mi přibližně kolem 14 žen, z toho jsem se 6 reálně sešel, zbytek měl nereálné požadavky, nebo se jednalo o podvod.

Presne neco podobnyho jak popisujes me dost laka, nejaka normalni koc privatovym zivotem nezkazena... Ja obcas vidam takovy inzeraty ze "hledam ne-profi slecnu na schuzky za fo" a vzdycky jsem si rikal, ze to nemuze mit uspech :D Ale za 2 roky 14 odpovedi a 6 realnych setkani to je slusna bilance. A kdyby si clovek nachystal nejakej dobrej pruvodni text a ctrl+c ctrl+v tak by to asi nemuselo zabrat tolik casu. Mozna si dam praci a zkusim zapatrat, diky za tipy kolego.
tojejedno
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod Honza1616 » úte 16. bře 2021, 23:37

tojejedno píše:Presne neco podobnyho jak popisujes me dost laka, nejaka normalni koc privatovym zivotem nezkazena... Ja obcas vidam takovy inzeraty ze "hledam ne-profi slecnu na schuzky za fo" a vzdycky jsem si rikal, ze to nemuze mit uspech :D Ale za 2 roky 14 odpovedi a 6 realnych setkani to je slusna bilance. A kdyby si clovek nachystal nejakej dobrej pruvodni text a ctrl+c ctrl+v tak by to asi nemuselo zabrat tolik casu. Mozna si dam praci a zkusim zapatrat, diky za tipy kolego.

No nevím, mě visí na amatérech inzerát už ...už...už ani nevím jak dlouho, a tak raději obepisuji různé profily které se tváří jako obyčejné holky opravdové amatérky a zatím nikdy žádná reakce
a to ženským vadí když jim posíláš fotku své výbavy a když píšeš s hrubkami, snažím se to různě stylizovat, ale bez reakce :cry:
na Amatérech je problém že tam ten inzerát lehce zapadne v té záplavě zdejších kolegů kteří se snaží o to stejné :roll:
to už radši než cpát peníze do TOP-ování a podobných věcí, si radši ty peníze ušetřím a koupím holku z privátu, většinou si ty holky už pamatuji a vím když se někde objeví nějaká nová....
i když pochopitelně asi každého z nás láká mít skutečně nějakou holku které není z privátu,
ale to je už jednodušší jít do nějakého baru, tam nějakou holku opít a a nabídnout ji "Rychlý prachy" jen bez kamery :lol:
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod Erikborovicka » stř 17. bře 2021, 18:39

Honza1616 píše:
tojejedno píše:Presne neco podobnyho jak popisujes me dost laka, nejaka normalni koc privatovym zivotem nezkazena... Ja obcas vidam takovy inzeraty ze "hledam ne-profi slecnu na schuzky za fo" a vzdycky jsem si rikal, ze to nemuze mit uspech :D Ale za 2 roky 14 odpovedi a 6 realnych setkani to je slusna bilance. A kdyby si clovek nachystal nejakej dobrej pruvodni text a ctrl+c ctrl+v tak by to asi nemuselo zabrat tolik casu. Mozna si dam praci a zkusim zapatrat, diky za tipy kolego.

No nevím, mě visí na amatérech inzerát už ...už...už ani nevím jak dlouho, a tak raději obepisuji různé profily které se tváří jako obyčejné holky opravdové amatérky a zatím nikdy žádná reakce
a to ženským vadí když jim posíláš fotku své výbavy a když píšeš s hrubkami, snažím se to různě stylizovat, ale bez reakce :cry:
na Amatérech je problém že tam ten inzerát lehce zapadne v té záplavě zdejších kolegů kteří se snaží o to stejné :roll:
to už radši než cpát peníze do TOP-ování a podobných věcí, si radši ty peníze ušetřím a koupím holku z privátu, většinou si ty holky už pamatuji a vím když se někde objeví nějaká nová....
i když pochopitelně asi každého z nás láká mít skutečně nějakou holku které není z privátu,
ale to je už jednodušší jít do nějakého baru, tam nějakou holku opít a a nabídnout ji "Rychlý prachy" jen bez kamery :lol:


Na amatérech ne, já dával inzeráty do announce, na sexnavigaci a podobné weby.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Sweet Relax Brno

Příspěvekod tojejedno » čtv 18. bře 2021, 17:11

Vyser se na masaze, nesponzoruj ty liny svine... At jdou sukat, nebo nekam za kasu...
tojejedno
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Off topic - volná diskuze - Re: Sweet Relax Brno

Příspěvekod Che » čtv 18. bře 2021, 21:09

tojejedno píše:Vyser se na masaze, nesponzoruj ty liny svine... At jdou sukat, nebo nekam za kasu...

Prosím tě tojedno, zkus se tu vyjadřovaz trochu decentněji. Možná si přijdeš jako "chlapák". Věř tomu, že většině ale ne. Samoúčelná vulgarita je spíše obtěžující...
Děkuji

moderátor
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 630
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Gabča - Privat MIA 737416388 / 737 416 388

Příspěvekod Dylenhunt » čtv 18. bře 2021, 23:32

chovanky, notvl :shock:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Nicol - Diamond 606878610 / 606 878 610

Příspěvekod Dylenhunt » pát 19. bře 2021, 0:07

Pračka na čuráky? Tak to fakt existuje :D
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Nicol - Diamond 606878610 / 606 878 610

Příspěvekod Weedman23 » pát 19. bře 2021, 0:34

Dylenhunt píše:Pračka na čuráky? Tak to fakt existuje :D

Tak určitě strčíš tam pero a zapneš ždímání
Weedman23
 
Příspěvky: 100
Registrován: pon 13. led 2020, 19:05

Re: Gabča - Privat MIA 737416388 / 737 416 388

Příspěvekod tojejedno » pát 19. bře 2021, 14:45

Che píše:Kolegové i "chovanko" :) :wink:,
nepleťte si prosím diskusní fórum s chatem.

To uz se nemuze ani slecna zde vyjadrit, podekovat za podporu a informovat fekventanty fora o jejich casovych moznostech bez toho, abys ji sprdnul jak v materske skolce? Opet rikam, je super, ze se tu o to nekdo stara. Nekdy to uz ale s tim moderovanim trosku prehanis. Vim, ze jsem ti trnem v oku a ze mi budes oponovat, ale takova je realita a jiste mi daji mnozi kolegove za pravdu.

S uctou a pozdravem,

To Je Jedno
tojejedno
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Gabča - Privat MIA 737416388 / 737 416 388

Příspěvekod Che » pát 19. bře 2021, 14:48

Nebudu ti oponovat. :)
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 630
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic - volná diskuze - Re: Sweet Relax Brno

Příspěvekod tojejedno » pát 19. bře 2021, 14:55

Che píše:
tojejedno píše:Vyser se na masaze, nesponzoruj ty liny svine... At jdou sukat, nebo nekam za kasu...

Prosím tě tojedno, zkus se tu vyjadřovaz trochu decentněji. Možná si přijdeš jako "chlapák". Věř tomu, že většině ale ne. Samoúčelná vulgarita je spíše obtěžující...
Děkuji

moderátor

Velice se omlouvam, ale erotickymi maserkami z hloubi duse pohrdam a jinymi vyrazy to nedokazu vyjadrit. Mnou pouzita terminologie je vskutku ponekud hanliva, nicmene inkriminovana slova nepovazuji za nijak zasadne radikalni vulgarismy, ktere by zrovna zde, na diskuznim foru o prostitutkach, nekoho pohorsily. Do budoucna se vynasnazim pouzivat slova vice krasna, aby se zachovalo dekorum teto navysost seriozni webove stranky, a rovnez aby nedoslo k dalsim represivnim taktikam vuci me osobe.

S uctou,

To Je Jedno
tojejedno
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Simona - Halasovo nám. 604906559 / 604 906 559

Příspěvekod broukpytlík » ned 21. bře 2021, 4:21

Che píše:
mireck píše:Jen pro pořádek, když nabízí jen honírnu, tak už nemá co dělat v kategorii dívky na sex a diskuzi o ní by měl admin přesunout do masáží.

Se Simonou je to těžké. Někdy pohlavní styk nabízí, někdy ne. Tak jí tedy zřídíme propojená vlákna v obou podfórech.

moderátor


Tak když už propojuješ vlákno, ve kterém slečna z 90% sexuje a její "masáž" se dá nazvat jen patláním a ničím jiným, což sama ví moc dobře :mrgreen: , tak to už rovnou můžeš propojit vlákno Danielky 721 214 221, protože ta aspoň ty masáže dělá profi. :wink:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Simona - Halasovo nám. 604906559 / 604 906 559

Příspěvekod Che » pon 22. bře 2021, 0:06

broukpytlík píše:
Che píše:
mireck píše:Jen pro pořádek, když nabízí jen honírnu, tak už nemá co dělat v kategorii dívky na sex a diskuzi o ní by měl admin přesunout do masáží.

Se Simonou je to těžké. Někdy pohlavní styk nabízí, někdy ne. Tak jí tedy zřídíme propojená vlákna v obou podfórech.

moderátor


Tak když už propojuješ vlákno, ve kterém slečna z 90% sexuje a její "masáž" se dá nazvat jen patláním a ničím jiným, což sama ví moc dobře :mrgreen: , tak to už rovnou můžeš propojit vlákno Danielky 721 214 221, protože ta aspoň ty masáže dělá profi. :wink:

Danielka nabízí i poctivý sex. A myslím si, že poctivá ťapka, která navíc i profi masíruje, vlákno v Dívkách z Brna na masáže snad ani nepotřebuje. To je můj osobní názor.
A co se týká Simony, přiznám se, že jsem u ní nikdy nebyl a za ty peníze ani nepůjdu, ale podle toho co čtu v jejím vlákně, mám spíš dojem, že z 90% "nesexuje".
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 630
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Ema 728 650 773

Příspěvekod Radekxxx1 » čtv 1. dub 2021, 22:08

Smazáno moderátorem, příspěvek contra bonos mores.
Radekxxx1
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 27. bře 2021, 23:04

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků