Hledat  

Soukromé zprávy

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Soukromé zprávy

Příspěvekod bilmc » čtv 19. srp 2021, 11:29

Kolegové, v průběhu let, tu člověk píše recenze na holky a zveřejňuje odkazy na jejich inzeráty apod. Během těch let se mi už párkrát stalo, že mi přišla soukromá zpráva od někoho, kdo mě jednoduše řečeno "sprdl" za to, že na danou osobu recenzi píšu apod.

Včera mi přišla další zpráva a její znění přikládám:
Županič píše:Není vhodné vkládat na internet tel číslo které jsi dostal jako soukromé spolu s nickem z amatérů.... Jistě si neuvědomujes co byť jen pár větami můžeš někomu způsobit v osobním životě..... Mel by jsi mít rozum bohužel evidentně nemáš...


Nějak nevím, co si o tom mám myslet. :lol: Zaprvé vůbec nevím, ke komu se to vztahuje a za druhé už vůbec nechápu, co jako daná osoba čeká. Nabízí sexuální služby, zveřejňuje své telefonní číslo na amatérech (nikdy jsem nezveřejnil nějaké číslo, které jsem dostal čistě bokem, jak daná osoba píše), posléze ho třeba smaže ale bohužel, to už si žije vlastním životem.

Vkládám to sem pro zasmání nebo jako takovou perlu. Pokud i někomu z vás chodí podobné zprávy, tak je sem taky dejte. Mohlo by to být celkem zábavné. :D
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků