Hledat  

Cizinky

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Cizinky

Příspěvekod terno » ned 29. črc 2007, 10:50

Neodolal jsem moznosti vyzkouset si i cizinky. Tady jsou me dojmy.
Thajky: sex i s masazi, nektere maji zkusenosti s masazemi na profi uroni, tudiz masaz neni jen "tuba kremu na zada", rozmasteni po zadech, potom utriti ubrouskem a konec, jako je to bezne u nas. Masaz trva i pul hodiny a del, ale stoji to za to. Po jedne takove masazi jsem se udelal do minuty, ale i tak jsem mel "dost". Perfektni zazitek. Ani jedna, ze kterou jsem byl, do sebe nenechala sahnout. Hlazeni okolo vsak ano. I nejake to liznuti "omylem" tolerovaly. Velice mile, usmevave, nadherna tela, pevna prsa. Doporucuju vsemi deseti.
Indky: nebrat. V posteli jako poleno. Napr. na freefoto.cz v sekci videa je mozne mrknout na sex s indkama. Mam presne stejne zkusenosti. Pouze lezi na zadech. Tot vse. Dalsi vec je ne zrovna prijemny zapach pri jejim zvlhnuti. To uz tady nekdo popsal pri sexu s romkou.
Cernosky: vsemi deseti. Nespoutana divocina. Mel jsem asi 3 a vsechny braly napr. libani jako samozrejmost. Jazykem mi radily v hube jako tornado. Doporucuju, opravdu divocina. Sex si viditelne vychutnavaji.
Potom jsem jeste potkal jednu Brazilku. Prekvapila me rychlost s jakou se dala "zbalit". Bohuzel nebylo casu, tak skoncilo jen u libani. Ale platilo to same, co u cernosek. Divocina a v hube mam uragan dotedka.
terno
 
Příspěvky: 44
Registrován: úte 20. zář 2005, 0:55

Příspěvekod notabene » ned 29. črc 2007, 12:28

Kde v Brne thajku ci cernosku?
notabene
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26. kvě 2007, 13:29

Příspěvekod terno » ned 29. črc 2007, 12:31

notabene píše:Kde v Brne thajku ci cernosku?

Thajka i cernoska inzeruji v Praze. Ja zkousel v cizine.
terno
 
Příspěvky: 44
Registrován: úte 20. zář 2005, 0:55

Příspěvekod Redrum » ned 29. črc 2007, 22:52

terno píše:
notabene píše:Kde v Brne thajku ci cernosku?

Thajka i cernoska inzeruji v Praze. Ja zkousel v cizine.


Jakoze za thajkama do Thajska atd? Nebo treba Amsterdam? Bral bych konkretni doporuceni.
Redrum
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 30. lis 2006, 19:43


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron