Hledat  

Dívky s nejlepším chováním

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod mrpassion » stř 15. zář 2021, 21:17

Čau kluci! Osobně nemám problém s placením více za opravdu dobré služby. Podělte se v tomto vláknu o podrobnosti o dívce, která se s vámi chovala nejlépe, když jste ji navštívili. Setkání nemusíte popisovat. Jen nelži.

Děkuji.
mrpassion
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 6. pro 2010, 22:41

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod Nomar32 » čtv 16. zář 2021, 6:50

Asi nejlépe se ke mně chovala Jolanka z AFH. Mrd ale stál za hovno, takže vyhozený prachy.
Nomar32
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 18. kvě 2020, 22:51

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod dvorma » čtv 16. zář 2021, 7:31

Za mě je přístupem skvělá Lili. Nicméně nemám moc s kým srovnávat..
dvorma
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. led 2021, 18:28

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod StormD » čtv 16. zář 2021, 8:06

Vanda a Candy, viz mé recenze.
S Vandou jsem si užíval divoké mrdání a u Candy zase něžné milování. Obě jsou svým přístupem skvělé, bohužel nejsou nejmladší a vzhledem zrovna nenadchnou.
Dále tu máme Miu, kterou asi netřeba představovat. Za zmínku taky rozhodně stojí její kolegyně Suzy. Z těchto čtyř nejmladší.

Vzpomínám si ještě na Slovenku Mirku, která před lety pracovala v Mystery. Krásná a velmi příjemná třicítka.
A na konec, pokud opravdu neřešíš peníze, Vivian z Asia privátu.

EDIT: Vivian už je pryč, ale doplním svůj seznam o Lili z Černovic a Kate45 (viz můj profil). Pokud se budeme bavit čistě o chování (přístupu), tak by tady neměly chybět
Naposledy upravil StormD dne pát 4. úno 2022, 18:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
StormD
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 23. úno 2021, 20:38

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod pista » čtv 16. zář 2021, 8:21

Za mě Julie z PB4
pista
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 21. kvě 2018, 12:57

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod Adam89 » sob 25. zář 2021, 13:37

Rozhodně Lili v Černovicich, milá, ochotná, byt vždy krásně naklizeny, nabídne bez problémů i kávu, téměř vždy se mnou pretahne čas, jednou za čas si řekne i o nižší cenu - když chodím pravidelně.

Nebýt toho věku, jelikož mám raději mladší, tak jsem tam každý týden. Z ní by si měli ostatní ťapky brát příklad.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod glumik » pon 27. zář 2021, 13:45

Adam89 píše:Rozhodně Lili v Černovicich, milá, ochotná, byt vždy krásně naklizeny, nabídne bez problémů i kávu, téměř vždy se mnou pretahne čas, jednou za čas si řekne i o nižší cenu - když chodím pravidelně.

Nebýt toho věku, jelikož mám raději mladší, tak jsem tam každý týden. Z ní by si měli ostatní ťapky brát příklad.


tahle?

https://www.sex.cz/liliprivatbrno
glumik
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte 20. lis 2012, 18:05

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod Honzíkk » sob 20. lis 2021, 13:00

glumik píše:
Adam89 píše:Rozhodně Lili v Černovicich, milá, ochotná, byt vždy krásně naklizeny, nabídne bez problémů i kávu, téměř vždy se mnou pretahne čas, jednou za čas si řekne i o nižší cenu - když chodím pravidelně.

Nebýt toho věku, jelikož mám raději mladší, tak jsem tam každý týden. Z ní by si měli ostatní ťapky brát příklad.


tahle?

https://www.sex.cz/liliprivatbrno

Byl jsem u Lili a velké sklamani. Pěkná je ale namyšlená, že ho mám moc velkého, že ji to bolí a že jsem ji to měl říct předem a že by mě nevzala. K této namyšlená princezně už nikdy
Honzíkk
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř 18. lis 2020, 1:15

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod Adam89 » ned 21. lis 2021, 22:43

Honzíkk píše:
https://www.sex.cz/liliprivatbrno
Byl jsem u Lili a velké sklamani. Pěkná je ale namyšlená,...


Co je na tom namyšleného? Ne každé tapine dělají zkratka dobře větší rozměry a některe to opravdu může být dost nepříjemné, ba dokonce ji to může bolet. :roll:
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod TomDoll » úte 3. kvě 2022, 8:42

Honzíkk píše:
glumik píše:Byl jsem u Lili a velké sklamani. Pěkná je ale namyšlená, že ho mám moc velkého, že ji to bolí a že jsem ji to měl říct předem a že by mě nevzala. K této namyšlená princezně už nikdy

To je dobre, ze nebudes chodit. S takovou si ji nezaslouzis a hlavne nam ji neroztahnes.
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod bleha » stř 4. kvě 2022, 22:07

TomDoll píše:
Honzíkk píše:
glumik píše:Byl jsem u Lili a velké sklamani. Pěkná je ale namyšlená, že ho mám moc velkého, že ji to bolí a že jsem ji to měl říct předem a že by mě nevzala. K této namyšlená princezně už nikdy

To je dobre, ze nebudes chodit. S takovou si ji nezaslouzis a hlavne nam ji neroztahnes.


Tak tohle od tebe není hezký! :|
bleha
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod acx » stř 4. kvě 2022, 23:56

TomDoll píše:
Honzíkk píše:
glumik píše:Byl jsem u Lili a velké sklamani. Pěkná je ale namyšlená, že ho mám moc velkého, že ji to bolí a že jsem ji to měl říct předem a že by mě nevzala. K této namyšlená princezně už nikdy

To je dobre, ze nebudes chodit. S takovou si ji nezaslouzis a hlavne nam ji neroztahnes.


Není divu, že si slečny mohou dovolit vyjebávat s norníky, když mají v Brně k dispozici naprostý blby. :shock:
Proč když ho uviděla a věděla, že ho nezvládne, nevrátila peníze? Nikde o omezení podle velikosti nic není. :!:
Zařadila se mezi štětky, které vezmou kohokoliv a pokud se jim to nehodí, hodí vinu na klienta. :roll:
Nejhorší je, že se najdou duševně postižení, kteří podvod v nabízení služeb schvalují. :P
Jak to má potom v Brně vypadat, když se najdou takoví řiťolezci, aby i když platí, jim slečna roztáhla nohy víckrát. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod Dobermann » čtv 19. kvě 2022, 0:30

Ja jsem ji ani píchat obvykle nechtěl, jak moc je úzká a drobná.
Lili je krásná a milá a nezastaví se, a můžeš se klidně vzteky pominout, protože se na tom nic hned tak nezmění :wink:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod ertais » sob 25. čer 2022, 22:39

Daniela - Cernovice [Ta by mela byt bordel mama a vychovavat budouci generaci]
ertais
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 15. led 2022, 18:50

Re: Dívky s nejlepším chováním

Příspěvekod hosan_88 » ned 16. říj 2022, 11:06

ertais píše:Daniela - Cernovice [Ta by mela byt bordel mama a vychovavat budouci generaci]

má někdě odkaz??
hosan_88
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 16. zář 2022, 14:41

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků